Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Natsu Dragneel. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Natsu Dragneel. Pokaż wszystkie posty

5 sierpnia 2015

343# Titles in english sound better

Moje z idk-p. Kocham Laxusa *o*
Dzisiaj upływa termin zgłasza się na Współpracę z Pandą! Dziękuję za tak duże zainteresowanie, nie spodziewałam się tylu osób. Postanowiłam, że jeśli ktoś będzie chciał się jeszcze zgłosić, będzie miał taką możliwość. Warunek jest taki, że ta osoba musi być pewna, że do 12.08 zdoła zrobić i wysłać pracę.
Mam dla was dwa szablony. Jeden z nich to propozycja od Pluszowej - a przynajmniej starałam się zrobić coś na podstawie twojego pomysłu :)

24 listopada 2014

257# Untraveled Road

Pewnego razu na dA... (c) LadyGT 
Ostatnio zostałam edytorem w grupie skanlacyjnej Wanted Team (od dwóch lat siedzę tam jako korektor, teraz zachciało mi się nowej fuchy), więc mam jeszcze mniej czasu na robienie szablonów. Gdybym mogła podczas lekcji siedzieć na komputerze... Naprawdę, na większości przedmiotów czytam książkę, bo nic nie robimy .__. Gdybym została w domu, byłby ten sam efekt. A nawet może zrobiłabym coś pożytecznego.

17 marca 2014

153# The Depth Of Self

Cześć wszystkim!
Kompletnie nie potrafię wymyślać tytułów dla notek! Czy tylko ja mam z tym problem? :)
Tak czy owak - pierwsza partia świeżo upieczonych szablonów z zamówień miała być jutro, jednak... No, wyrobiłam się dość szybko z ostatnim i tadam! Już spieszę z przedstawieniem Wam moich prac.

podgląd | pobierz

Miały być potterowe pingle, ale nie znalazłam żadnych, które byłyby ładne i mogłabym ich legalnie użyć... :c
Jest za to Potworna Księga Potworów! Mam nadzieję, że się podoba! :D
Bo mi generalnie szablon przypadł do gustu. Bardzo w moim stylu jest. Cieszę się, że dałaś mi wolną rękę i mogłam się z tym trochę bardziej po swojemu pobawić. :)

podgląd | pobierz

Z tym szablonem miałam masę problemów! Cały dzień siedziałam nad tym by wyglądał jak wygląda... Ciężko tak fiolet, róż i zieleń połączyć. :D Wyszedł dość łagodnie i choć nie wiem, czy takie właśnie były co do niego oczekiwania - ja jestem bardzo zadowolona. :)


podgląd | pobierz
Tutaj dogadałam się z autorką i obie jesteśmy zadowolone z efektu. :) Polecam serdecznie tego bloga! Niezła zdolniacha z tej dziewczyny. Do tej pory nie miałam pojęcia, że można takie cuda z masy solnej tworzyć.

____________________ 

Szablony dla Raywen i Latransiy pojawią się jeszcze w tym tygodniu. 
I to zdaje się wszystko na dziś z mojej strony.
Pozdrawiam, ściskam, całuję! I czekam na komentarze! :)

8 marca 2014

150# Won't regret

Witam wszystkich bardzo serdecznie :) Niedawno przeszłam staż na Panda Juniors, a jako że parę szablonów już miałam wykonanych wcześniej - publikuję swoją pierwszą notkę tutaj.

250# Zamówienie dla Tayla

podgląd
Bardzo mi się podoba, bo jest inny, niż wszystko, co do tej pory stworzyłam. Mój pierwszy jasny szablon i pierwszy o takim układzie.

251# Zamówienie dla Dita Finger

podgląd
Najbardziej w całym szablonie podoba mi się ta pani w środku, która płonie :D To wyszło tak niechcący...
Ten i poprzedni szablon nie są do pobrania, ponieważ już widnieją na blogach, na które były robione.

252# Shingeki no Kyojin
podgląd|pobierz

Ostatnio pokochałam Shingeki no Kyojin i musiałam zrobić szablon z tego anime, a już szczególnie z Levim i Oddziałem Specjalnym. Szablon wyszedł bardzo prosty, ale taki miał być w założeniu i nie ma do niego żadnych obiekcji.
Czekam na Waszą krytykę i rady, ponieważ wciąż się uczę i chcę robić coraz lepsze szablony :)
Jeśli ktoś chciałby złożyć u mnie zamówienie, to wkrótce stworzę regulamin i będziecie mieli taką możliwość na mojej podstronie: http://by-vanes.blogspot.com/.
Pozdrawiam wszystkich!

3 października 2013

118# Nililiria



Nie ogarniecie, ale przestraszyłam się swojego łokcia w odbiciu, w oknie... Hahah, to ja i mój talent xD 
Na dzisiaj obiecany szablon z GD featured modeleczka, której nie znam i 2 zamówienia ;)
Tak w ogóle to robiąc szablon dla Mini Aiki to kurde, tylko pokerfejsowałam jak rodzice wchodzili do pokoju, a ja robiłam nagłówek.. Cóż.. Jakby to powiedzieć.. Wystarczy na niego spojrzeć i chyba wiadomo jak można to interpretować XD
Brak czasu na nic, nawet żeby powstawiać te szablony na dA nie miałam zbytnio czasu, bo muszę napisać dłuższe wypowiedzi na niemiecki i angielski, co z tego, że google tłumacz XD
I...... Odnośnie angielskiego, czy jest jakaś osoba, która wytłumaczyłaby mi, kiedy daję się get used to, uset to, be used to i tym podobne? <proooooooooosi>

180# GD!


181# Zamówienie


182# Zamówienie dla Mini Aika
podgląd / pobierz

Co powiecie na szablon z Atacck On Titan(już dawno jakiś zrobiłamXD) oraz chłopaczkami z zespołu BTS w kolejnej notce? ;)
Może jakieś własne propozycje(odnośnie kpopu) ?


Let the fire shine!

Followers