piosenka - mistrzostwo
Postanowiłam dać bonusową notkę, bo moja następna pojawi się dopiero 19.09, przygotuję coś dla fanów smoka(G-DRAGON). Kiedyś ktoś mnie prosił o szablon BigBang, ale po prostu za każdym razem mi nie wychodził, ale teraz myślę, że gdy skupię się tylko na jednej osobie i sprecyzuję temat szablonu to wyjdzie całkiem, całkiem. Trzymajcie kciuki :p
Dziękuję za dotychczasowe głosy w konkursie KGYy (: i polecam oddać swój głos niekoniecznie na nas(ale można zaznaczyć więcej niż 2 opcje :p) w
sondzie na najlepszy blog września :D
I pierwszy raz pojawiłam się w przeglądzie na blogu KGYy! Duma rozpiera<3
Przypomnę również, że mimo iż zamówień nie przyjmuję to z chęcią poczytam
propozycję:)
+ namae no nai kaibutsu znaczy z japońskiego bezimienny potwór, niestety nie mam wersji bez napisu
163
Let the fire shine!