Pokazywanie postów oznaczonych etykietą frankie.. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą frankie.. Pokaż wszystkie posty

29 sierpnia 2012

023# Carmen


33.



Mój ostatni szablon przed urlopem - dodaję go dzięki uprzejmości pewnej bardzo pomocnej osoby, która udostępniła mi swój komputer, dzięki~

Do zobaczenia za miesiąc C: 

edit: coby tekst nie zachodził na tło, wystarczy wkleić kod:
<img src="http://zapodaj.net/images/6355668060b5b.png" alt="xos />
 do ramki HTML/ JavaScript nad postem.

Gdy odzyskam własny komputer naniosę poprawki do paczki pobierania.


14 sierpnia 2012

016# Come away little lamb


21.


Szablon jest przystosowany do notek z suwakiem, bądź ścisłą kontrolą tekstu. 
na TEJ stronie może pobrać kod do suwaka, gdyż-iz-ponieważ nie da się go wkleić ot tak, po prostu, jak na onecie ;)


22.


Ten szablon z kolei, zagościł już na moim blogu i prezentuje się całkiem nieźle : )
 Pod tym linkiem można zobaczyć go już w użyciu.  



Oba szablony, jakie wam dzisiaj prezentuję, nie są zbyt spektakularne - jednak nieco bardziej uniwersalne niż moje poprzednie prace. Mam nadzieję, że przypadną wam jednak do gustu.


Piszcie, co o nich sądzicie : ) 

Pozdrawiam!

edit: jestem okropna, że to tutaj wstawiam - nie ma to nic wspólnego z a&m, jednak zrozumcie człowieka znudzonego, który od kilku dni nie śmiał się z niczego całkowicie szczerze; (klikamy)


3 sierpnia 2012

010# Hello, my name is Frank


### 
Nie spodziewałam się, że pod poprzednim postem zbiorę tyle pozytywnych komentarzy! Dziękuję każdemu z osobna za tak wspaniałą motywację do dalszej pracy, postaram się Was nie zawieść~

17.


 Szablon z propozycji Tyzyfone, aczkolwiek i tak nie widać na nim bohaterów Drrr!, wiec się praktycznie nie liczy C:
      Szablon jest prosty, no i dominują w nim zaledwie dwa kolory; biały i szary. Jest więc przeciwieństwem mojego poprzedniego stworka. Mimo wszystko, podoba mi się - jest bardziej w moim stylu, bo o ile poprzedni był raczej kolorową ignorancją tego co preferuje, ten przedstawia wszystko to, co lubię w szablonach - podrasowaną ascetyczność : ) 

       A Wam który szablon podoba się bardziej? 


Jakoś tak wyszło, że już drugi raz z rzędu wstawiam tylko jeden szablon. Właściwie jest to dla mnie wygodniejsze, bo dodaję swoje pace na bieżąco i nic nie zalega mi na dysku, kusząc dodawaniem szablonów później i w ostatecznym terminie.

(znikam na tydzień - w końcu rozpoczęły się dla mnie wakacje ;)

edit: przyjmę jedno zamówienie - na próbę ;)

29 lipca 2012

009# Zabierz mnie na księżyc


16.






Poza tym <instrukcja>, która pomoże Wam ustawić szablon tak, aby nic na siebie nie nachodziło po zainstalowaniu go na blogu :)


Witam serdecznie! Jestem frankie. i mam zaszczyt zaprezentować Wam mój pierwszy szablon, co tu kryć, typowo komercyjny. Nie jest on idealny, jednak mam nadzieję, że zostanie dobrze przyjęty ^^ 

Nie będę ukrywać, że w kwestii tworzenia grafiki jestem typowym kotem. Będąc na Onecie nigdy nie miałam potrzeby robienia czegoś sama, więc dopiero przeniesienie się na blogspota zmotywowało mnie do podjęcia działania w tworzeniu własnych szablonów ;)

 Do załogi Pandy dołączyłam dla Was. Chciałbym się doskonalić, bo co tu kryć - spodobało mi się robienie szablonów, a nie wyobrażam sobie tego bez poznania opinii innych. Oto więc jestem, czekając na wasze sugestie i porady :) 

W razie problemów, śmiało pisać. Chętnie pomogę. 

Pozdrawiam,


(mam nadzieję, że niczego nie pominęłam, jednakże, w razie jakiejś omyłki, na usprawiedliwienie dodam, że się nieco zestresowałam swoim debiutem na łamach Pandy ;) 

 

 

Followers