Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Bobby(iKON). Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Bobby(iKON). Pokaż wszystkie posty

30 maja 2016

442# When I started ballin'

(tam w tle - ta dziewczyna - to ja ^^)

Helo my friends! What's good? 
*sorki, jeszcze przestawiam się na polski*
Hejo! Powróciłam :D Tak wiem, moje notka miała być 20 maja, ale niestety, 11 skończył mi się limit internetu i nie miałam jak opublikować notki. Potem (czyt. 20.05) wyjechałam na Euroweek, gdzie było cudownie. Poznałam masę ludzi, m.in. Yui z Filipin, Antonio z Włoch, Joe z Ugandy, Memo z Meksyku, Emira z Turcji i wielu innych. Wolontariusze byli wspaniali, ciągle z nami rozmawiali, było dużo śmiechu, zabawy. Mieliśmy nawet "Mission Impossible", no i tak się złożyło, że z przyjaciółką byłyśmy Tom&Jerry :D A piosenkę z dzisiejszej notki wybrałam dlatego, że śpiewaliśmy ją na zakończeniu Euroweeku ;-; Wszyscy się wzruszyli, płakali, jednak nadal było dużo śmiechu. Tęsknie za ludźmi z Euroweeku, ale za wami wszystkimi też tęskniłam ;-; Tak na początku weeku mówiłam, że chcę do domu, a jak się już z wszystkimi żegnaliśmy to było mi tak smutno ;< Na następny już nie pojadę, bo już mnie w szkole nie będzie. Ewentualnie mogę sama pojechać, ale wtedy jest mniej fajnie xd
No ale przejdźmy do notki, przygotowałam dla was. w sumie nie tak dużo xd Ale coś jednak jest! xd

27 kwietnia 2016

430# Mi się do dorosłości nie śpieszy...


Hejooo! To ja Ally (tak wiem, ta natrętna, mała, wredna i szczera xd). Jak się macie? Ja się miewam gites xd Wiecie, ostatnie swoje urodzinki spędzałam na Panda Juniors, a teraz patrzcie - jestem, tu z wami na Pandzie Matce :D Już rok zleciał? Tak szybko ;> Nieźle... No ja tu kurde official hot sixteen *strzepuje kurz z ramion like a BO$$* XD No co by tu więcej napisać? Oooooo, na egzaminach poszło mi wyśmienicie z humana, ale ze ścisłymi nie wiem jak będzie (niby tak źle nie jest xd). No to życzę sobie wszystkiego naj i żeby zostać w grafikosferze jak njadłużej! ^^

31 stycznia 2016

402# I'm speaking body language


Heloo! Ja to jestem wariatka (wcale, że nie xd); cytat od jednego wykonawcy, sygnaturka z innym wykonawcą i piosenką jeszcze innego wykonawcy. Jezuu.. Odbija mi T^T To przez to, że ferie mi już minęły! :'c Nienawidzę życia xdd Nie przedłużając przejdźmy do zamówień...
Ps. Przepraszam, że zamawiający tak długo czekali...

26 października 2014

242# BORN HATER


Przychodzę z kolejnym i zarazem ostatnim zamówieniem. Może niedługo znowu otworzę kolejkę, zależy, czy będę miała trochę czasu. Chyba muszę sobie przerwę zrobić, bo moje szablony coraz słabsze XD


13 września 2014

224# And going back home, even the air feels heavy

Nie wiem jak często będę się teraz pojawiać, bo mam dużo roboty teraz... I co najgorsze nie mam pomysłów na szablony. Tzn, może i mam, ale nie od graficznej części xD
Miałam dodać notkę 11.9 ale uznałam, że to co przygotowałam to porażka więc odpuściłam. Dzisiaj udało mi się zrobić jeden szablonik, który mi się podoba, więc postanowiłam dodać. Mam nadzieję, że wam również się spodoba, bo trochę różni się od tego, co ostatnio publikuje.
Rok szkolny się zaczął, więc i treningi powróciły <3 Byłam na jednym i stwierdzam, że nie jest tak źle po tej przerwie wakacyjnej. Szkoda, że trener tego nie widzi.


Followers