Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Frozen. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Frozen. Pokaż wszystkie posty

9 grudnia 2016

485# Be my fire in the cold

Cześć! Dzisiaj tylko tak na szybko, bo dalej zmagam się z totalnym brakiem czasu, a co za tym idzie - weny. Od ponad miesiąca nie ruszyłam kompletnie nic, a trzy typowo już świąteczne szablony z dzisiejszej notki udało mi się zrobić w jedyny wolny weekend^^ Do tego dochodzi czwarty, nieplanowany wcześniej szablon w klimatach fantastycznych zwierząt, na którego zrobienie naszło mnie po obejrzeniu filmu. Dlatego też zapraszam i do następnej! Mam nadzieję, że jeszcze w tym roku.

31 stycznia 2015

277# Now that your rose is in bloom~

(c) Zielony Kociak

(Ten cover zrobili znajomi z chóru mojej siostry, są super *-*)

Witam was, moje skarby tego jakże ponurego popołudnia c: Macie ferie? Bo ja właśnie kończę pierwszy tydzień xD Troszkę pracowałam, ale to nadal troszkę za mało jak ja mój gust. Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu zrobię coś więcej.

19 listopada 2014

253# I love Rock n' Roll



Cześć wszystkim ^^ Wreszcie udało mi się zrobić coś konkretnego na moją, całkiem własną i do tego pierwszą notkę na Pandzi. Pozwolicie, że chociaż minęło już troszkę czasu od przygarnięcia mnie przez resztę ekipy, to jeszcze raz za to podziękuję. Gdyby nie wy, dziewczyny, to zapewne nadal bym się tułała po blogosferze bez żadnego sensu ♥
Na dziś przygotowałam dwa szablony... Można powiedzieć, że nawiązują one do bajek Disneya. Pomyślałam, że do póki nie dostanę jakichś konkretnych zamówień, albo propozycji, to będę spełniać swoje marzenia odnośnie szablonów :3 Następnym razem pewnie machnę coś z jakimiś ciekawymi renderami, bo troszkę mi się ich nazbierało.
Ogólnie rzecz biorąc, to niedawno otworzyłam swoją kolejkę~

Followers