Pokazywanie postów oznaczonych etykietą hasty. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą hasty. Pokaż wszystkie posty

20 maja 2017

499# It smells like chemicals

Jejuuuuuu, ale mnie tu dawno nie było! Tęskiniłam~! ♥ Strasznie się cieszę, że mam już maturę za sobą, chociaż gdzieś tak w podświadomości nie wierzę, że mam już za sobą szkołę średnią i muszę zacząć dorosłe życie. 
Przechodząc do najważniejszego - oddaje lekko spóźnione zamówienia, plus jeden szablon wolny we współpracy z Caelem (♥). Dodatkowo syganturka, która czekała na swój moment od stycznia.
Chciałam was wszystkich zaprosić jeszcze na mojego DeviatArta, bo czasem w przypływie weny dodaję jakieś koloryzacje, stocki czy tekstury i jakby ktoś miał ochotę to wszytko jest do waszej dyspozycji ^^
Do następnego razu~ ♥

16 kwietnia 2017

494# Wielkanoc!

by Ally
Panie i Panowie! W przerwie między jedzeniem wielkanocnych jajek a mazurka, my, załoga Panda Graphics, chcielibyśmy życzyć Wam miłych, pogodnych, radosnych świąt Wielkanocnych. Aby te święta były dla Was okazją do odpoczynku, samych dobrych spotkań przy rodzinnym stole oraz mokrego i wesołego dyngusa!
Z okazji witającej nam za oknem wiosny (i miejmy nadzieję, że pogodynki tylko nas straszyły tym deszczem ze śniegiem) oraz, oczywiście, świąt Wielkanocnych, chcielibyśmy zaprosić Was na skromną, ale wspólną notkę. Mamy dla Was kilka radosnych szablonów i sygnaturek. Zapraszamy!

6 stycznia 2017

486# So let's go for a drive

Znalezione obrazy dla zapytania nct taeyong gif
Czeeeeeść~! ♥ Witam wszystkich w nowym roku! Mam szczerą nadzieję, że to będzie dobry rok :") Ja już zdążyłam umrzeć - comeback NCT 127 to złoto ♥!
Przygotowany na dzisiaj szablon wolny jest chyba dość dziwny i mam nadzieję, że wam się spodoba, bo miałam dużą frajdę przy robieniu go i już dawno aż tak nie spodobał mi się żaden szablon, który stworzyłam.
Przy okazji, jeśli ktoś może wybiera się na koncert 24K w Warszawie, tak jak ja i może chciałby się zapoznać albo zaliczyć huga to wiecie, ja chętnie *sugestywnie rusza brwiami* ♥
To tyle na dziś i do następnego razu~ ♥

17 listopada 2016

484# Unfair

Cześć! Dzisiaj szybko i skromnie. Udało mi się wyskrobać jedynie jeden szablon wolny :") Miałam dodać jeszcze jeden, ale raczej pojawi się on następnym razem... Obiecuję, że następnym razem będzie więcej dobroci w notce~! Do następnego~ ♥

5 października 2016

481# I’ll bring the Champagne

Cześć cześć :D Dzisiaj skromnie, oddaję dwa zamówienia. Miałam tyle planów na tę notkę i wszytko kij strzelił :/ A w sumie to szkoła. Spodziewałam się, że klasa maturalna to nie przelewki, ale nie, że już we wrześniu będę padać ze zmęczenia :") No ale i tak nic z tym nie zrobię. Nie mam pojęcia jak wytrwam do maja XD
Cóż mogę więcej powiedzieć... Do zobaczenia niedługo, mam nadzieję XD

10 września 2016

477# Just look don't touch

Cześć kochani~! ♥ Ale te wakacje szybko zleciały :< Obiecałam sobie, że zrobię tyle rzeczy, a nie zrobiłam zupełnie niczego, nawet szablony robiłam już w roku szkolnym i to na dodatek na ostatnią chwilę, więc są jeszcze cieplutkie. 
Dzisiejsza notka w klimatach NCT, ale cóż poradzę na to, że się zakochałam XD Mam nadzieję, że coś wam się spodoba, a nawet jeśli nie, to i tak miałam przy nich sporo zabawy i jestem zadowolona.
Po raz kolejny przypomnę, że przyjmuję zamówienia na mojej podstronie i do następnego ~! ♥

13 lipca 2016

459# 4 Imieniny Pandy!

Witajcie! Nadszedł dzień, w którym Panda świętuje swoje imieniny! To już czwarta rocznica wkroczenia naszej szabloniarni na blogspot. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji. Są liczne współprace, są szablony, sygnatury, nagłówki... Prawdziwa, graficzna uczta, zwieńczona stworzonymi przez naszą załogę specjalnie dla Was dodatkami! 

20 czerwca 2016

449# All I wanna do

♫JONGHYUN- WHITE T-SHIRT
Cześć kochani~! Jak tam u was? Ja się pochwalę, że zdałam teorię na prawko na 100%! za drugim razem ale shhhh. Niestety praktyka będzie musiała poczekać aż do września, bo przez praktycznie całe wakacje mnie nie będzie. To wiąże się z tym, że na pandzi również pojawię się dopiero około września. Dlatego dzisiaj oddaje swoje dwa pierwsze zamówienia, z których jestem nawet zadowolona i dwa szablony wolne. Zamykam też chwilowo kolejkę, bo po prostu nie będę miała jak wykonać ewentualnych zamówień. Także do następnego razu i życzę wam udanych wakacji przy okazji~!

30 kwietnia 2016

431# I want some cheeze cake~ I want some deadpresident~


Elo morelo (≧∇≦)/ Jak życie kochani? U mnie trochę się pozmieniało, stałam się oficjalnie hot 18 i dorosłość tak mnie przytłoczyła, że byłam chora przez dwa tygodnie i nadal mam taki katar, że zużywam cztery opakowania chusteczek dziennie XD
Przechodząc do szablonów - miał się pojawić jeszcze jeden, ale już mi się nie chciało nie wyrobiłam się. Dlatego zobaczycie go następnym razem ^^ Ale jako zadośćuczynienie, mam dla was dwie sygnaturki (gdzie w przeciwieństwie do szablonów można zobaczyć odrobinę grafiki).
Przypominam, że moja kolejka jest otwarta i do następnego razu ~! ヘ(= ̄∇ ̄)ノ

31 marca 2016

424# I still don't know how to get in with people



Cześć i czołem~ Wita was nowa panda ^^ Nigdy nie byłam dobra w powitaniach, zawsze lepiej wychodziły mi pożegnania... Jednak mam nadzieję, że z Pandą nie pożegnam się zbyt szybko. Skrycie wierzyłam, że gif rozwiąże sprawę za mnie XD Więc podziwiajcie~ 
Nie przedłużając mam dla was trzy szablony, ostatni ukradłam sobie chwilowo na podstronę, więc można go tam zobaczyć "na żywo".
Przy okazji podstrony - przyjmę jedno zamówienie, tak na dobry początek.
Do zobaczenia~ ^^ 

Followers