Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Ally. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Ally. Pokaż wszystkie posty

2 września 2018

514# you should see me in the crown



Hej! Witajcie, po krótkie przerwie, która nastąpiła ze względu na to, że tutaj na pandę lubię wrzucać naprawdę dopracowane szablony, a wszystkie jakie robiłam do tej pory mi nie pasowały. No i też czasu nie miałam za dużo, ale to już przecież stała wymówka xd No w każdym razie wróciłam i skoro zaczyna się rok szkolny, będę wrzucała prace dwa razy w miesiącu, czyli w drugą i ostatnią sobotę miesiąca. ;)

4 sierpnia 2018

508# baby steps, guys!

^moja sygnaturka, do mojego opowiadania^

Hej! Witajcie ponownie! Jak się macie? Robimy baby steps, więc nie jest najgorzej xd Dziś mam dla was jeden szablon miniamalistyczny, który kocham całym serduszkiem, bo właśnie takie uwielbiam robić(chociaż te z grafiką, bardziej rozbudowane też uwielbiam)

1076# i love tea

podgląd / pobierz

btw. Zapraszam na moją podstronę, bo może przyjmę 1 zamówienie.
klikamy tutaj◄ Zmieniłam tam trochę rzeczy.
1. Co sądzicie o szablonie na mojej podstronie?
2. Jak podoba wam się szablon z notki?

26 lipca 2018

505# playinwitme.


Hejka! Ja piernicze, nie było mnie tu od ponad rok temu, aż wstyd się do tego przyznać ;( Ja nie wiem, ale jakoś tak wyszło; ile razy chciałam wrócić do regularnego dodawania notek tyle razy zdarzało się coś co mi w tym przeszkadzało. I wiem, że gdyby bardzooo chciała to mogłabym wszystko pogodzić, ale spałabym wtedy po 4-5 godzin max, a jednak zdrowie jest najważniejsze. Ogólnie powoli, baby steps, wracam do dodawania notek częściej. No jednak mówię są to baby steps, bo jak wcześniej byłam przyzywczajona do tempa cotygodniowych notek na 3 blogach(bo już tylko na trzech jestem aktywna), no cóż trochę mi przykro, że musiałam się na ten ponad rok wycofać z grafikosfery, ale powtarzam POWOLI WRACAM, baby steps xd Będę się starała dodawać coś raz na tydzień/dwa tygodnie. ;D
Dziś mam dla was jeden minialistyczny szablon ;) Mam nadzieje, że się podoba.

27 kwietnia 2017

497# There's nothin' holdin' me back

*t h i s  b o i i i i i <3*

HEJO! Jak się macie? Nawet wole nie liczyć ile mnie nie było XD Postaram się powoli wrócić, ale najpierw poprawię się z matmy hahaha Więc co dziś były moje urodziny, dzień spędziłam wspaniale, naprawdę było lepiej niż w tamtym roku. Mimo to chciałabym i tak mieć jeszcze przy sobie, tak fizycznie kilka osób. A co u was? W końcu mnie tu dawno nie było, nie wiem co się działo więc piszcie!
Dziś skromnie, miałam dać dwa szablony, ale dopiero o 19 byłam w domu i już nie zdążyłam dokończyć drugiego szablonu. Następnym razem będę miała dla was więcej.

16 kwietnia 2017

494# Wielkanoc!

by Ally
Panie i Panowie! W przerwie między jedzeniem wielkanocnych jajek a mazurka, my, załoga Panda Graphics, chcielibyśmy życzyć Wam miłych, pogodnych, radosnych świąt Wielkanocnych. Aby te święta były dla Was okazją do odpoczynku, samych dobrych spotkań przy rodzinnym stole oraz mokrego i wesołego dyngusa!
Z okazji witającej nam za oknem wiosny (i miejmy nadzieję, że pogodynki tylko nas straszyły tym deszczem ze śniegiem) oraz, oczywiście, świąt Wielkanocnych, chcielibyśmy zaprosić Was na skromną, ale wspólną notkę. Mamy dla Was kilka radosnych szablonów i sygnaturek. Zapraszamy!

20 lipca 2016

462# but mom... it's food


*Jestem głodna ;-;* Hejka naklejka! Jak się macie? Mi jakoś nudno mijają wakacje XD Nie jest tak źle, ale jakoś wspaniale też nie. Skończył mi się limit internetowy na 12 dni ;-; nie przeżywałam tego, miałam za to więcej czasu, że czytać. Zakochałam się w "Czerwonej Królowej" (niedługo pożyczam od przyjaciółki drugą część), uwielbiam twory Charlotte Link oraz Camili Lackberg? Jest tu taki jak ja? XD No dobra, przejdźmy do notki, zapraszam do wyrażania opinii ;)

9 czerwca 2016

445# Mercy


*na początku sygna miała być związana z piosenkę mercy, ale po comebacku exo, umarlam i jakos tak zapomnialam jak sie żyje, istnieje i wszystko* 
Hejo! Jak się macie? xd Ja tak całkiem, w ogóle mam takie wrażenie, że połowa osób jest na mnie zła. Nie mam pojęcia dlaczego, chyba schizuję XD Ale wiecie jest gites, oceny wystawione, nie muszę się już uczyć, za 10 dni bal gimnazjalny ^^ Dobra się rozpisałam z moim życie, przejdźmy więc do notki. 
*PERFIDNA REKLAMA*
Zapraszam na mojego bloga typu lajfstajl - jaming!! 

30 maja 2016

442# When I started ballin'

(tam w tle - ta dziewczyna - to ja ^^)

Helo my friends! What's good? 
*sorki, jeszcze przestawiam się na polski*
Hejo! Powróciłam :D Tak wiem, moje notka miała być 20 maja, ale niestety, 11 skończył mi się limit internetu i nie miałam jak opublikować notki. Potem (czyt. 20.05) wyjechałam na Euroweek, gdzie było cudownie. Poznałam masę ludzi, m.in. Yui z Filipin, Antonio z Włoch, Joe z Ugandy, Memo z Meksyku, Emira z Turcji i wielu innych. Wolontariusze byli wspaniali, ciągle z nami rozmawiali, było dużo śmiechu, zabawy. Mieliśmy nawet "Mission Impossible", no i tak się złożyło, że z przyjaciółką byłyśmy Tom&Jerry :D A piosenkę z dzisiejszej notki wybrałam dlatego, że śpiewaliśmy ją na zakończeniu Euroweeku ;-; Wszyscy się wzruszyli, płakali, jednak nadal było dużo śmiechu. Tęsknie za ludźmi z Euroweeku, ale za wami wszystkimi też tęskniłam ;-; Tak na początku weeku mówiłam, że chcę do domu, a jak się już z wszystkimi żegnaliśmy to było mi tak smutno ;< Na następny już nie pojadę, bo już mnie w szkole nie będzie. Ewentualnie mogę sama pojechać, ale wtedy jest mniej fajnie xd
No ale przejdźmy do notki, przygotowałam dla was. w sumie nie tak dużo xd Ale coś jednak jest! xd

23 marca 2016

420# would you remeber me?


Hejo! Jak się miewacie? U mnie ogólnie dobrze xd Wpadam z zamówieniem tylko, no niestety. Planowałam zrobić jeszcze szablon wolny, ale trochę m nie wyszło. Na następną notkę dodam jakiś wolny. No a teraz rozkoszujcie się zamówieniem. :D

7 marca 2016

416# No make up looks best on you


Hej, hi, heloł! Dawno mnie nie było ;-; Wiem, ale remontowałam inne blogi etc. i nadrabiałam zaległości na własnym blogu xd Ogólnie cały tydzień (nie licząc poniedziałku) przesiedziałam w domu. W głowę to mi chyba ktoś pustakami nawalał, tak mnie bolała ;-; No ale jakoś przeżyłam, wróciłam xd Cieszcie się pracami. Proponuję, abyście proponowali swoje propozycje XD

25 lutego 2016

411# Piąte urodziny Pandy!

Nastał wspaniały dzień dla Pandy, leci jej kolejny rok, piąty. To nie mała liczba dla bloga tego typu, bo większość z nas wie, że większość szablonarni nie dociera do tego wieku. Jestem ogromnie z nas dumna, że dalej robimy, to co kochamy! Wiele z nas doskonali swoje umiejętności od początku na Pandzie i to naprawdę jest miłe, kiedy ktoś zaczyna i dalej tworzy w tej samej ekipie. Zacieśniają się więzy i zupełnie inaczej to wygląda. Współpraca jest wtedy czymś niezwykle naturalnym. Bez problemu można się dogadać z pozostałymi, znaleźć swoje bratnie dusze. 
Nawet jeśli kogoś dłuższą chwilę nie ma [tu mówię o sobie], to wszyscy nadal cierpliwie czekają na powrót tej osoby. I za to chciałabym podziękować, bo zrzuciłam wiele obowiązków na dziewczyny, a one świetnie je wypełniają! I za to chciałabym im podziękować. Bez Kociaka i Vanes nie byłoby z Pandą tak dobrze jak jest teraz, podejrzewam, że nawet mogłaby zostać zawieszona, ale dzięki świetnej organizacji ciągle ktoś przybywa do ekipy i nasza pandowa rodzinka się powiększa! To naprawdę wspaniałe. Pięć lat jednak powoduje, że człowiek się przywiązuje, nawet jeśli chodzi o zwykły blog, bo po takim czasie staje się to już częścią życia. Jeszcze raz dziękuje! ♥ ~ k4sper


11 lutego 2016

407# Zagraj Razem z Pandą 10!


Witam wszystkich serdecznie!
Dziś - tak jak zapowiadałyśmy, rozpoczynamy nasz imprezowy maraton. W notce przedstawiamy prace, które zostały zainspirowane naszą zabawą w ostatnią literę. Jej przebieg możecie śledzić tutaj. Zwycięskimi słówkami okazały się być nibynóżki, Irlandia, agrafka oraz anime. To pierwsze nie cieszyło się uznaniem i niestety nikt nie wykonał pracy o tematyce nibynóżek... W ramach rekompensaty dla dyskryminowanego słowa w naszej zabawie, podzielę się z wami kawałem!



Ameba do ameby:
- Zaraz Cię kopnę!
- Niby czym?
- Nibynóżką!




Pożartowaliśmy, pośmialiśmy się... Zapraszam zatem na graficzny pokaz przygotowany nie tylko przez szabloniarki Pandy, ale również gości, którzy licznie zaszczycili nas swoją obecnością.
Dziękujemy! :)

6 stycznia 2016

395# You call it food, I call it love

(CAN YOU NOT?! x100000)

Hej! (Mam nadzieję, że nikogo nie zabiłam tym gifem. Ale spójrzcie na Ziona xd) Jak się macie? Długo mnie nie było, prawda... ;-; Komputer oddałam do czyszczenia i nie mam na nim żadnych wcześniejszych prac T-T A tak właściwie idzie się zabić... Khip-hop mnie rozwala, po prostu masakra. A widzieliście teledysk iKON "Dumb&Dumber"?! XD kocham (szczególnie bobby'ego i b.i)... No i ogólnie za dużo się u mnie nie działo..
ps. WIDZIELIŚCIE CO WINNER WSTAWILI NA YT?! (zawału dostałam jak to obejrzałam) xd

20 października 2015

374# Okey Dokey Yo

mrrraśny zicoooo

Witam szanownych wszystkich! Jak się macie? Ja całkiem dobrze.. xd Podczas choroby (najlepsze jest to, że mój lekarz nie określił jakiej i nie wiedziałam na co jestem chora xdd), zrobiłam trzy szablon, przy czym jeden to współpraca z Reniferkiem ;p Ogólnie jeszcze do końca nie wyzdrowiałam, ale aż tak źle nie jest. Mniejsza o większe, zapraszam do oglądania prac.

16 października 2015

372# Notka tematyczna - GrafikoSfera współpracuje!


Cześć wszystkim! 
Jakiś czas temu Vanes zgłosiła naszego bloga na zabawę graficzną organizowaną przez szablonosferę. Szczegóły znajdziecie tutaj.
Pomimo powszechnych urlopów i niedyspozycji większości autorek Panda Graphics, a także lenistwa tych, które na urlopie nie są, udało nam się skompletować naprawdę ciekawy zestaw prac, który jak mam nadzieję - przypadnie wam do gustu.
Chwyćcie kubek z herbatą w dłoń, szczelnie opatulcie się kocem i spójrzcie na jesień oczami szabloniarek z PG!

25 lipca 2015

339# Skool Luv Affair

b  t  s  -  m  i  s  s    r  i  g  h  t
Hej, hi, hello! Jak się macie? Wróciłam, przepraszam, za takie nagłe ucichnięcie. Wykorzystałam internet i niestety, musiałam czekać, a czekać. Jednak wróciłam i nie zamierzam się nigdzie urywać (ale nie wiem co do powiedzenia ma mój internet xd).
Tak btw. ktoś kocham kpop tak samo jak ja? Jeśli tak, to jaki jest wasz ulubiony zespół i kto jest waszym ulitimate bias'em? (Moje zespoły to: EXO(bias - Kai), BTS(Bias - Jungkook), BIGBANG(bias - G-Dragon), a ultimate bias to: V z BTS).

23 czerwca 2015

326# Call me baby

Heeejoo!
Wróciłam ze szpitala. :) Jak się macie? Wyobraźcie sobie, że mam zwolnienie do końca roku szkolnego, a na zakończenie i tak nie mogę iść, bo będę miała kontrolę i zdjęcie szwów. Więc już od tamtego tygodnia miałam wakację, hehe xd
Tak właściwie opowiedzcie w komentarzach co u was słychać. Przy okazji chciałam oświadczyć, że zakochałam się w k-popowych zespołach (EXO, BIGBANG, BTS, SHINee). Ahh, mniam. xd 
Dobrrra, nieważne. Zapraszam do szablonów (+i nagłówka, i sygnatury ^^)

11 czerwca 2015

322# Infinitvm


Hejo! Jak się miewacie drogie ludki? Jak wam mija tydzień? Mi całkiem nieźle, mogę powiedzieć, że jest lepiej niż się spodziewałam. ;) W sumie jest to już mój ostatni tydzień, bo w poniedziałek jadę do szpitala, co również wiąże się z moim urlopem i zamkniętą kolejką. Jednak, kiedy powrócę to wezmę się do roboty. :D NO xd Narazie mam tylko szablon i nagłówek (i w podobnym stylu sygnaturę).

26 maja 2015

314# Wild for the night


Wiajcie! Jestem świeżutką osóbką, które przeszła staż i dostała się tutaj! Alls - tak mnie zwą (przynajmniej niektórzy xd) Jak się macie? Złożyliście życzenia swoim mamom? Ja tak. :D Oj, nie wiem co by tu napisać. Mam nadzieję, że mnie polubicie. ;) Na razie mam dla was jeden szablonik, minimalistyczny, czarno-biały. Taki bardziej typowy, banalny (niestety :/).
Przyjmuję zamówienia!
(Jakby co! xd)

Followers