podgląd , podgląd w wersji na blogu , pobieranie
postać pochodzi z Touhou
edit: rozmiar z lewej powinien wynosić 420px, a cały blog 910 px ! w razie problemów pisz:)
postać pochodzi z Touhou
edit: rozmiar z lewej powinien wynosić 420px, a cały blog 910 px ! w razie problemów pisz:)
Oto zamawiany szablon. Mam nadzieję, że w
końcu wpasowałam się w czyiś gust:) w paczce znajdziesz pełny opis jak ustawić
go na swoim blogu. Ponadto zaznaczam, że napis podgląd jest tylko na wersji
podglądowej ^^" czyli tej umieszczonej na stronie. nie martw się na Twoim
blogu na pewno go nie będzie. Ponieważ nie dałaś mi konkretnych wytycznych
uznałam, że szablon jesienny będzie idealny na nadchodzącą porę roku. Gdybyś
chciała zmian np. w kolorze oczu dziewczyny pisz czy wzmocnienia koloru blond:)
Pozdrawiam Mizu
PS. Ktoś zgłaszał propozycję z Kuroko no
Basket. Czy mogę prosić o arty z tego anime? Chętnie podejmę się wykonania
czegoś:)
PPS. Proszę o komentarze co poprawić itp ^^