Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Amnezja. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Amnezja. Pokaż wszystkie posty

25 grudnia 2015

392# Współpraca z Pandą! Edycja świąteczna


Dziękujemy wam wszystkim za dotrzymanie nam towarzystwa podczas tych świąt. Trochę spóźnione, ale chciałybyśmy życzyć wszystkim mile spędzonego czasu z rodziną i dużo odpoczynku przez te wolne dni.
Z paru przyczyn notka nie pojawiła się w planowanym terminie, czyli w Wigilię. Mam nadzieję, że darujecie nam ten poślizg i docenicie dziewczyny, które poświęciły swój czas, aby przygotować prace i szablony.

18 września 2015

360# Współpraca z Pandą! Etap II


Dnia 01.09 ogłosiliśmy drugi etap zabawy, która nadspodziewanie dobrze przyjęła się pośród szabloniarek. Ten etap był jeszcze bardziej produktywny - zgłosiło się więcej graficzek, również do tworzenia baz, które stworzyły dwa razy więcej prac niż poprzednio! Dla porównania, w pierwszym etapie 23 osoby zgłosiły się i zrobiły 53 prace.

17 szabloniarek wykonało bazy.
26 osób zgłosiło się do zabawy.
24 osoby ukończyły prace.
124 bazy zostały wysłane.
116 prac zostało ukończonych.

Chcę jeszcze raz podziękować szabloniarkom, które stworzyły bazy. To jest:
Agata, Ariana, emergency, Erenae, Eveline Dee, Fantazja, k4sper, Kaeru, Lizz Kaviste, Lydia, Lynx, Mrs Black, Renfri, Sasame Ka, Shalis, Tyler, Zielony Kociak

Na szczególne wyróżnienie zasłużyły też Fantazja oraz Alexxa, które ukończyły wszystkie bazy!

Z uwagi na to, że prac jest ponad sto, będą opublikowane w trzech notkach. Tak jak wcześniej, pokazujemy Wam wyjściową bazę, bazę dokończoną przez autorkę, prace uczestników oraz komentarz autorki. Niestety nie mamy wszystkich komentarzy, ale kiedy je otrzymamy, dorzucimy do notki.
Enjoy!

13 sierpnia 2015

346# Współpraca z Pandą!


Właśnie zakończyłam przyjmowanie prac. Jestem z was dumna. Nie sądziłam, że mój pomysł spotka się z takim zainteresowaniem. Teraz trochę liczb.
6 szabloniarek wykonało bazy.
23 osoby zgłosiły się do zabawy.
20 osób ukończyło prace.
56 baz zostało wysłanych.
53 prac zostało ukończonych.

13 prac razem z emergency,
9 prac razem z k4sper.
7 prac razem z Lizz Kaviste.
8 prac razem z Renfri.
8 prac razem z Sasame Ka.
8 prac razem z Vanes.

Najbardziej gorliwa osoba to Muffy, dokończyła 5 baz.
4 prace wysłały Desari oraz Lydia.

Liczby nie kłamią, naprawę wykonaliście dobrą robotę. Widząc takie zainteresowanie, na pewno w przyszłości pojawi się druga edycja zabawy. Już nawet mam pomysł jak ją udoskonalić :)
Nie przedłużając, zapraszam do obejrzenia prac, skomentowania, i wybrania swoich faworytów!

3 sierpnia 2015

342# My heart aches when i see you, i can't breathe


all.png
(c) Arachne

Bum. Jestem dopiero teraz, chociaż notka miała być w sobotę, ale wiecie - Powstanie Warszawskie, więc wypadało jednak pojechać do muzeum. Największą atrakcją było chyba kompletowanie kartek kalendarza, ale samo muzeum zrobiło na mnie duże wrażenie.

Dzisiaj dodaje cztery szablony. To chyba największa liczba jeśli chodzi o szablony dodawane w jednej notce. Ostatni robiony pół na pół z Amnezją (emergency). Do następnego razu!

13 lipca 2015

334# Imieniny!



Witam w ten piękny dzień!
Jeśli mam być szczera, to totalnie zapomniałam o imieninach. Wróciłam od rodziny, gdzie nie miałam dostępu do internetu i patrzę, a tutaj jakieś imieniny w nadchodzących postach. Myślę sobie: "Czy coś mnie ominęło?". Zaczęłam szukać starego postu i mnie olśniło. Tak... Moja pamięć jest naprawdę dobra ;-).
W poprzednim poście tego typu dodałam pierwszą pracę (opublikowaną tutaj) i najnowszą każdego obecnego grafika Pandy, w tym roku to ponawiam ale najnowsze szablony będą pokazane w rozwinięciu, bo to twory specjalnie przygotowane na tę okazję! :)

Nasze graficzki są najlepsze! :D
B e f o r e   &   A f t e r
k4sper (bleachowa): pierwsza praca & w poście
Zielony Kociak: pierwsza praca & w poście
Vanes: pierwsza praca & w poście
Nessa: pierwsza praca & w poście
Lizz Kaviste: pierwsza praca & najnowsza 
Amnezja: pierwsza praca & w poście
Szkielet Smoka: pierwsza praca & w poście
Renfri: pierwsza praca & w poście


1 czerwca 2015

317# dzień dziecka, EXO, b&w


Nezja kacuje.
Już więcej nie będzie pić, obiecuje wam.
A tak poważnie, wiecie jak to jest, być na imbie w piątek, wrócić rano, żeby w sobotę iść na osiemnastkę znajomej, wrócić w niedzielę rano, przespać się dwie godziny, żeby zostać obudzonym przez okres, argh! Świat jest przeciwko mnie. Jakim cudem ja mimo wszystko mam dobre oceny? Coś nade mną czuwa, ale nie, to chyba nie bóg, on już stracił wiarę we mnie. No no, do rzeczy!
Nie wolno pić. Alkohol jest zły, lepiej na$#%$&wiać szablony, o! I z tej okazji mam dla was dwa z EXO, bo fazuję (nie nie, nie w tym znaczeniu, niegrzeczni, hehehe!) na nich ostatnio dosyć grubo. Więc zostawiam was, a sama idę obejrzeć jakiś film disneya i zdrzemnąć się trochę. Eloszki!


13 maja 2015

308# hakuna niematata


Oh god, zabieram się do publikacji tego posta od czterech godzin i nie mogę skończyć. Ogarnęło mnie jesienne otępienie z półrocznym opóźnieniem. Nie mam na nic ochoty, zero energii. Miało być kilka wolnych, bo co prawda grafika jest gotowa, ale zwyczajnie nie dałam rady. Jestem okropna, wiem. Nawet dzisiaj do szkoły nie poszłam, tylko piwniczyłam w łóżku słuchając muzyki. Jutro pewnie się zwolnię z dwóch ostatnich lekcji, na których ma być jakiś sprawdzian; nie miałam motywacji do nauki. Liczę, że ten okres nie potrwa długo, muszę się pozbierać. Dziwne, bo o ile przez ostatnie tygodnie dosłownie paliłam się na myśl o koncercie Imagine Dragons, teraz kompletnie mi to zwisa. Na początku posta coś inspirowane ich nową płytą i opowiadaniem, które już niedługo "uruchomię" - zapraszam fanów obyczajówek z jajem.

Który to mój już szablon tutaj? Zresztą, whatever.

7 maja 2015

306# Let me Breathe


Renfri ma jakieś dziwne problemy z bloggerem. Ani nie może opublikować notki, ani zapisać jej jako kopia robocza. Dlatego w jej imieniu publikuję ten post i żeby nie było pusto, uraczę was moim biadoleniem <3
Dawno nic tutaj nie publikowałam, ale nie martwcie się, matury powoli (baardzo powoli, ostatni egzamin mam 20.05) dobiegają końca. Dzisiaj napisałam ostatni sprawdzian pisemny, czyli rozszerzony polski, a przede mną dwa ustne. Słyszałam, że pani w komisji z polskiego ustnego zawsze wszystkich przepuszcza, więc jestem optymistycznie nastawiona :D Ale może uda mi się pomiędzy pracą znaleźć chwilę na powtórzenie sobie jeszcze raz epok...

1 maja 2015

304# I saw the sea in you, it was a mirage


Witam moje anonki! Jak tam początek majówki? U was też deszczowo? Dodaję post na szybko, bo zaraz wybywam na koncert Comy, a została mi do zrobienia jeszcze kopa zadań z matematyki i dwie rozprawki z angielskiego - koniec roku licealisty nie oszczędza. W każdym razie mam dla was jeden wolny szablon i oddaję zamówienie. Chciałam dodać też nagłówek z Rinem, ale dorobię do niego szablon i dodam przy okazji, co by nie wracać z pustymi łapami. Miało być jeszcze jedno zamówienie, ale czas to pieniądz, dlatego postanowiłam dopracować to i owo; pojawi się za tydzień. To tyle ode mnie, see ya!

3 kwietnia 2015

296# I love you so much that it hurts my head

(c) moje!

Dzisiaj wpadłam tylko na chwilę oddać jedno zamówienie. Mało czasu mam ostatnio, święta, tysiące zaproszeń na osiemnastki, organizowanie prezentów, ugh. Już mam tego po dziurki w nosie. Wyjeżdżam dzisiaj do babci, będę odcięta od internetu, zasięgu i kto wie czego jeszcze, ale to akurat dobrze. Wreszcie odpocznę od świata! No i będę miała czas na głębszą kontemplację EXO, może wreszcie nauczę się tych typków na pamięć xD.
Nie przedłużając, łapcie zamówienie i do następnego.
PS Smacznego jajka wszystkim, yo!

9 marca 2015

288# could be like a cool kids

(c) Kougamiś od Renifercia dla Nezji ♥

Cześć robaczki! Ale mnie dawno tutaj nie było. Sumimasen więc i już tłumaczę, że to wszystko wina szkoły i braku weny. Nie chcę wam tutaj wrzucać byle czego. Dlatego podczas nieobecności nie próżnowałam! Podszkoliłam CSS na stronach, do których linki znajdziecie w creditsach i zainwestowałam w Topaz Cleana, od którego nie chciałabym się uzależnić, choć to chyba nieuniknione. Poza tym swoją wenę podbudowałam oglądaniem kolejnych animców, przede wszystkim mojego nowego bisha Ko z Psycho-Pass, moimi duperami z Kuroko no Basuke i drugim sezonem Tokyo Ghoula. Wszystkie serie gorąco polecam. No dobra, już nie ględzę, tylko daję, co jestem wam winna! (a w ogóle to widzieliście, jaki mamy ładny szablon główny? Nah, miłość)

31 grudnia 2014

270# Zespoły muzyczne

Dzisiaj jest Sylwester, więc życzymy Wam wszystkiego najlepszego na Nowy Rok! Mamy nadzieję, że będziecie świetnie się bawić, ale dla tych, którzy nie oderwą się od komputera, proponujemy wzięcie udziału w naszej grze :) W międzyczasie możecie podziwiać dzieła, które przygotowały dla Was graficzki – jak zawsze nas nie zawiodły i tym razem zobaczymy 22 prace, czyli o jedną więcej niż poprzednio! 


11 grudnia 2014

262# codeine for numb hearts and patching up cut arms


Cześć kochani. Już chwilkę mnie tutaj nie było, ale naprawdę nic na to nie poradzę i nie będę wymyślać sobie wymówek. Jest wena, są szablony, nie ma - nie ma i mnie. Poza tym ostatnio jakoś słabo czuję się związana z Pandą. Mam wrażenie, że jestem tutaj na doczepkę i właściwie mogłoby mnie nie być. Nie należę chyba do "pandowej rodzinki" (jeszcze?) :). Jestem dumna z powyższej sygnaturki inspirowanej Zankyou no Terror. Anime godne polecenia, pozostawia rysę na duszy, a ja uwielbiam takie. Poniżej oddaję zamówienia i szablon z pandowych propozycji, całkiem zresztą moim zdaniem udany. Następne moje prace zobaczycie pewnie dopiero na naszych blogowych świętach - przybądźcie tłumnie! ♥

17 listopada 2014

252# Can I still get into heaven if I kill myself?

La Dispute - King Park

Ugh, nienawidzę tego roku. Naprawdę, 2014 traktuje mnie jak śmiecia i kopie w tyłek przy pierwszej lepszej okazji. Jak dobrze, że niedługo się kończy. A w ogóle faceci to świnie, kto się zgodzi? *podnosi łapkę w górę*. Czytam więc kryminały skandynawskie i czekam na śnieg.
Dzisiaj oddaję tylko zamówienia, wyrzuty sumienia trzymania ich tak długo nie dały mi spokoju. Mam nadzieję, że wszystko wszystkim pasuje. W razie co krzyczeć w komentarzach, bo ostatnio brakuje mi czasu na inne portale społecznościowe. Na razie przyjmę jeszcze 1-2 zamówienia. Idę umierać dalej, ahoj!

4 listopada 2014

246# Got a hole in my soul growing deeper and deeper

Bring Me The Horizon - Drown



Cześć kochani! Dawno mnie nie było, ale mam ostatnio kryzys i jestem zawalona nauką języków obcych. Jeszcze jak to ja (przecież mam tak mało pracy!), zakupiłam nowy podręcznik do japońskiego i książkę o Japonii ("W drodze na Hokkaido", ktoś coś?). Dlatego nie oddaję dzisiaj zamówienia dla Sweet Chocolate. Przepraszam skarbie, postanowiłam, że muszę bardziej dopracować całość i twój szablon pojawi się za jakieś półtora tygodnia razem z zamówieniem dla Alli. Zostawiam was z mroczną aurą, która ogarnęła moje życie po obejrzeniu Tokyo Ghula. Trzymajcie się i nie bijcie :)


31 października 2014

244# Halloween


Witamy Was w ten mhroczny dzień, kiedy o północy wszystkie upiory wylegają na ulice i wyłudzają cukierki. Przygotowaliśmy dla Was sporo dawkę halloweenowych prac a pod koniec znajdziecie specjalną niespodziankę. Sami zdecydujcie, czy to cukierek, czy psikus :)

EDIT: Doszedł jeszcze szablon Nessy!


10 października 2014

236# being as an ocean

Hej wszystkim. Jak wam mijają jesienne dni? Bo muszę powiedzieć, że mnie cudownie. Uwielbiam ten klimat, zapach zimowego powietrza, deszczowe dni. Zbieram też same dobre oceny. Choć to już nie takie fajne, gdyż przez naukę mam coraz mniej czasu na tworzenie. Powyższy szablon zajął mi trzy dni, ponieważ musiałam rozłożyć pracę, żeby mieć też kilka godzin na naukę. Miał być jeszcze jeden, całkiem prosty, ale nie podobał mi się. Nie chcę od razu spaść w waszych oczach, nie będę wrzucać byle czego, prawda? :)


29 września 2014

232# Miesiąc Tematyczne - mroczne

Buahahaha! Witamy Was w mrooocznej notce :D
Pogoda i wena dopisały, dzisiaj mamy dla Was jedenaście prac od prawie wszystkich szabloniarek! Nie przedłużając, zapraszam do podziwiania i komentowania :)

1 września 2014

220# Postacie z anime

Dzisiaj część z nas musiała ubrać się w galowe stroje, opuścić przytulne zacisze domowe i dotrzeć do szkoły, rozpoczynając kolejne dziesięć miesięcy pracy. Dlatego żeby osłodzić wizję dalszej nauki, rozegramy sobie kolejną, już piątą, rundę gry w ostatnią literę. Zapraszam do udziału w zabawie w komentarzach, a poniżej prezentujemy prace z postaciami z anime: Hinatą Hyuugą z Naruto, Uryuu Minene z Mirai Nikki, Erwinem Smithem z Shingeki no Kyojin i Aikuro z Kill la kill.

Followers