Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Zamówienie. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Zamówienie. Pokaż wszystkie posty

26 marca 2017

492# It ain't me

Hejka mordeczki! Jak mnie tutaj dawno nie było. Czas w końcu dodać coś od siebie. Głównie dzisiaj przedstawiam zamówienia, może następnym razem stworzę jakiś szablon wolny. Ale najpierw wyrobię się z moimi wszystkimi zamówieniami, bo trochę mi jeszcze ich zostało. 
Jak tam u Was? Czujecie wiosnę? U mnie małymi kroczkami nadchodzą zmiany, już czuję ten przypływ energii! ♥ 

22 sierpnia 2016

472# you don't know I exist: a love story


Jak zwykle, biednemu zawsze chu... piasek w oczy. Miałam wczoraj dodać ten post, a internet wyrzuciło w kosmos. So sorry! W każdym razie jestem, z zamówieniem, które ciągnęło mi się jak flaki z olejem i jednym wolnym Taekookiem. Tak, jednym. Przepraszam, ale studia to jednak dużo większy kawał chleba, niż mi się wydawało. Ledwo nadążam z własnym życiem, a tu jeszcze muszę w miarę możliwości czuwać nad Pandami. Wybaczcie te opóźnienia, wszystko nadrobię, obiecuję! Łącznie z komentarzami. Jedyna dobra wiadomość to ta, że do mnie zawitała już jesień! 
Tęskniłam ♥.

28 lipca 2016

465# cause of death: everything

Nawet się nie będę rozpisywać, bo i po co, wszystko widać jak na dłoni. Otóż mam w życiu teraz takie zamieszanie, że brakło mi w głowie miejsca na szablonowanie. Musicie, no po prostu musicie mi to wybaczyć. Początek studiów, przeprowadzka, wyrabianie dokumentów, to wszystko zjada strasznie dużo nerwów i czasu, a jak już mam okazję odreagować, grafika jest najgorszym z możliwych sposobów, naprawdę. Dlatego dzisiaj oddaję zamówienie, które zrobiłam już dawno temu, ale nie miałam czasu dokończyć. Przepraszam za to opóźnienie, bądźcie wyrozumiali plis.

W zamian już niedługo wrócę z porcją takich prac, że szczeny wam opadną, promis!

23 czerwca 2016

450# siri am i tired or dying





Ku**wy babilońskie, taka jestem zła na siebie, że będzie zwięźle i na temat, bo inaczej same niecenzuralne słowa by tutaj poleciały i mama Kociak będzie krzyczeć (nie żałuję). Wiecie, miał być taki cudowny post, nastawiłam się na niego psychicznie, a wyszło ch... kasztan, pupa i kamieni kupa. bo jestem beznadziejna i zamiast robić szablony, to śpię i oglądam dramy. Mam zero motywacji. I tylko jedno zamówienie dzisiaj oddaję, to, które wymagało ode mnie najmniej własnego wkładu, do rzeczy, minimalizm. Nie narzekam, lubię skomplikowane szablony, oryginalność to coś, co kluski lubią najbardziej. Wybaczcie mój brak artyzmu, już kończę, idę przeklinać, płakać do Taekooka i hejtować upały dalej, bo tylko to potrafię.
PS W ciągu kilku kolejnych tygodni dowiem się, jak moje życie się ułoży, to się zobaczy, kiedy następny post, już możecie rzucać kamieniami.


2 czerwca 2016

443# live, laugh, leave me alone


Cześć robaczki. Przyszłam do was, bo w wakacje też trzeba pracować, zwłaszcza nad sobą. Tak więc oddaję zamówienia w dość szybkim okresie czasu od złożenia i mam nadzieję, że się spodobają. Jeden wolny pod wpływem MX, tak bardzo czekałam, aż się kombekną i mnie nie zwiedli </3. Nie wiem, jak będzie z kolejną notką, ponieważ niedługo idę do pracy, która pochłonie trzy czwarte mojego wolnego czasu, ale naprawdę nie chcę was zostawiać. Postaram się jak najszybciej wrzucić jakieś wolne. Oprócz czegoś z Calumem (Fanta zawsze gotowa do składania propozycji ♥), co chcielibyście ode mnie zobaczyć? Anime, dramy, minimalistyczne? Czekam na konkrety!
PRZYPOMINAM, ŻE NADAL PRZYJMUJĘ ZAMÓWIENIA!

18 maja 2016

437# Yoo-hoo - layouter's life (not) for me

To ja. Próbująca sprostać wymaganiom zamawiających i czytelników - i próbująca przebrnąć przez nadchodzącą sesję. W skrócie - jestem głęboko, wiadomo gdzie, dlatego też chwilowo zamówień przyjmować nie będę. 
Poniżej prezentuję Wam 3 szablony - 3 zamówienia i jedno, które zamówieniem miało być. Enjoycie.

6 maja 2016

433# People? Bueeh


Cześć ludzie! 
Dzisiejsza notka jest nieco wyjątkowa z tego powodu, że żaden z szablonów poniżej nie był robiony na ostatnią chwilę, co u mnie zalicza się do cudów (ostatni raz zdarzyło mi się to w... 2013?).

5 marca 2016

415# I'm blue

Hejka!

Jak ten czas szybko leci! Już tylko 1,5 miesiąca do egzaminu, a wciąż mam tak dużo do powtórzenia. Jednocześnie ciągle tyle się dzieje w internetach, to nowe seriale, to nowe filmy i weź tutaj nadążaj. :D
Dzisiaj kolejne dwa zamówienia. Naprawdę czuję się wyprana i pewnie zbliża mi się urlop, jeszcze zobaczymy.
Zapraszam do oglądania!

21 lutego 2016

410# I need to speed up

*marzenia* *__* ;__;

Hejka! Z notki na notkę co raz mniej mi się chce.. Dzisiaj oddaję 2 zamówienia z 5. Postaram się dodać pozostałe 3 jak najszybciej.
Egzaminy się zbliżają, aż by się chciało, żeby tak Dumbledore odwołał xD Co tydzień mam co raz więcej zaliczeń, naprawdę ciężko znaleźć czas na przyjemności, jeśli się chce mieć dobre oceny.
Nie będę już zanudzać, zmęczona jestem xd Oto prace. Mam nadzieję, że się spodobają.

17 lutego 2016

409# Znów pomysłów brak

Witam serdecznie, jak widać, przetrwałam sesję, muszę się tym pochwalić, bo nie w każdym semestrze zalicza się wszystko w pierwszych terminach. 
Drugie zamówienie ciężko jest zamówieniem nazwać, bo szablon powędrował na moje bloga, także... no, ten, gdyby ktoś chciał to opcjonalnie mogę udostępnić, walić drzwiami i oknami na maila, na pewno się odezwę. 
A, no i ten, nie przyjmuję już zamówień. Być może mi się to kiedyś odwidzi.

3 lutego 2016

403# I don't know anymore

Heja! Obecnie mam już drugi tydzień ferii. Zdecydowanie za szybko zleciało, a ja oczywiście wcale nie odpoczęłam... No może trochę xD 
Z dnia na dzień robię się coraz bardziej leniwa, a do tego zbliżają się egzaminy, więc pewnie poskutkuje to też mniejszą ilością notek ode mnie. Na razie postaram się, jak najszybciej oddać wszystkie zamówienia, w tym miesiącu, obiecuję!
Póki co oddaję to co udało mi się zrobić, pozostałe później. Przepraszam, że tak długo musicie czekać. :(

21 grudnia 2015

391# Driving home for Christmas~


Jak Wam mija przedświąteczny czas? Bo mi ostatnio dość pracowicie. Przeważnie robię bombki, które zostają mi zabierane, bo przecież dla znajomych, ale ostatnio byłam też w studio nagrywać kolędy. Dzisiaj piszę też zerówkę z etyki dziennikarskiej (nie chcecie wiedzieć o czym jest ten przedmiot, etyka jest chyba tylko zasłoną do prawdziwego celu, czyli wysłania studentów do psychologa), więc trzymajcie kciuki. Mam nadzieję wszystko ambitnie zaliczyć w terminach zerówkowych. :v
A teraz coś o szablonach. Pierwszy jest zamówieniem, to widać. Drugi również miał nim być, ale zamawiająca się po niego nie zgłosiła (od razu mówię, że reklamacji nie przyjmuję, bo czekałam dość długo na jakikolwiek znak życia). Trzeci wyszedł przy okazji, bo naszło mnie na Assassin's Creed III, prawdopodobnie najbardziej znienawidzoną część przez graczy, a na chwilę obecną moją ulubioną, wraz z Syndicate. Tak czy owak, jestem dumna z tego szablonu! Ale nie wszędzie może działać ._.

24 listopada 2015

384# Gitchie, gitchie

Taki gif, bo nic lepszego nie znalazłam w swojej galerii. Zresztą tematycznie, bo kocio. Dzisiaj mam dla Was jedną darmówkę i wiadomość, że otwieram kolejkę, a w następnej mojej notce, czyli 6 grudnia można się spodziewać drobnego prezentu od Mikołaja!
Szablon z Taylor Momsen wylądował na mojej podstronie, gdyby ktoś chciał zobaczysz szablon na żywo.

8 listopada 2015

381# Bone Garden

Gif taki, bo Kociak był niedobry i nie chciał wrzucić do notki Halloweenowej.
Nie mam za bardzo nic ciekawego do powiedzenia, dlatego od razu prezentuję szablony, tym razem jedno zamówienie i dwa wolne. Kolejka nadal zamknięta, bo zostało mi ostatnie zamówienie.
Ostatni wolny szablon jest na moim własnym blogu, troszkę bardziej przerobiony, ale jest. 
*początek perfidnej reklamy* Swoją drogą, skończyłam właśnie czytać Ogród Kości. Głównie z sentymentu do dawnego Bostonu (tak, to przez Assassin's Creed :D), ale z całą pewnością przeczytam książkę raz jeszcze. Polecam! *koniec perfidnej reklamy*

26 października 2015

377# Jeszcze jeden oddech jesieni

To znów ja. I znów mam Wam do zaprezentowania trzy szablony, znów dwa zamówienia i jeden wolny. To chyba będzie mój stały schemat. Anyway, nie rozpisuję się za bardzo, bo mnie gonią terminy z oddawaniem poprawy. Nie polecam.
Nie przyjmuję też tymczasowo zamówień, bo jeszcze zalegam z dwoma. Przy kolejnym poście z pewnością otworzę kolejkę. A teraz zapraszam do podziwiania.
Chyba nie muszę wspominać, że moim faworytem jest ostatni.

24 września 2015

363# Everyday I spend my time


Cześć! Co słychać?
U mnie raczej nudno. Zaczęła się szkoła, trzeba się uczyć na konkursy, żeby jak najmniej egzaminów pisać xD Moja logika.
Cały tydzień odkładam obejrzenie Fear The Walking Dead, bo ciągle jest coś innego do zrobienia, ale chyba jutro wreszcie mi się uda! Ogląda ktoś z was? Podoba się wam? Mi osobiście na razie, tak nie bardzo. Wkurzają mnie niektórzy bohaterowie i czekam aż wreszcie akcja się rozkręci. 
Oddaję dzisiaj trzy zamówienia. :)

12 września 2015

359# Every scar will build my throne

Witam, witam! Jak wszystkim wiadomo zaczęła się szkoła, a wraz z nią mnóstwo obowiązków. Dlatego przechodzę na urlop na czas nieokreślony. Nie będę przyjmować już zamówień przez okrągły rok, a później zobaczymy. Przyznam, że już wszystko mnie przytłacza, ale cóż zrobić, trzeba wziąć się w garść. :) Dzisiaj mam do oddania tylko zamówienie. Niestety nie zdążyłam go przedstawić zamawiającej, ale wiadomo, jak coś nie będzie pasować, to kontakt do mnie jest na podstronie. :>

7 sierpnia 2015

344# Czas lenistwa

Witam, witam! Od jutra zaczyna się mój czas błogiego lenistwa i wyjazdu. Cieszę się, że w końcu będę mogła odpocząć od wszystkiego i... od internetu(no prawie, bo mam pakiet internetu w telefonie). Trzeba dobrze wykorzystać ostatni miesiąc wakacji. :)
Póki co kolejkę na zamówienia wstrzymuję, aczkolwiek można składać zamówienia. Wybiorę sobie kilka jeszcze jak wrócę (jeśli coś mnie zainteresuje) i wtedy ją zamknę.
Na dzisiaj mam do oddania dwa zamówienia i jeden szablon z propozycji.

21 lipca 2015

337# nie ma koreańców


Gooooosz, wyszło tyle cudownych piosenek ostatnio, aż sama nie wiem czego mam słuchać ani z czym robić szablony. A trochę ich mam, ale to na zapas - jak już w październiku i listopadzie nie będę miała czasu na nowości (hehe, maturka ziemniaczki ( ͡° ͜ʖ ͡°), to zaserwuję wam wszystkie prace z wakacji. Dzisiaj oddaję dwa zamówienia (sory dziewczyny za taki poślizg) i zamówień już nie przyjmuję ponad te, które kiedyś tam zdeklarowałam się zrobić. Chyba że pojawią się jakieś ciekawe... nie nie, tylko propozycje. Oczywiście mile widziane animce, 5SOS i jakieś takie, żebym mogła się wyżyć artystycznie. Bo zakładka na mojej podstronie póki co zieje pustkami, ale smutno T_T.

16 lipca 2015

335# Bitch, I'm Madonna

^Radzę otworzyć w nowej karcie^
Witam po mojej długiej nieobecności! Ostatnia notka na Pandzi ode mnie była może...w maju? Ten czas tak szybko leci, ;> 
Przyznam szczerze, że piosenka z linku na początku średnio mi się podobała, a teraz nie może wyjść z mojej głowy. Uzależniająca, cholera. 
Jak Wam mijają wakacje? Ja się kuruję. Chociaż póki co nie narzekam. :) 
Po za tym widzieliście imieniny Pandy? Nie? To zapraszam tutaj, dziewczyny się naprawdę postarały, jest co podziwiać!
Chciałam również ogłosić, że przyjmuję zamówienia na mojej podstronie. :)

Followers