Cześć! Dzisiaj tylko tak na szybko, bo dalej zmagam się z totalnym brakiem czasu, a co za tym idzie - weny. Od ponad miesiąca nie ruszyłam kompletnie nic, a trzy typowo już świąteczne szablony z dzisiejszej notki udało mi się zrobić w jedyny wolny weekend^^ Do tego dochodzi czwarty, nieplanowany wcześniej szablon w klimatach fantastycznych zwierząt, na którego zrobienie naszło mnie po obejrzeniu filmu. Dlatego też zapraszam i do następnej! Mam nadzieję, że jeszcze w tym roku.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Free. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Free. Pokaż wszystkie posty
9 grudnia 2016
19 kwietnia 2016
427# Demons
| A tak walnę nagłówek z Gd, a co tam! Lubię go <3 |
#
anime ★
ciemny ★
czerwień ★
December ★
dwukolumnowy ★
Free ★
jasny ★
Psycho-Pass ★
Yaoi
3 kwietnia 2016
425# fireproof
Cześć!
Jak wam mija ten ostatni dzień weekendu? Dzisiejsza notka na bogato, bo aż cztery szablony wolne i jedno zamówienie, które szło mi wyjątkowo opornie i pewnie dlatego póki co dalej zatrzymam kolejkę zamkniętą. No i oprócz tego szybki nagłówek/okładka c: Zapraszam do oglądania.
PS. Zerknijcie pod poprzedni post rebeliantów i piszcie jak wam się podobał primaaprilisowy żart C:
PS. Zerknijcie pod poprzedni post rebeliantów i piszcie jak wam się podobał primaaprilisowy żart C:
#
#Zamówienie ★
anime ★
Free ★
hetalia ★
Igrzyska Śmierci ★
minimalistyczny ★
no-anime ★
synestezja
9 marca 2015
288# could be like a cool kids
(c) Kougamiś od Renifercia dla Nezji ♥
Cześć robaczki! Ale mnie dawno tutaj nie było. Sumimasen więc i już tłumaczę, że to wszystko wina szkoły i braku weny. Nie chcę wam tutaj wrzucać byle czego. Dlatego podczas nieobecności nie próżnowałam! Podszkoliłam CSS na stronach, do których linki znajdziecie w creditsach i zainwestowałam w Topaz Cleana, od którego nie chciałabym się uzależnić, choć to chyba nieuniknione. Poza tym swoją wenę podbudowałam oglądaniem kolejnych animców, przede wszystkim mojego nowego bisha Ko z Psycho-Pass, moimi duperami z Kuroko no Basuke i drugim sezonem Tokyo Ghoula. Wszystkie serie gorąco polecam. No dobra, już nie ględzę, tylko daję, co jestem wam winna! (a w ogóle to widzieliście, jaki mamy ładny szablon główny? Nah, miłość)
#
Amnezja ★
anime ★
czarno-białe ★
Free ★
no-anime ★
Psycho-Pass ★
szare
Subskrybuj:
Posty (Atom)

