Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Sakura Haruno. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Sakura Haruno. Pokaż wszystkie posty

26 marca 2017

492# It ain't me

Hejka mordeczki! Jak mnie tutaj dawno nie było. Czas w końcu dodać coś od siebie. Głównie dzisiaj przedstawiam zamówienia, może następnym razem stworzę jakiś szablon wolny. Ale najpierw wyrobię się z moimi wszystkimi zamówieniami, bo trochę mi jeszcze ich zostało. 
Jak tam u Was? Czujecie wiosnę? U mnie małymi kroczkami nadchodzą zmiany, już czuję ten przypływ energii! ♥ 

13 lipca 2016

459# 4 Imieniny Pandy!

Witajcie! Nadszedł dzień, w którym Panda świętuje swoje imieniny! To już czwarta rocznica wkroczenia naszej szabloniarni na blogspot. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji. Są liczne współprace, są szablony, sygnatury, nagłówki... Prawdziwa, graficzna uczta, zwieńczona stworzonymi przez naszą załogę specjalnie dla Was dodatkami! 

8 lipca 2016

457# Ciężkie życie nosorożca

Witam w ten piękny, lipcowy dzień! Piątek, piąteczek, piątunio. Ale czekajcie... przecież mamy wakacje, więc weekend dla uczniów jest cały czas. No, ale każdy weekend to czas na zabawę. Ale też czas przejść do konkretów i do mojej notki. 
Szablony są dwa. Czy jestem z nich zadowolona? Nie wiem. Staram się ostatnio przypominać i urozmaicać jakoś kody, ale średnio to wychodzi. Tutaj mamy tego efekty.

3 marca 2016

414# Rhomantycznie

Cześć!
Skromnie, bo z jednym szablonem, ale witam Was w dzisiejszej notce. Szablon z propozycji od HAN'EI. Zachęcam do ich składania. Przyznaję, że od czasu do czasu tam zaglądam i jesteście dla mnie niejednokrotnie inspiracją. To się naprawdę przydaje, zważywszy na fakt, że ostatnimi czasy nieco gorzej mi idzie. Mam mniej czasu, mniej chęci i ochoty na to całe szablonowanie. Mam nadzieję, że to chwilowe i w końcu uda mi się równie chętnie jak kiedyś wrócić do tego co tak lubię.

Enjoy!

12 września 2015

359# Every scar will build my throne

Witam, witam! Jak wszystkim wiadomo zaczęła się szkoła, a wraz z nią mnóstwo obowiązków. Dlatego przechodzę na urlop na czas nieokreślony. Nie będę przyjmować już zamówień przez okrągły rok, a później zobaczymy. Przyznam, że już wszystko mnie przytłacza, ale cóż zrobić, trzeba wziąć się w garść. :) Dzisiaj mam do oddania tylko zamówienie. Niestety nie zdążyłam go przedstawić zamawiającej, ale wiadomo, jak coś nie będzie pasować, to kontakt do mnie jest na podstronie. :>

24 maja 2015

313# Ale ten czas leci

Dobry wieczór! Co tam u Was słychać? Przepraszam, że mnie tak mało na Pandzie, ale no... Mam troszkę problemów zdrowotnych, a dochodzi do tego także nauka, więc to chyba wszystko tłumaczy. 
Szczerze przyznaję, że nie mam za bardzo ochoty się rozpisywać, a i chciałabym iść spać, więc... Po prostu przejdę do szablonów. :)

Followers