Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Free. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Free. Pokaż wszystkie posty

9 grudnia 2016

485# Be my fire in the cold

Cześć! Dzisiaj tylko tak na szybko, bo dalej zmagam się z totalnym brakiem czasu, a co za tym idzie - weny. Od ponad miesiąca nie ruszyłam kompletnie nic, a trzy typowo już świąteczne szablony z dzisiejszej notki udało mi się zrobić w jedyny wolny weekend^^ Do tego dochodzi czwarty, nieplanowany wcześniej szablon w klimatach fantastycznych zwierząt, na którego zrobienie naszło mnie po obejrzeniu filmu. Dlatego też zapraszam i do następnej! Mam nadzieję, że jeszcze w tym roku.

19 kwietnia 2016

427# Demons

A tak walnę nagłówek z Gd, a co tam! Lubię go <3
Hej hej, z tej strony December. Dołączyłam do pandy już... dawno, ale dopiero teraz dodaję pierwszą notkę. Cóż, matura xD Dawno też nie dotykałam się do kodów, ale jakoś idzie. Dzisiaj wszystko nowiuteńkie oprócz szablonu z psycho pass. Ten chyba jako jedyna dzisiejsza praca wygląda przyzwoicie, bo robiony daaaawno temu przed tą moją przerwą. Ach, te czasy, kiedy jeszcze potrafiłam robić szablony, nagłówki i inne prace...

3 kwietnia 2016

425# fireproof

Cześć!
Jak wam mija ten ostatni dzień weekendu? Dzisiejsza notka na bogato, bo aż cztery szablony wolne i jedno zamówienie, które szło mi wyjątkowo opornie i pewnie dlatego póki co dalej zatrzymam kolejkę zamkniętą. No i oprócz tego szybki nagłówek/okładka c: Zapraszam do oglądania.
PS. Zerknijcie pod poprzedni post rebeliantów i piszcie jak wam się podobał primaaprilisowy żart C:

9 marca 2015

288# could be like a cool kids

(c) Kougamiś od Renifercia dla Nezji ♥

Cześć robaczki! Ale mnie dawno tutaj nie było. Sumimasen więc i już tłumaczę, że to wszystko wina szkoły i braku weny. Nie chcę wam tutaj wrzucać byle czego. Dlatego podczas nieobecności nie próżnowałam! Podszkoliłam CSS na stronach, do których linki znajdziecie w creditsach i zainwestowałam w Topaz Cleana, od którego nie chciałabym się uzależnić, choć to chyba nieuniknione. Poza tym swoją wenę podbudowałam oglądaniem kolejnych animców, przede wszystkim mojego nowego bisha Ko z Psycho-Pass, moimi duperami z Kuroko no Basuke i drugim sezonem Tokyo Ghoula. Wszystkie serie gorąco polecam. No dobra, już nie ględzę, tylko daję, co jestem wam winna! (a w ogóle to widzieliście, jaki mamy ładny szablon główny? Nah, miłość)

Followers