Heeej! :D Witam się już z wami oficjalnie w gronie Pandy i właściwie to nie wiem co powinno znajdować się w takich debiutanckich, powitalnych notkach, więc może od razu przejdę do sedna, żeby niepotrzebnie nie zanudzać.
Na dzisiaj przygotowałam cztery szablony wolne, w tym dwa anime oraz jeden nagłówek, przez który mam chyba największego stresa *.* Programy graficzne podobno nie gryzą, ale i tak podchodzą pod kategorię czarnej magii, ale skoro debiut to debiut, podzielę się z swoim pierwszym zrobionym nagłówkiem.
A na zakończenie zapraszam << o, tutaj >> na podstronę, póki co przyjmę jedno zamówienie :)
A na zakończenie zapraszam << o, tutaj >> na podstronę, póki co przyjmę jedno zamówienie :)