Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Vikings. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Vikings. Pokaż wszystkie posty

22 września 2015

362# Pożegnanie?


Tytuł posta zawiera bardzo ważne pytanie. Czy znajdę czas na szablony, kiedy zaczynam studia? Przeprowadzam się do nieznanego miasta, gdzie nie mam znajomych, i przy okazji muszę na siebie zarobić. Czy jest sens, żebym nakładała na siebie kolejne zobowiązania?
Oczywiście, że jest. Dzięki Pandzie zdobyłam mnóstwo znajomych, z niektórymi widziałam się w realu. Lubię myśleć, że zabawy na Pandzi i ta nasza wspaniała atmosfera, są po części moją zasługą. Zastanawiałam się głęboko, czy powinnam odejść, ale tak naprawdę nie potrafię. Spędziłam tutaj półtora roku i tak się zakorzeniłam, że nie dacie rady wyplewić wszystkich moich chwastów. Przechodzę na urlop bezterminowy, ale wciąż będę nad wami czuwać.

18 maja 2015

310# BAM!

 

Czeeeść!

Na wstępie ucieszę Was (mam nadzieję ._.) stwierdzeniem, że od dziś znów można u mnie składać zamówienia. Przyjmę ich pewnie kilka i postaram się wykonać zanim sesja mnie doszczętnie pochłonie (bo póki co idzie wyjątkowo gładko... o.O).
Potrzebuję inspiracji, a już niejednokrotnie się przekonałam, że kto jak kto - ale nasi czytelnicy i zamawiający ją zapewniają. ;) Zapraszam do zapoznania się z zakładką "zamówienia".
Dziś przedstawię Wam szablon, z którego jestem zadowolona. Zabierałam się w zeszłym tygodniu za różnorakie prace. Kombinowałam tak i siak, ale nic kompletnie mi nie wychodziło. Tylko ten jakoś wpadł mi w oko... Mam nadzieję, że Wam również się spodoba i komuś ten nieco pstrokaty szablonik posłuży jako ozdoba na bloga.

3 maja 2015

305# Polimery

 

Cześć!
Przychodzę dzisiaj do Was z dwoma szablonami. Mam nadzieję, że moje dzieła Wam się spodobają i komuś się przydadzą.
Jak spędziliście weekend majowy? Grillowaliście? Ja wczoraj pożarłam tyle mięsa, że powinnam sobie chyba odpuścić jedzenie czegokolwiek przez najbliższy miesiąc żeby to spalić. ;D

Followers