Hej! Witajcie, po krótkie przerwie, która nastąpiła ze względu na to, że tutaj na pandę lubię wrzucać naprawdę dopracowane szablony, a wszystkie jakie robiłam do tej pory mi nie pasowały. No i też czasu nie miałam za dużo, ale to już przecież stała wymówka xd No w każdym razie wróciłam i skoro zaczyna się rok szkolny, będę wrzucała prace dwa razy w miesiącu, czyli w drugą i ostatnią sobotę miesiąca. ;)
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą minimalistyczne. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą minimalistyczne. Pokaż wszystkie posty
2 września 2018
514# you should see me in the crown
30 kwietnia 2017
498# I had no trouble being a monster

Hej wszystkim!
Ja dzisiaj tylko na moment, podrzucić pracę, której ostatnio nie chciało mi się skończyć.
Także - enjoy! :D
22 kwietnia 2017
496# Meine Lippen, sie küssen so heiss
Hej, cześć i czołem!
Tak w zasadzie nie wiem za bardzo, co ciekawego Wam mogę powiedzieć. Więc może zaproszę od razu do szablonów i przejdę do konkretów. Dwa zamówienia, dwa wolne, w tym z jednego jestem dumna.
Byłby trzeci, ale nie chciało mi się go skończyć. Będzie następnym razem.
Enjoy! :D
#
#Zamówienie ★
ciemne ★
ciemny ★
czarno-białe ★
jasne ★
minimalistyczne ★
minimalistyczny ★
minimalizm ★
no-anime ★
prudence. ★
zwierzęta
19 kwietnia 2017
495# This world is gonna burn, burn burn burn
♫ MS MR - Dark Doo Wop ♫
Hejo.
Fajny debiut, nie? Pierwszy mój własny post na Pandę, a ja przychodzę do Was z jedną moją pracą... ale cóż... żałuję, że nie mam więcej czasu, aby wykonać dla Was kilka szablonów. Wybaczycie, prawda? ;)
5 lutego 2017
489# Save me
Wydaje mi się, że ostatnio zbyt często tutaj coś dodaję, ale... Wiecie, że dokładny rok temu opublikowałam na Pandzie swojego pierwszego posta? Szybko to zleciało. Poza tym jakoś udało mi się pozaliczać egzaminy w pierwszych terminach, więc mam teraz trochę czasu wolnego, w końcu^^ Z racji tych ferii przygarnę jedno zamówienie! Zgłaszać się można wyłącznie na email (podany na podstronie). Notka miała być urodzinowa, wyszło skromnie, coś więcej pewnie innym razem. A tymczasem zapraszam.
#
exo ★
Harry Potter ★
minimalistyczne ★
nagłówki ★
Oh Sehun ★
sygnatury ★
synestezja
21 stycznia 2017
488# She's a monster

Cześć!
Trochę mnie nie było, przyznaję. Mogłabym się tłumaczyć na wiele sposobów, ale prawdziwy powód był jeden, po prostu mi się nie chciało. Tak czy siak, ostatnio zaszło kilka zmian, o których muszę Was poinformować!
Postanowiłam zrobić redesign siebie, swojej twórczości i fanpage'a, do którego serdecznie zapraszam. Klikając na linki, ostatni przeniesie Was do zupełnie innego DeviantArta, to również związane jest z redesignem. Poprzedni oficjalnie idzie w odstawkę, oczywiście publikowane dotąd szablony na nim pozostaną. Teraz natomiast publikować będę szablony na prudence design, więc zapraszam do śledzenia.
A teraz zapraszam do szablonów! Dwa zamówienia, dwa wolne!
13 stycznia 2017
487# 微白城市
Czeeeść ponownie! To znowu ja i znowu się wciskam z notką. Sesja się zbliża, więc w ciągu ostatnich dwóch dni robiłam szablony, bo po co się uczyć^^ Pocieszam się tylko tym, że po zaliczeniach będę mieć chociaż kilka dni wolnego i coś na kształt ferii. Wy też nie macie na nic czasu i ochoty? I też nie możecie już dłużej wytrzymać z tym śniegiem i minusową temperaturą? Bo ja mam dosyć. Ale koniec narzekania i zapraszam do notki, pierwszy szablon i gif inspirowane najnowszym sezonem SH.
6 stycznia 2017
486# So let's go for a drive

Przygotowany na dzisiaj szablon wolny jest chyba dość dziwny i mam nadzieję, że wam się spodoba, bo miałam dużą frajdę przy robieniu go i już dawno aż tak nie spodobał mi się żaden szablon, który stworzyłam.
Przy okazji, jeśli ktoś może wybiera się na koncert 24K w Warszawie, tak jak ja i może chciałby się zapoznać albo zaliczyć huga to wiecie, ja chętnie *sugestywnie rusza brwiami* ♥
To tyle na dziś i do następnego razu~ ♥
9 grudnia 2016
485# Be my fire in the cold
Cześć! Dzisiaj tylko tak na szybko, bo dalej zmagam się z totalnym brakiem czasu, a co za tym idzie - weny. Od ponad miesiąca nie ruszyłam kompletnie nic, a trzy typowo już świąteczne szablony z dzisiejszej notki udało mi się zrobić w jedyny wolny weekend^^ Do tego dochodzi czwarty, nieplanowany wcześniej szablon w klimatach fantastycznych zwierząt, na którego zrobienie naszło mnie po obejrzeniu filmu. Dlatego też zapraszam i do następnej! Mam nadzieję, że jeszcze w tym roku.
#
anime ★
bajki ★
fantastic beasts ★
Free ★
Frozen ★
Harry Potter ★
minimalistyczne ★
sygnatury ★
synestezja ★
zimowy
17 listopada 2016
484# Unfair
Cześć! Dzisiaj szybko i skromnie. Udało mi się wyskrobać jedynie jeden szablon wolny :") Miałam dodać jeszcze jeden, ale raczej pojawi się on następnym razem... Obiecuję, że następnym razem będzie więcej dobroci w notce~! Do następnego~ ♥
23 października 2016
483# I can treat you better
Hej! We wrześniu czekałam aż wreszcie skończą się wakacje, a teraz nie rozumiem co mi w nich przeszkadzało... Powroty na uczelnie są jednak straszne, tym bardziej jeśli plany zajęć przewidują siedzenie tam bardzo długo. Nie mam czasu na nic, nie wspominając już o szablonowaniu i całej reszcie, ale udało się coś posklejać na tę notkę^^
Z przyjmowaniem zamówień muszę dać sobie spokój do odwołania, ale na pewno kiedyś do tego wrócę. W każdym razie możecie zostawiać propozycje czy coś, to zawsze mile widziane przy braku pomysłów.
A teraz zapraszam, udanej niedzieli i do następnego, pewnie znowu za ponad miesiąc.
#
Azjaci ★
Byun Baekhyun ★
Lee Jong Suk ★
minimalistyczne ★
Moon Lovers ★
nagłówki ★
sygnatury ★
synestezja
23 września 2016
479# if it's not a nap i can't be involved
In This Shirt - The Irrepressibles
Do mnie jeszcze nie do końca dotarło, że za tydzień wyprowadzam się z domu, zaczynam studia i nigdy już nie będę musiała liczyć funkcji kwadratowej, emejzing. W związku z przerażeniem i wewnętrzną paniką całą sytuacją, wrzucam wam prościutki szablonik, prawdopodobnie ostatni na jakiś czas, chociaż mam nadzieję, że wrócę do was w podskokach i napiszę, że jest cudownie i kocham studia (póki co wiem tylko, że usos potrzebuje egzorcyzmów). Więc łapcie świeżutką prackę i do następnego!
#
Azjaci ★
ciemny ★
Cole Sprouse ★
emergency ★
minimalistyczne ★
nagłówki ★
no-anime ★
Seo Kangjoon
10 września 2016
477# Just look don't touch
Cześć kochani~! ♥ Ale te wakacje szybko zleciały :< Obiecałam sobie, że zrobię tyle rzeczy, a nie zrobiłam zupełnie niczego, nawet szablony robiłam już w roku szkolnym i to na dodatek na ostatnią chwilę, więc są jeszcze cieplutkie.
Dzisiejsza notka w klimatach NCT, ale cóż poradzę na to, że się zakochałam XD Mam nadzieję, że coś wam się spodoba, a nawet jeśli nie, to i tak miałam przy nich sporo zabawy i jestem zadowolona.
Po raz kolejny przypomnę, że przyjmuję zamówienia na mojej podstronie i do następnego ~! ♥
Dzisiejsza notka w klimatach NCT, ale cóż poradzę na to, że się zakochałam XD Mam nadzieję, że coś wam się spodoba, a nawet jeśli nie, to i tak miałam przy nich sporo zabawy i jestem zadowolona.
Po raz kolejny przypomnę, że przyjmuję zamówienia na mojej podstronie i do następnego ~! ♥
12 sierpnia 2016
469# I know when you're around
Witam!
Wakacje w pełni, a przez ostatnie parę dni udało mi się nadrobić część zaległości w czytaniu i oglądaniu wszystkiego co się tylko da, ale na robienie szablonów i grafiki też starczyło czasu, więc na dzisiejszą notkę macie cztery wolne, a do tego nagłówki (ostatni to współpraca robiona już jakiś czas temu).
W ogóle oglądał ktoś z was Two Worlds? Z odcinka na odcinek coraz bardziej podoba mi się ta drama, Lee Jong-suk jak zawsze genialny ^.^ Ale bez przedłużania, wracam do notki i zapraszam do oglądania prac ;)
#
Baekhyun ★
Emilia Clarke ★
exo ★
Game of Thrones ★
Lee Jong Suk ★
Luhan ★
minimalistyczne ★
nagłówki ★
sygnatury ★
synestezja ★
Zanim się pojawiłeś
7 sierpnia 2016
467# we can't die, we're dead inside
*spóźniona o jakieś 35 minut*
Hejka! Z tej strony mineralarrow.
Pewnie nie wielu z was mnie kojarzy, bo nie zawitałam jeszcze oficjalnie na pandzie ani na żadnym innym blogu. Dokładnie pół roku temu przeszłam staż na Juniorsach, ale niestety z powodów osobistych, byłam zmuszona z tego zrezygnować. Teraz jestem za to podwójnie zmotywowana do pracy i mam nadzieję, że nie zaniżę poziomu bloga, eh. Cóż, jestem kiepska w powitaniach, więc może przejdźmy do szablonu xD
Niestety, przygotowałam tylko jeden. Były dwa, ale ten drugi zdechł w niewyjaśnionych okolicznościach (może pojawi się następnym razem). Tak więc, nie będzie to mega bogaty post jak planowałam, ale lepszy rydz niż nic, nie? :c Jakość podglądu jest masakryczna, bo na obecnym sprzęcie nie mam żadnego dobrego programu (nie licząc painta).
Mam nadzieję, że szablon się obroni c:
Mam nadzieję, że szablon się obroni c:
23 lipca 2016
463# Paris... oh la-la!
Przypominam, że przyjmuję zamówienia, a w zasadzie już tylko jedno - dwa przyjęte przywędrowały już na mojego maila. Zapraszam Was raz jeszcze na mojego facebooka, jeśli chcecie być na bieżąco z moimi pracami. A teraz - enjoycie!
#
Miasto ★
minimalistyczne ★
minimalistyczny ★
minimalizm ★
Paryż ★
prudence.
8 lipca 2016
457# Ciężkie życie nosorożca
Witam w ten piękny, lipcowy dzień! Piątek, piąteczek, piątunio. Ale czekajcie... przecież mamy wakacje, więc weekend dla uczniów jest cały czas. No, ale każdy weekend to czas na zabawę. Ale też czas przejść do konkretów i do mojej notki.
Szablony są dwa. Czy jestem z nich zadowolona? Nie wiem. Staram się ostatnio przypominać i urozmaicać jakoś kody, ale średnio to wychodzi. Tutaj mamy tego efekty.
#
biały ★
delikatny ★
fioletowe ★
Hinata Hyūga ★
Hinata Hyuuga ★
jasny ★
miłość ★
minimalistyczne ★
NaruHina ★
Naruto ★
Naruto Shippuden ★
Naruto Uzumaki ★
para ★
Sakura Haruno ★
Sasame Ka ★
Sasuke Uchiha ★
SasuSaku ★
szablony
2 lipca 2016
454# Time for Changes
Heja! Dawno już nic nie publikowałam.. aż trochę wstyd :p No ale już jestem. Trochę się wydarzyło. Skończyłam gimbazę, dostałam się do tego LO, co chciałam i na ten profil, co chciałam. :) Teraz mogę wyluzować i cieszyć się wakacjami, których jeszcze tak do końca nie czuję szczerze mówiąc, nie wiem, co się dzieje. Jest za gorąco, głowa mnie boli. >.<
#
#Zamówienie ★
Eveline Dee ★
jasny ★
kot ★
książki ★
minimalistyczne ★
minimalistyczny ★
minimalizm ★
rysunek ★
sygnatury ★
szablony
26 czerwca 2016
451# Ah Ha

^Renfri przypomina sobie, jak się robi ikony T_T
Uczciwie mówię: notka jest tak szybko tylko dlatego, że następnej nie dodam raczej przed końcem wakacji. Renfri bierze sobie urlop, a co! Rzucam wam przerobiony szablon 'paranoid' z poprzedniej notki, tym razem w jasnej wersji, przerobiony szablon z mojej podstrony, stary szablon z opowiadania, którego i tak nie napisałam i nie napiszę oraz wolny, który jest współpracą z Nezją. No to na tyle by było. Dobrych wakacji, ludzie!
#
animacje ★
BTS ★
ciemne ★
emergency & Renfri ★
jasne ★
Jikook ★
kpop ★
Min Yoongi ★
minimalistyczne ★
no-anime ★
Renfri ★
SS301
23 czerwca 2016
450# siri am i tired or dying
Ku**wy babilońskie, taka jestem zła na siebie, że będzie zwięźle i na temat, bo inaczej same niecenzuralne słowa by tutaj poleciały i mama Kociak będzie krzyczeć (nie żałuję). Wiecie, miał być taki cudowny post, nastawiłam się na niego psychicznie, a wyszło ch... kasztan, pupa i kamieni kupa. bo jestem beznadziejna i zamiast robić szablony, to śpię i oglądam dramy. Mam zero motywacji. I tylko jedno zamówienie dzisiaj oddaję, to, które wymagało ode mnie najmniej własnego wkładu, do rzeczy, minimalizm. Nie narzekam, lubię skomplikowane szablony, oryginalność to coś, co kluski lubią najbardziej. Wybaczcie mój brak artyzmu, już kończę, idę przeklinać, płakać do Taekooka i hejtować upały dalej, bo tylko to potrafię.
PS W ciągu kilku kolejnych tygodni dowiem się, jak moje życie się ułoży, to się zobaczy, kiedy następny post, już możecie rzucać kamieniami.
Subskrybuj:
Posty (Atom)











