Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Shikatema. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Shikatema. Pokaż wszystkie posty

29 września 2015

366# emergency ma roczek




Miało być tak pięknie.
Miała być taka piękna rocznica.
Miało być dużo szablonów.
A jak zwykle zrobiłam a piece of shit, żeby nie sypać tutaj wulgaryzmami. Wybaczycie? Oby. W każdym razie wiedzcie, że wasza emergency rzadko świętuje nawet urodziny swoje czy znajomych, bo po prostu wydaje się jej to totalnie bez sensu, skoro i tak przedawkowuje alkohol bez konkretnych okazji. Ujmę więc to tak, że cały ten mój rok na Pandzie był jednym wielkim świętem. Wierzcie mi, to jedyne miejsce, gdzie wyrażam siebie, gdzie czuję się dobrze i mam swoje niezmienne cieplutkie miejsce w sieci. Tutaj nikt mi nie może zagrozić. Poza tym na żadnym innym blogu/forum nie wytrwałam tak długo! No i ta nasza Pandowa ekipa! Kocham was dziewojki! Oby kolejnego takiego supi roku! I życzcie mi powodzenia, bo przecież mogę nie przeżyć matury... A więc zostawiam was z dwoma zostawionymi przez was szablonami i wracam do pozytywizmu </3. Mam nadzieję, że jeszcze będę miała okazję pokazać wam resztę przygotowanych prac. No to ten... WESOŁYCH ŚWIĄT.

Followers