cudowny, jezu <333
Witam. Dawno nie dodawałam tu żadnej notki. Oczywiście była myśl, żeby dodać ją w tamtym tygodniu, ale po prostu się nie wyrobiłam. Zresztą teraz też nie ma za wiele, no i zbytnio nie zachwycam ;-; Ale może komuś się coś spodoba, albo przyda :) Jeśli macie jakieś konkretne propozycję na szablony piszcie w komentarzach :)
Przy okazji jak już dodaję notkę, to zrobię małą reklamę (kociak zamknij oczy ;d), zapraszam na mojego prywatnego bloga o tutaj :)
