Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Lawliet. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Lawliet. Pokaż wszystkie posty

5 lutego 2016

404# Let's start

Heeej! :D Witam się już z wami oficjalnie w gronie Pandy i właściwie to nie wiem co powinno znajdować się w takich debiutanckich, powitalnych notkach, więc może od razu przejdę do sedna, żeby niepotrzebnie nie zanudzać. 
Na dzisiaj przygotowałam cztery szablony wolne, w tym dwa anime oraz jeden nagłówek, przez który mam chyba największego stresa *.* Programy graficzne podobno nie gryzą, ale i tak podchodzą pod kategorię czarnej magii, ale skoro debiut to debiut, podzielę się z swoim pierwszym zrobionym nagłówkiem.
A na zakończenie zapraszam << o, tutaj  >> na podstronę, póki co przyjmę jedno zamówienie :)

Followers