
Jejuuuuuu, ale mnie tu dawno nie było! Tęskiniłam~! ♥ Strasznie się cieszę, że mam już maturę za sobą, chociaż gdzieś tak w podświadomości nie wierzę, że mam już za sobą szkołę średnią i muszę zacząć dorosłe życie.
Przechodząc do najważniejszego - oddaje lekko spóźnione zamówienia, plus jeden szablon wolny we współpracy z Caelem (♥). Dodatkowo syganturka, która czekała na swój moment od stycznia.
Chciałam was wszystkich zaprosić jeszcze na mojego DeviatArta, bo czasem w przypływie weny dodaję jakieś koloryzacje, stocki czy tekstury i jakby ktoś miał ochotę to wszytko jest do waszej dyspozycji ^^
Do następnego razu~ ♥







