Pokazywanie postów oznaczonych etykietą SasuNaru. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą SasuNaru. Pokaż wszystkie posty

26 marca 2017

492# It ain't me

Hejka mordeczki! Jak mnie tutaj dawno nie było. Czas w końcu dodać coś od siebie. Głównie dzisiaj przedstawiam zamówienia, może następnym razem stworzę jakiś szablon wolny. Ale najpierw wyrobię się z moimi wszystkimi zamówieniami, bo trochę mi jeszcze ich zostało. 
Jak tam u Was? Czujecie wiosnę? U mnie małymi kroczkami nadchodzą zmiany, już czuję ten przypływ energii! ♥ 

13 listopada 2015

382# Małe co-nieco na osłodę

Przyciśnijcie mnie, żeby zrobiła szablon z tym nagłówkiem. Bardzo mi się podoba, ale nie mam teraz wystarczająco motywacji, żeby siedzieć nad całym kodem. Chyba że znajdzie się duszyczka, która będzie gotowa przygarnąć ten nagłówek za mnie :)
Dzisiaj tylko jedno zamówienie. Jak to, przyjmujesz zamówienia? Nie, to wyjątkowo zrobiłam dla znajomej ;p
Nie wracam z urlopu, po prostu zrobiłam coś i trudno, żeby mi po prostu leżał szablon na dysku.







23 czerwca 2015

326# Call me baby

Heeejoo!
Wróciłam ze szpitala. :) Jak się macie? Wyobraźcie sobie, że mam zwolnienie do końca roku szkolnego, a na zakończenie i tak nie mogę iść, bo będę miała kontrolę i zdjęcie szwów. Więc już od tamtego tygodnia miałam wakację, hehe xd
Tak właściwie opowiedzcie w komentarzach co u was słychać. Przy okazji chciałam oświadczyć, że zakochałam się w k-popowych zespołach (EXO, BIGBANG, BTS, SHINee). Ahh, mniam. xd 
Dobrrra, nieważne. Zapraszam do szablonów (+i nagłówka, i sygnatury ^^)

24 listopada 2014

257# Untraveled Road

Pewnego razu na dA... (c) LadyGT 
Ostatnio zostałam edytorem w grupie skanlacyjnej Wanted Team (od dwóch lat siedzę tam jako korektor, teraz zachciało mi się nowej fuchy), więc mam jeszcze mniej czasu na robienie szablonów. Gdybym mogła podczas lekcji siedzieć na komputerze... Naprawdę, na większości przedmiotów czytam książkę, bo nic nie robimy .__. Gdybym została w domu, byłby ten sam efekt. A nawet może zrobiłabym coś pożytecznego.

8 marca 2014

150# Won't regret

Witam wszystkich bardzo serdecznie :) Niedawno przeszłam staż na Panda Juniors, a jako że parę szablonów już miałam wykonanych wcześniej - publikuję swoją pierwszą notkę tutaj.

250# Zamówienie dla Tayla

podgląd
Bardzo mi się podoba, bo jest inny, niż wszystko, co do tej pory stworzyłam. Mój pierwszy jasny szablon i pierwszy o takim układzie.

251# Zamówienie dla Dita Finger

podgląd
Najbardziej w całym szablonie podoba mi się ta pani w środku, która płonie :D To wyszło tak niechcący...
Ten i poprzedni szablon nie są do pobrania, ponieważ już widnieją na blogach, na które były robione.

252# Shingeki no Kyojin
podgląd|pobierz

Ostatnio pokochałam Shingeki no Kyojin i musiałam zrobić szablon z tego anime, a już szczególnie z Levim i Oddziałem Specjalnym. Szablon wyszedł bardzo prosty, ale taki miał być w założeniu i nie ma do niego żadnych obiekcji.
Czekam na Waszą krytykę i rady, ponieważ wciąż się uczę i chcę robić coraz lepsze szablony :)
Jeśli ktoś chciałby złożyć u mnie zamówienie, to wkrótce stworzę regulamin i będziecie mieli taką możliwość na mojej podstronie: http://by-vanes.blogspot.com/.
Pozdrawiam wszystkich!

29 listopada 2012

055# "...Kiedy światła przestaną lśnić" ;zamówienie

m u z y k a
Dawno mnie tu nie było, ale wczoraj trafiły mi się wolne 2 godzinki i chęc do robienia szablonu, więc zaczęłam i dzisiaj skończyłam. Jej.. 3 godziny, a praktycznie nic wielkiego nie zrobiłam, prawda? Jak ten czas szybko leci. Patrzę sobie wczoraj na zegar: 22:30, a chwilę potem 23:08.... Tak szybko czas zleciał, a ja praktycznie nic nie zrobiłam -,- .. Myślę, że zrobię dzisiaj jeszcze jeden szablon.
Droga Akemi złożyłaś zamówienie jako 4(dostałam też zamówienie na GG), ale wykonam dla ciebie ten szablon. Jak nie dzisiaj to w przyszłym tygodniu, a najbliżej w niedzielę jeśli się wyrobię.

86# Zamówienie dla Reiciakowej

Chciałam w tym poście p o d z i ę k o w a c wam drodzy odwiedzający, bo za każdym razem jak wchodzę na Pandę widzę zawsze jakiś nowy, konstruktywny komenatarz. Bardzo mi miło mi się robi jak to widzę. Mam nadzieję, że tak zostanie. :)

Pozdrawiam;)

Followers