Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Autumn. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Autumn. Pokaż wszystkie posty

20 sierpnia 2012

#018 zamówienie


podgląd  , podgląd w wersji na blogu , pobieranie
postać pochodzi z Touhou
edit: rozmiar z lewej powinien wynosić 420px, a cały blog 910 px ! w razie problemów pisz:)


Oto zamawiany szablon. Mam nadzieję, że w końcu wpasowałam się w czyiś gust:) w paczce znajdziesz pełny opis jak ustawić go na swoim blogu. Ponadto zaznaczam, że napis podgląd jest tylko na wersji podglądowej ^^" czyli tej umieszczonej na stronie. nie martw się na Twoim blogu na pewno go nie będzie. Ponieważ nie dałaś mi konkretnych wytycznych uznałam, że szablon jesienny będzie idealny na nadchodzącą porę roku. Gdybyś chciała zmian np. w kolorze oczu dziewczyny pisz czy wzmocnienia koloru blond:)

Pozdrawiam Mizu

PS. Ktoś zgłaszał propozycję z Kuroko no Basket. Czy mogę prosić o arty z tego anime? Chętnie podejmę się wykonania czegoś:)

PPS. Proszę o komentarze co poprawić itp ^^

4 sierpnia 2012

011# zamówienie i nowość

Hej! Dziś wrzucę zamówienia, które otrzymałam na maila. Najmocniej od razu przepraszam za zwłokę. Wszystko spowodowane dużą ilością anime we krwi, pracą (niestety stałą -.-) i długą pracą nad szablonami (związaną z całkowitym nieogarnianiem blogspota). Ponadto czuję, że się zestarzałam. Nie potrafię założyć bloga na onecie (matko noc! tam nie da się włączyć szablonu jak kiedyś -.-), bo od razu robi się z końcówką blog.pl a takiej nie chcę. Ech... To by było na tyle moich wypocin.

~z1~, czyli zamówienie 1 specjalnie dla bloga www.shizuo-izaya.blogspot.com


klikając w miniaturkę możecie zobaczyć wstępny wygląd szablonu
możliwość pobierania znajdziecie na tej stronie:
jest tam szczegółowy opis jak wkleić szablon na swojego bloga
swoją drogą przepraszam za opóźnienia...

zapytacie teraz pewnie: "dlaczego nie wstawiasz szablonów jak twoje koleżanki?" ależ moi kochani to oczywiste. Chcę aby osoba zainteresowana moją pracą przeczytała trochę moich skromnych wypocin. Ponadto nie lubię, gdy nie szanuje się czyjeś pracy w tym wypadku myślę o nieprzykładaniu wagi do osobowości szabloniarza, która ujawnia się w tych nielicznych słowach w poście oraz opisie.
I żeby nie było, że tylko bazgram ot tak to szablon kolejny ode mnie (tym razem na blogspot):
~3~
---

I jeszcze dodatkowo przypomnę poprzedni szablon ~2~ w wersji do pobrania na blogspot.

Wszystkim, którzy mnie jeszcze nie znienawidzili dziękuję i nadal oczekuję Waszych zamówień pod mailem: angel.mizu@gmail.com (sprawdzam go codziennie, na panda-graphics staram się wchodzić co drugi dzień)

Pozdrawiam
Mizu

Followers