Nie jestem normalna. Obejrzałam kilka odcinków z pokemon i mam już pięciu(?) mężów >.<" Już niedługo szkoła i jak patrzyłam na listę to tylko jedną osobę tam znałam i to tylko z widzenia. Ciężkie jest moje życie. Zresztą jak zawsze (co za ból dupy)
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Naruto Shippuden. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Naruto Shippuden. Pokaż wszystkie posty
24 sierpnia 2016
473# pokemon♥♥
#
anime ★
ciemne ★
dziewczyna ★
eevee ★
jasne ★
Kiara Eira ★
nagłówki ★
Naruto ★
Naruto Shippuden ★
Naruto Uzumaki ★
Pokemon ★
Red ★
Sasuke Uchiha ★
szablony
8 lipca 2016
457# Ciężkie życie nosorożca
Witam w ten piękny, lipcowy dzień! Piątek, piąteczek, piątunio. Ale czekajcie... przecież mamy wakacje, więc weekend dla uczniów jest cały czas. No, ale każdy weekend to czas na zabawę. Ale też czas przejść do konkretów i do mojej notki.
Szablony są dwa. Czy jestem z nich zadowolona? Nie wiem. Staram się ostatnio przypominać i urozmaicać jakoś kody, ale średnio to wychodzi. Tutaj mamy tego efekty.
#
biały ★
delikatny ★
fioletowe ★
Hinata Hyūga ★
Hinata Hyuuga ★
jasny ★
miłość ★
minimalistyczne ★
NaruHina ★
Naruto ★
Naruto Shippuden ★
Naruto Uzumaki ★
para ★
Sakura Haruno ★
Sasame Ka ★
Sasuke Uchiha ★
SasuSaku ★
szablony
28 października 2015
378# Psychopaci
| zeszłoroczna sygnaturka |
Cześć wszystkim!
Przedstawiam Wam dziś szablon, który miał być zamówieniem, ale zamawiająca najwyraźniej rozmyśliła się z moich usług, bo urwał mi się z nią kontakt. Wydaje mi się, że dzięki bogu jest dość ogólny i może się komuś przydać. Btw. Chyba już nikogo nie dziwi, że nie planuję po raz kolejny otworzyć kolejki? Wykonam zamówienia, które przyjęłam i skupię się na tym co kociaki lubią najbardziej - szablonach wolnych.
Mam nadzieję, że pomimo tego co się wydarzyło moje porzucone dziecię znajdzie nowego nabywcę.
Tymczasem komentujcie tłumnie! :)
Enjoy.
29 września 2015
366# emergency ma roczek
Miało być tak pięknie.
Miała być taka piękna rocznica.
Miało być dużo szablonów.
A jak zwykle zrobiłam a piece of shit, żeby nie sypać tutaj wulgaryzmami. Wybaczycie? Oby. W każdym razie wiedzcie, że wasza emergency rzadko świętuje nawet urodziny swoje czy znajomych, bo po prostu wydaje się jej to totalnie bez sensu, skoro i tak przedawkowuje alkohol bez konkretnych okazji. Ujmę więc to tak, że cały ten mój rok na Pandzie był jednym wielkim świętem. Wierzcie mi, to jedyne miejsce, gdzie wyrażam siebie, gdzie czuję się dobrze i mam swoje niezmienne cieplutkie miejsce w sieci. Tutaj nikt mi nie może zagrozić. Poza tym na żadnym innym blogu/forum nie wytrwałam tak długo! No i ta nasza Pandowa ekipa! Kocham was dziewojki! Oby kolejnego takiego supi roku! I życzcie mi powodzenia, bo przecież mogę nie przeżyć matury... A więc zostawiam was z dwoma zostawionymi przez was szablonami i wracam do pozytywizmu </3. Mam nadzieję, że jeszcze będę miała okazję pokazać wam resztę przygotowanych prac. No to ten... WESOŁYCH ŚWIĄT.
#
#Propozycje ★
anime ★
Byun Baekhyun ★
ciemne ★
emergency ★
exo ★
mroczne ★
Naruto Shippuden ★
Shikatema
12 września 2015
359# Every scar will build my throne
Witam, witam! Jak wszystkim wiadomo zaczęła się szkoła, a wraz z nią mnóstwo obowiązków. Dlatego przechodzę na urlop na czas nieokreślony. Nie będę przyjmować już zamówień przez okrągły rok, a później zobaczymy. Przyznam, że już wszystko mnie przytłacza, ale cóż zrobić, trzeba wziąć się w garść. :) Dzisiaj mam do oddania tylko zamówienie. Niestety nie zdążyłam go przedstawić zamawiającej, ale wiadomo, jak coś nie będzie pasować, to kontakt do mnie jest na podstronie. :>
#
#Zamówienie ★
anime ★
ciemne ★
manga ★
Naruto ★
Naruto Shippuden ★
Sakura Haruno ★
Sasame Ka ★
Sasuke Uchiha ★
SasuSaku ★
Zamówienie
7 sierpnia 2015
344# Czas lenistwa
Witam, witam! Od jutra zaczyna się mój czas błogiego lenistwa i wyjazdu. Cieszę się, że w końcu będę mogła odpocząć od wszystkiego i... od internetu(no prawie, bo mam pakiet internetu w telefonie). Trzeba dobrze wykorzystać ostatni miesiąc wakacji. :)
Póki co kolejkę na zamówienia wstrzymuję, aczkolwiek można składać zamówienia. Wybiorę sobie kilka jeszcze jak wrócę (jeśli coś mnie zainteresuje) i wtedy ją zamknę.
Na dzisiaj mam do oddania dwa zamówienia i jeden szablon z propozycji.
#
#Propozycje ★
#Zamówienie ★
anime ★
Azjaci ★
ciemne ★
ciepłe kolory ★
gif ★
jasne ★
Kakashi ★
Kakashi Hatake ★
kobieta ★
Kuroko no Basket ★
Kuroko Tetsuya ★
manga ★
Naruto ★
Naruto Shippuden ★
Sasame Ka ★
Zamówienie
23 czerwca 2015
326# Call me baby
Heeejoo!
Wróciłam ze szpitala. :) Jak się macie? Wyobraźcie sobie, że mam zwolnienie do końca roku szkolnego, a na zakończenie i tak nie mogę iść, bo będę miała kontrolę i zdjęcie szwów. Więc już od tamtego tygodnia miałam wakację, hehe xd
Tak właściwie opowiedzcie w komentarzach co u was słychać. Przy okazji chciałam oświadczyć, że zakochałam się w k-popowych zespołach (EXO, BIGBANG, BTS, SHINee). Ahh, mniam. xd
Dobrrra, nieważne. Zapraszam do szablonów (+i nagłówka, i sygnatury ^^)
#
Ally ★
Bleach ★
exo ★
Ichigo Kurosaki ★
Kai ★
nagłówki ★
Naruto Shippuden ★
Naruto Uzumaki ★
Rukia Kuchiki ★
Sasuke Uchiha ★
SasuNaru ★
sygnatury ★
szablony
24 maja 2015
313# Ale ten czas leci
Dobry wieczór! Co tam u Was słychać? Przepraszam, że mnie tak mało na Pandzie, ale no... Mam troszkę problemów zdrowotnych, a dochodzi do tego także nauka, więc to chyba wszystko tłumaczy.
Szczerze przyznaję, że nie mam za bardzo ochoty się rozpisywać, a i chciałabym iść spać, więc... Po prostu przejdę do szablonów. :)
#
anime ★
Azjaci ★
ciemny ★
Jack Frost ★
jasny ★
kobieta ★
manga ★
mężczyzna ★
Naruto ★
Naruto Shippuden ★
Sakura Haruno ★
Sasame Ka ★
Sasuke Uchiha ★
SasuSaku ★
Zamówienie
3 grudnia 2014
259# Pięć setek i jeszcze trochę
Gra, która powinna się pojawić na początku miesiąca - cóż, nie jest nic przygotowane, więc musimy ją przełożyć. Jeśli chcecie, żebyśmy wzięły się do roboty, to zmotywujcie nas jakoś i upominajcie się, to pomaga!
Dzisiaj publikuję zamówienia oraz szablon, który wysłałam na NPG. Uwaga, przekraczamy pięćset szablonów na Pandzie! :D
#
#Zamówienie ★
animowany nagłówek ★
Draco Malfoy ★
Harry Potter ★
Kakashi ★
Levi ★
minimalizm ★
mroczne ★
Naruto ★
Naruto Shippuden ★
Shingeki no Kyojin ★
Vanes ★
wampir ★
Yaoi
17 kwietnia 2014
169# Be somebody
Cześć!
Tak, miałam lekką obsuwę w wykonaniu tych szablonów... Pewnie to ma związek ze zbliżającymi się wielkimi krokami świętami.
Tak się złożyło, że właściwie tylko ja w moim domu mam w miarę wolne, przez co niemal wszystkie obowiązki spadły na mnie... Jednak znalazłam kilka chwil i spłodziłam złożone zamówienia... Mam wielką nadzieję, że się spodobają.
Oj, strasznie mi nie szedł drugi szablon z poniżej prezentowanych. Z żadnego nie byłam zadowolona. Próbowałam w jeden sposób, w drugi i... No nic. W końcu wpadłam na nieco bardziej stonowany pomysł. Wydaje mi się, że jest naprawdę dobry.
A pierwszy... Tutaj kolejna historia, bo po raz pierwszy od dawien dawna odpaliłam Photoshopa i to w nim postanowiłam się pobawić. Efekt w mojej opinii nie jest zły. :)
Choć... No PhotoFlitre w mojej opinii niemal w niczym nie ustępuje Photoshopowi. :D
Tak, miałam lekką obsuwę w wykonaniu tych szablonów... Pewnie to ma związek ze zbliżającymi się wielkimi krokami świętami.
Tak się złożyło, że właściwie tylko ja w moim domu mam w miarę wolne, przez co niemal wszystkie obowiązki spadły na mnie... Jednak znalazłam kilka chwil i spłodziłam złożone zamówienia... Mam wielką nadzieję, że się spodobają.
Oj, strasznie mi nie szedł drugi szablon z poniżej prezentowanych. Z żadnego nie byłam zadowolona. Próbowałam w jeden sposób, w drugi i... No nic. W końcu wpadłam na nieco bardziej stonowany pomysł. Wydaje mi się, że jest naprawdę dobry.
A pierwszy... Tutaj kolejna historia, bo po raz pierwszy od dawien dawna odpaliłam Photoshopa i to w nim postanowiłam się pobawić. Efekt w mojej opinii nie jest zły. :)
Choć... No PhotoFlitre w mojej opinii niemal w niczym nie ustępuje Photoshopowi. :D
22 marca 2014
154# I am still painting flowers for you...
Cześć!
Ostatnimi czasy staram się troszkę ogarnąć pandowe szablony i tworzę galerię, w której będziecie mogli podziwiać ładnie poukładane prace tutejszych szabloniarek. :)
Pomoc by się przydała, więc jeśli ktoś byłby tym zainteresowany charytatywnym działaniem na rzecz naszej szabloniarni - zapraszam do mnie na GG - znajdziecie numer na mojej podstronie.
A teraz... Tak jak zapowiedziałam - kolejne dwa szablony na zamówienie w moim wykonaniu. :)
Mam nadzieję, że szablony Wam się podobają. :)
W przyszłym tygodniu pojawi się zamówienie dla Camil Handersone. Pewnie dorzucę do tego jakiś postapokaliptyczny szablon wolny. :D
Pozdrawiam wszystkich ciepło!
Ostatnimi czasy staram się troszkę ogarnąć pandowe szablony i tworzę galerię, w której będziecie mogli podziwiać ładnie poukładane prace tutejszych szabloniarek. :)
Pomoc by się przydała, więc jeśli ktoś byłby tym zainteresowany charytatywnym działaniem na rzecz naszej szabloniarni - zapraszam do mnie na GG - znajdziecie numer na mojej podstronie.
A teraz... Tak jak zapowiedziałam - kolejne dwa szablony na zamówienie w moim wykonaniu. :)
261# Raywen
podgląd | pobierz
262# Latransiya
podgląd | pobierz
Mam nadzieję, że szablony Wam się podobają. :)
W przyszłym tygodniu pojawi się zamówienie dla Camil Handersone. Pewnie dorzucę do tego jakiś postapokaliptyczny szablon wolny. :D
Pozdrawiam wszystkich ciepło!
#
#Zamówienie ★
Hinata Hyūga ★
jasny ★
karty ★
NaruHina ★
Naruto Shippuden ★
Naruto Uzumaki ★
Zakochani ★
Zielony Kociak
14 września 2013
111# Żeby zobaczyć słońce...
Cześć! :)
Dzisiaj z jednym, zamówionym szablonem.
No, ale to tylko dlatego, że ostatnimi czasy coś podupadłam na wenie.
Mam nadzieję, że szybko się to skończy.... I że tym razem ikonka nie obiecuje jakichś cudów.
Przypominam raz jeszcze o nominacjach ;)
Wspierajcie nasze dziewczyny!
Pozdrawiam!
Dzisiaj z jednym, zamówionym szablonem.
No, ale to tylko dlatego, że ostatnimi czasy coś podupadłam na wenie.
Mam nadzieję, że szybko się to skończy.... I że tym razem ikonka nie obiecuje jakichś cudów.
168
Szablon przygotowany dla Chi Yosen na bloga Krystaliczne Łzy.
Podgląd | Pobierz
Przypominam raz jeszcze o nominacjach ;)
Wspierajcie nasze dziewczyny!
Pozdrawiam!
18 maja 2013
094# Miłośnie
Witam wszystkich serdecznie.
Tak, tak. Przybyła nowa, ale stara szabloniarka. ;)
Z grafiką komputerową jestem już trochę zapoznana, przez długi czas tworzyłam szablony jeszcze na onecie.
Na panda-design również fajnie mi się zdarzyło pobawić.
Teraz postanowiłam spróbować swoich sił na blogspocie, który jak się okazuje otwiera przed szabloniarkami nowe możliwości.
Z jednej strony liczę na konstruktywną krytykę z Waszej strony, a z drugiej proszę o wyrozumiałość dla osoby, w pewnym sensie raczkującej jeszcze w przerażających CSSach i HTMLach. ;)
Na dobry początek przygotowałam dla was dwa bardziej miłosne szablony z Naruto.
Pierwszy z artem przedstawiającym Sakurę i Sasuke, a drugi z moim ulubionym paringiem z tego anime - Minato i Kushinę.
137# Pamiętaj, nie jesteś sam.Tutaj troszkę ciemno i bardziej ponuro.Podobają mi się możliwości, które daje zwykła textura z dymem.No i ten śliczny art z Sasuke i Sakurą... ;)
138# Bez ciebie...Nad tym namęczyłam się bardzo, ale mogę nieskromnie powiedzieć,że jestem zadowolona z efektu.Może to dlatego, że tak jak wspominałam... Uwielbiam ten paring. Mogłabym się nad nim roztkliwiaći dłuższy czas, ale obawiam się, że mogłoby się to pewnie spoilerowaniem.A nikt nie lubi spoilerów, nie?
To tyle będzie z mojej strony póki co.
xoxo
3 kwietnia 2013
086# The sun is falling from the sky
125# Burning alive
Zakochałam się w tej piosence. I ona mnie naprawdę mocno motywuje. W ogóle, polecam wam nowego Devil May Cry - super gra.
126# Stand in the rainDla MichiruSanNie umiem tego zrobić lepiej. A tak w ogóle, sprawdź sobie co oznacza słowo "bynajmniej", bo na pewno nie jest to to samo co "przynajmniej".
127# Strona słońca
Dla AmaterasuMam wrażenie, że chciałaś coś mrocznego. Ale kocham ten pairing (choć Naruto nie oglądam i nie czytam) i gdy tylko zobaczyłam ten art, to od razu miałam w głowie ten szablon. Musiałam go właśnie tak zrobić! Tak poza tematem, dręczy mnie, że widziałam gdzieś podobny szablon ale nie mogę sobie przypomnieć gdzie. Mam nadzieję, że to tylko moja wyobraźnia...
Po pierwsze, postanowiłam troszeczkę zmienić system zamawiania. Znaczy, wszystko będzie niby tak jak dawniej ale wcześniej gdy ktoś nie przestrzegał regulaminu przymykałam na to oko. Do niektórych nawet pisałam co jest nie tak aby to zmienili. Z tym już koniec. Obiecałam sobie, że nie będzie dla nikogo litości. Rygorystycznie będę przestrzegać regulamin, który odrobinkę zmienię gdy tylko znów odblokuje kolejkę - a nastąpi to niebawem. Jeszcze w miarę szybko wyrobie się z tak dwoma zamówieniami i będzie dobrze. Bo jak widzicie mam okropne opóźnienia. Jest to spowodowane nie tylko moim lenistwem i brakiem czasu, ale też wami. Niektóre wasze pomysły wbijają mnie w podłogę. Ale co tam jeszcze pomysły, obrazki to już w ogóle! Naprawdę, dostaje czasem takie zamówienia, że godzinami, dzień w dzień robię i nic nie mogę zrobić! Ja wiem, że to też kwestia moja, bo nie umiem zawsze wykorzystać obrazków. Wychodzi mi to raz lepiej ale najczęściej gorzej.
EDIT
Rozumiem, że nie każdy lubi czytać ale nie umiera się od przeczytania regulaminu albo wielkiego napisu "KOLEJKA ZABLOKOWANA". Napisałam jednej pani, że może zamówić jeszcze raz GDY ZMIENIĘ REGULAMIN, CZYLI PO OTWARCIU KOLEJKI NA NOWO. Co napisałam w poście! To już naprawdę przegięcie! Nie przyjmuję zamówień i proszę ich NIE SKŁADAĆ AŻ DO OTWARCIE KOLEJKI. Wszystkie zamówienia które się pojawią podczas blokady nie zostaną wykonane. Naprawdę mam dość tego olewania zasad i jeszcze pretensji o to, że ja się czepiam. Ludzie, czytajcie ze zrozumieniem to co piszę!
#
#Zamówienie ★
ciemny ★
czarno-białe ★
Itachi Uchiha ★
mroczne ★
NaruHina ★
Naruto Shippuden ★
Naruto Uzumaki ★
Schizma
2 grudnia 2012
056# Nowści Nowości
Witam.
W takim stylu pierwszy raz zrobiłam szablon - mam nadzieję, że jednak się spodoba :) Jeśli będzie jakiś problem przy 'instalowaniu' proszę napisz na gg: 10450157
Przepraszam, że tak długo to zajęło lecz laptop mi się zbuntował i musiałam go oddać do naprawy. Po czym wszystko od nowa musiałam instalować, ściągać obrazki itp. -.-
Więcej nie zanudzam :D
W takim stylu pierwszy raz zrobiłam szablon - mam nadzieję, że jednak się spodoba :) Jeśli będzie jakiś problem przy 'instalowaniu' proszę napisz na gg: 10450157
Przepraszam, że tak długo to zajęło lecz laptop mi się zbuntował i musiałam go oddać do naprawy. Po czym wszystko od nowa musiałam instalować, ściągać obrazki itp. -.-
Więcej nie zanudzam :D
87# Zamówienie o tematyceŻużel
24 sierpnia 2012
022# I feel bad...
Miało dziś nic nie być, ale będzie. Z racji, że pogoda cały dzień była brzydka, a moje samopoczucie fatalne, postanowiłam pobawić się w Gimpie. Jedno wiem na przyszłość, na pewno już nigdy nie zaufam fryzjerom.
30. Zamówienie dla Dragostia Sang
31. Zamówienie dla Levy-chan
32. Zamówienie dla Matsuo
Rozczarowałam kogoś? Pisz. Postaram się dodać poprawki jak najszybciej.
*
Jak już dodaję notatkę, to z wszystkimi zamówieniami. Nie wiem kiedy dodam następną (chyba że ktoś będzie chciał poprawki) a nie chcę zwlekać. Zamówienie dla Dragostii dodaję późno, bo dzień przed upływem dwóch tygodni, ale cóż... W każdym bądź przepraszam, że tak wyszło. Uważam, że drugi szablon wyszedł mi najgorzej, a wszystkie trzy zrobiłam jakby na jedno kopyto. Mam nadzieję, że mi to wybaczycie. Jak zawsze jestem otwarta na propozycje i zamówienia.
Ps. Przepraszam za zasłonięcie notatki Reiciakowej.
Essence ♥
#
#Zamówienie ★
Essence ★
Gajeel Redfox ★
Hinata Hyuuga ★
Ino Yamanaka ★
Levy McGarden ★
Naruto ★
Naruto Shippuden
Subskrybuj:
Posty (Atom)















