Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Marvel. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Marvel. Pokaż wszystkie posty

3 maja 2016

432# That's how it is

*Marvelowy klimacik ♥* #TeamIronMan

 Witam serdecznie!
Powiem szczerze, że z dzisiejszej notki nie jestem zbyt zadowolona xd Po tej przerwie chciałam dodać trochę więcej, no ale nie wyszło. Chyba jestem już trochę przyzwyczajona do wykonywania zamówień i sama niewiele potrafię wymyślić.. :/ Muszę nad tym popracować.
W tym czasie, kiedy mnie tutaj nie było, udało mi się napisać egzaminy gimnazjalne. Nie było łatwo, nie było trudno, ogólnie jestem zadowolona :D Sądzę, że lepiej nie mogłabym napisać.
Obecnie czuję się trochę wyprana z kreatywności. Niewiele rzeczy mi wychodzi w Photoshopie - dzisiaj próbowałam trzy razy zacząć pracę i nic mi nie wyszło :(
Mam nadzieję, że te dwie prace jakoś wam się spodobają ^^

14 stycznia 2016

398# X-Men


(Nagłówek stworzony razem z Fantazją).

Fazuję od jakiegoś czasu na X-Menów, więc stąd ta notka. Pokochałam X-Menów, Wolverine'a i nie mogę się doczekać na nadchodzące w tym roku i przyszłym filmy. Dzięki temu wróciła mi wena na szablony.
Za niedługo wybije nam 400 notka i 800 szablon. Wiecie, że jestem tu już prawie dwa lata i prawie od 250 notek?  Dodałam tu 150 szablonów. Liczby są straszne.











24 października 2015

376# miał być post, miał być i tytuł, jest post, tytułu nie ma

A zatem dzień ten nadszedł i witam się serdecznie ja - ten kto Gombrowiczem nie jest, co niezmiernie go cieszy, lecz dzieła jego lubi, więc czyta i niejako się utożsamia. Tworzeniem szablonów zajmuję się czas niedługi, dotychczas było to tylko prywatnie i dla znajomych, natomiast marzy mi się rozwój, a gdzie lepiej rozwinąć skrzydła, jak nie w otoczeniu utalentowanych i uzdolnionych?
Prywatnie jestem dwudziestoletnią Marudą, ale podobno na chrzcie otrzymałam też imię Magdalena, nie potwierdzone info. Studiuję („Kiedyś Wasz wszystkich zresocjalizuję!"), pracuję  („Mam zniżki w McDonaldzie!") i znalazłam coś, co lubię robić, więc trochę się tu ze mną pomęczycie :) Zamówienia będę wykonywać, więcej na podstronie, która niedługo powstanie.
A teraz - bierzcie, oglądajcie i komentujcie!

1 marca 2015

284# Kamień Filozoficzny


Witam wszystkich!
Na wstępie bardzo dziękuję za te wszystkie życzenia dla Pandy pod poprzednią notką. Bardzo fajnie się je czytało. Dziękuję nie tylko czytalnikom, ale i graficzkom, z którymi współpraca to czysta przyjemność. <3

Dziś podziwiać możecie dwa zamówienia, które wykonałam. Miało być tego kapkę więcej, ale zapomniałam, że luty jest taki krótki i myślałam, że mam jeszcze kilka dni czasu. ;D

11 lutego 2015

281# Wracam do żywych!


Cześć i czołem!
Muszę przyznać, że wypoczęłam na tym moim urlopie i wracam do Was z nową energią i chęcią do pracy. Mam nadzieję, że nie jest to słomiany zapał.. Tak czy siak postanowiłam go wykorzystywać póki mogę. I... Wykorzystuję póki co, o czym zresztą przekonacie się w graficznej części notki.
Teraz jednak kilka newsów!

Widzieliście już Galerię, którą przygotowałyśmy dla Was z Vanes? Jest nieco odmieniona, świeższa i dużo szersza.Jeśli nie - zapraszam do zapoznania się ze zmianami.

Otworzyłam zamówienia - nie bez powodu zmieniłam nieco ich formę. Wiem, że to może być nieco krzywdzące i bardziej kłopotliwe dla uczciwych zamawiających, ale postanowiłam próbować działać profilaktycznie. Widzicie zdarzały się przypadki, w których nasiedziałam i nagłówkowałam się nad jakimś szablonem spełniając ekstremalnie dziwne życzenia zamawiającego (jak kolorystyka czarno-brązowo-różowo-żółto-khaki), a zamawiający widząc efekt po prostu się wycofywał, nie ustawiał nawet szablonu, przez co ja marnowałam swój czas i niejednokrotnie nerwy. Dlatego dodałam kilka warunków - zamówienia teraz będą odbywały się drogą mailową - w ten sposób łatwiej będzie nam nawiązać kontakt, ustalić szczegóły. Nie bójcie się. Ze mną można się w każdej kwestii dogadać. Myślę, że zarówno ja, jak i druga strona będzie zadowolona.

Trzecia rzecz, którą chciałam Wam przekazać. Widzieliście już Wyzwania Spisu Graficznego? Muszę przyznać, że część z prac, które dzisiaj Wam zaprezentuję pochodzi stamtąd właśnie. Zachęcam do brania udziału w zabawie, do głosowania i oceniania wyników tutaj.

I to na co, Ci którzy czytali moje wypociny czekali!
Graficzna część notki.

Followers