Witam wszystkich bardzo serdecznie :) Niedawno przeszłam staż na Panda Juniors, a jako że parę szablonów już miałam wykonanych wcześniej - publikuję swoją pierwszą notkę tutaj.
250# Zamówienie dla
Tayla

podgląd
Bardzo mi się podoba, bo jest inny, niż wszystko, co do tej pory stworzyłam. Mój pierwszy jasny szablon i pierwszy o takim układzie.

podgląd
Najbardziej w całym szablonie podoba mi się ta pani w środku, która płonie :D To wyszło tak niechcący...
Ten i poprzedni szablon nie są do pobrania, ponieważ już widnieją na blogach, na które były robione.
Ostatnio pokochałam Shingeki no Kyojin i musiałam zrobić szablon z tego anime, a już szczególnie z Levim i Oddziałem Specjalnym. Szablon wyszedł bardzo prosty, ale taki miał być w założeniu i nie ma do niego żadnych obiekcji.
Czekam na Waszą krytykę i rady, ponieważ wciąż się uczę i chcę robić coraz lepsze szablony :)
Jeśli ktoś chciałby złożyć u mnie zamówienie, to wkrótce stworzę regulamin i będziecie mieli taką możliwość na mojej podstronie: http://by-vanes.blogspot.com/.
Pozdrawiam wszystkich!