Czeeeść ponownie! To znowu ja i znowu się wciskam z notką. Sesja się zbliża, więc w ciągu ostatnich dwóch dni robiłam szablony, bo po co się uczyć^^ Pocieszam się tylko tym, że po zaliczeniach będę mieć chociaż kilka dni wolnego i coś na kształt ferii. Wy też nie macie na nic czasu i ochoty? I też nie możecie już dłużej wytrzymać z tym śniegiem i minusową temperaturą? Bo ja mam dosyć. Ale koniec narzekania i zapraszam do notki, pierwszy szablon i gif inspirowane najnowszym sezonem SH.
