Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Lee Jong Suk. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Lee Jong Suk. Pokaż wszystkie posty

17 listopada 2016

484# Unfair

Cześć! Dzisiaj szybko i skromnie. Udało mi się wyskrobać jedynie jeden szablon wolny :") Miałam dodać jeszcze jeden, ale raczej pojawi się on następnym razem... Obiecuję, że następnym razem będzie więcej dobroci w notce~! Do następnego~ ♥

23 października 2016

483# I can treat you better

Hej! We wrześniu czekałam aż wreszcie skończą się wakacje, a teraz nie rozumiem co mi w nich przeszkadzało... Powroty na uczelnie są jednak straszne, tym bardziej jeśli plany zajęć przewidują siedzenie tam bardzo długo. Nie mam czasu na nic, nie wspominając już o szablonowaniu i całej reszcie, ale udało się coś posklejać na tę notkę^^
Z przyjmowaniem zamówień muszę dać sobie spokój do odwołania, ale na pewno kiedyś do tego wrócę. W każdym razie możecie zostawiać propozycje czy coś, to zawsze mile widziane przy braku pomysłów.
A teraz zapraszam, udanej niedzieli i do następnego, pewnie znowu za ponad miesiąc.

7 września 2016

476# I’ve been thinking too much

Został mi jeszcze jakiś miesiąc wakacji, ale nie mam nic przeciwko, żeby się już skończyły. Co z tego, że później standardowo będę narzekać na brak wolnego czasu, egzaminy czy sesje^^ Przez te dwa tygodnie będę jeszcze przyjmować zamówienia *korzystajcie póki możecie!*, bo potem prawdopodobnie na dłuższy czas dam sobie z nimi spokój. Dzisiaj oddaję jedno, a poza nim mam dwa wolne szablony, jeden nagłówek i sygnaturki. Na kolejną notkę postaram się o więcej, ale jak na razie moja wena śpi i nie chce się obudzić.
A teraz w niecierpliwym oczekiwaniu na nowy odcinek W idę włączyć kolejny Pinokia, którego nadrabiam od paru dni, a was zapraszam do notki^^

2 września 2016

475# trying to ignore life

Shawn Mendes - Mercy

CO SIĘ DZIEJE, KLUSKA WRZUCA DRUGI POST W TYM MIESIĄCU.
Te wakacje naprawdę były szalone. A dzisiaj rano z nieskrywaną satysfakcją obserwowałam rodzinny pierwszowrześniowy chaos, podczas gdy ja w pełni zrelaksowana wstałam dopiero dwie godziny później, by w rytm muzyki zrobić sobie śniadanko. Płakać będę w październiku, nieogarniając uniwerka, rozkładów jazdy, usosu i innych pierdół. Na dodatek pod koniec września wyjeżdżam do pracy do Francji, więc wszystkie sprawy związane z akademikiem i studiami będą dopinać za mnie rodzice. Panie miej ich w opiece i mnie też przy okazji.

12 sierpnia 2016

469# I know when you're around

Witam!
Wakacje w pełni, a przez ostatnie parę dni udało mi się nadrobić część zaległości w czytaniu i oglądaniu wszystkiego co się tylko da, ale na robienie szablonów i grafiki też starczyło czasu, więc na dzisiejszą notkę macie cztery wolne, a do tego nagłówki (ostatni to współpraca robiona już jakiś czas temu).
W ogóle oglądał ktoś z was Two Worlds? Z odcinka na odcinek coraz bardziej podoba mi się ta drama, Lee Jong-suk jak zawsze genialny ^.^ Ale bez przedłużania, wracam do notki i zapraszam do oglądania prac ;)

22 października 2015

375# kluska ma zastój życiowy

Wasza kluska spała dzisiaj trzy godziny.
Wasza kluska jeszcze nie ma ani jednej pały z matmy.
Wasza kluska nie wie, z czego żyje.
Ale mimo to wasza kluska tutaj jest z szablonem dla was! Tak, właśnie. Szanujcie. Bo tak bardzo tęsknię do robienia szablonów, że nawet na tej nieszczęsnej matematyce zamiast notować coś, z czego i tak gó#@#%no wiem, to rozrysowuję układy. Jetem najwidoczniej chora na web. Poza tym jest jesień, kocham jesień i w ramach jesieni mam dla was wiosenny (?) szablon z Jongsukiem, fuck logic. Weźcie tam się módlcie za mnie do boga czy innego allaha, żeby mnie miał w opiece, bo jak nie to matura się na mnie zwali jak uchodźcy na Europę i będzie nieciekawie. Kckckckc was wszystkich rybeńki, uciekam pisać na angielski artykuł o kolonizacji Marsa, bo moja anglistka to pi** i ch**. Dobranoc, nie hejtujcie.

Followers