Cześć!
Przychodzę dzisiaj do Was z dwoma szablonami. Mam nadzieję, że moje dzieła Wam się spodobają i komuś się przydadzą.
Jak spędziliście weekend majowy? Grillowaliście? Ja wczoraj pożarłam tyle mięsa, że powinnam sobie chyba odpuścić jedzenie czegokolwiek przez najbliższy miesiąc żeby to spalić. ;D