Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Tyler. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Tyler. Pokaż wszystkie posty

26 maja 2016

440# Lonely


Siemanko Mordeczki!
Z niewiadomych powodów, post zaczęłam pisać po angielsku, ale się w porę ogarnęłam ( to przez pisanie raportu pewnie  -_- )
Tyler od piątku zaczyna wakacje, udało się przebrnąć przez 4-tygodniowy projekt, raport i moje wrodzone lenistwo.
A na dodatek przygotowałam jeszcze szablon  ( i  #hipthrust #savetyler2k16 )
Ej mam ochotę porobić zamówienia...

11 lutego 2016

407# Zagraj Razem z Pandą 10!


Witam wszystkich serdecznie!
Dziś - tak jak zapowiadałyśmy, rozpoczynamy nasz imprezowy maraton. W notce przedstawiamy prace, które zostały zainspirowane naszą zabawą w ostatnią literę. Jej przebieg możecie śledzić tutaj. Zwycięskimi słówkami okazały się być nibynóżki, Irlandia, agrafka oraz anime. To pierwsze nie cieszyło się uznaniem i niestety nikt nie wykonał pracy o tematyce nibynóżek... W ramach rekompensaty dla dyskryminowanego słowa w naszej zabawie, podzielę się z wami kawałem!



Ameba do ameby:
- Zaraz Cię kopnę!
- Niby czym?
- Nibynóżką!




Pożartowaliśmy, pośmialiśmy się... Zapraszam zatem na graficzny pokaz przygotowany nie tylko przez szabloniarki Pandy, ale również gości, którzy licznie zaszczycili nas swoją obecnością.
Dziękujemy! :)

18 października 2015

373# Only fools


znalezione tutaj

Dobry Mordeczki! Coś długo mnie w ogóle w internetach nie było >.<
Dlatego też krótki update dla zainteresowanych, gajs:
Update #1: Nadal BTS foreva ( no cóż... >.< )
Update #2: Naprawdę ciężko u mnie z czasem ( oj bardzo ciężko.... TT^TT )
Update #3: Okej, czas czasem, ale w końcu uczę się tego co lubię ( czyt. HTML, CSS, pHp, jQuery, photoshopy i parę innych, już mniej ważnych rzeczy :D ). Także jest pozytywnie! ^ㅅ^
Update #4: Co będzie potem to się okaże. Doświadczenie mówi mi, że żadnych obietnic nie będzie, ale są póki co chęci :D
Update #5: ŁAPCIE NOWY SZABLON!!!

A tymczasem ja idę na skromną szamkę...

26 września 2015

364# Współpraca z Pandą! Etap II cz. 2

Dzisiaj prezentujemy koeljną część Współpracy. Przed wami osiem baz oraz ich dokończenia. Zapraszam do komentowania, a już jutro ostatnia - ale za to specjalna - notka!

24 sierpnia 2015

351# A little faster + informacje o Współpracy!



(Taki tam Taehyung na dobry początek notki, a co! ^ㅅ^ )
Dzień dobry!
Za mną pierwszy dzień szkoły! #nailedit Wypuścili mnie jakąś godzinę temu i ogólnie nie byłam pewna czy dam radę w ogóle dodać jakąkolwiek notkę. No, ale patrzcie? Notka jest #naileditx2
...
...
NO DO NAUKI, LENIU TYLER, bo szkoła się w końcu zaczęła! #nomoreleagueoflegendsmarathons #imcrying

30 maja 2015

316# this life is mine to live

I won't fade away,
be forgotten or just
cast away,
this life is mine to live,
I won't fade away,
I'm lost inside this endless haze of life,
but this life is mine to live

- All Time Low ~ Old Scars/Future Hearts


Siemanko, świry!
Tak mniej więcej już od godziny próbuję napisać tego posta i tak przynajmniej od godziny mi to nie wychodzi... Dobra, niech już dostanę po głowie jak coś nie wyjdzie, ale wrzucić trzeba. 
Ogólnie to Tyler trochę się tutaj tak nieładnie wepchnęła z czego ma w sumie ogromne wyrzuty sumienia, ale ostatni mój szablon tutaj był jakoś miesiąc temu (a posty jak widać są zaplanowane hen hen późno na czerwiec) i chyba przez to miałam jeszcze większe wyrzuty sumienia, więc tak jakby.... to tego innego wyjścia nie było... 3 piosenki niezręcznego śpiewu później... No i Tyler zwinęła nieco post Zielonemu Kociakowi (tak w połowie) i nawet nie wiecie jak fatalnie się z tego powodu czuję....Ok koniec, myślę, że mój aktualny portret psychologiczny jest przedstawiony ze szczegółami... kolejne 2 piosenki później....
Także. Dzięki, dzięki, dzięki Kociaku za możliwość dorzucenia swojej pracy!
Niestety dzisiaj to Tyler jest odpowiedzialna za pisanie posta, więc - jak to zaprezentowane jest wyżej - będzie/jest awkward xD
Czy tylko ja tak przeżywam wrzucenie każdego posta?!
Ok, nie napisałam w końcu. Post składa się z dwóch prac Kociaka (oczywiście) i jednej, skromniutkiej Tyler (to o tego małego gówniarza całe te wyrzuty sumienia ... xD).

24 kwietnia 2015

302# I'm a wreck

Dzień dobry Mordeczki!
Z tej strony Tyler, która....nie wie co ma w ogóle napisać ( związane jest to chyba z wyparowaniem mózgu tuż po odebraniu świadectwa xD ).
No to tego.... Jest jeden szablon. Miały być dwa, ale kurcze...nie potrafię wrzucić więcej niż jednego szablonu. Każdy jest wyjątkowy i zasługuje na swój własny, osobisty post :D Jest to także przedostatni głos rozpaczy Tyler przed koniecznym zniknięciem na całe dwa tygodnie. Ostatni będzie prawdopodobnie w niedzielę, jakby ktoś był zainteresowany ^^.

Ok. Mam nadzieję, że Santorin okaże się przyzwoitym modelem i zachęci Was do przejrzenia/pobrania szablonu. :3 ( Jakby jednak komuś nie przypadł do gustu, to bez obaw, on z szablonem w pakiecie nie występuje :D )
Tyler naprawdę robiła wszystko, abyście mniej więcej nie potrzebowali żadnych instrukcji dotyczących całej instalacji. Jak wyszło? Przekonamy wkrótce, jak sądzę. :D

17 kwietnia 2015

300# 3x100

 (c) Renfri
Jak te notki zaczęły szybko lecieć... Nie tak dawno wybiła nam dwusetka (17.07.14), a teraz świętujemy 3-setkę xD W ciągu tego okresu czasu do naszej ekipy dołączyły nowe graficzki i wciąż przybywa ich więcej. W ostatnich miesiącach panda ciągle szczerzy się w uśmiechu :D
W dzisiejszym poście debiutuje nasza nowa koleżanka z załogi :D
Poza tym prezentujemy Wam 600 szablon, więc mamy jeszcze więcej powodów do świętowania!

Followers