Zrobiłam następne szablony blogspotowe. Miałam je już wcześniej przygotowane na 200 notkę na Pandzie, ale coś czuję, że nikt tam szybko czegoś nie doda, więc muszę ja sama zadbać o Pande na Onecie. W końcu zostało tylko 1,5 miesiąca jej trwania na tamtym serwerze xd
Muszę stwierdzić, że z ustawianiem idzie mi już o niebo lepiej niż w przypadku szablonów z poprzedniego postu. W końcu uświadomiłam sobie jak zrobić żeby było poprawnie... Wystarczy tylko napisać szerokość danej kolumny i całego szablonu żeby dobrze wszystko wyszło. Taa, ja i moje kumanie...
Dlatego mam dobrą wiadomość(zależy, czy ktoś będzie chciał)! Jeśli znajdzie się jakaś osoba, która będzie chciała żebym przeniosła jakiś mój stary szablon to proszę dać mi do niego link myślę, że dam rade go przenieść. A tymczasem zapraszam do komentowania nowych szablonów :D
004. Watashi ni XX Shinasai!
005. Uta No☆prince-sama♪
Pozdrawiam <3,
bleachowa

