TEAM B - Wait For Me



więcej na: pretty-sinner
POOOLSKA, BIAŁO-CZERWONI! ♥♥♥♥
Przyznam szczerze, że wątpiłam w wygraną ale na szczęście nie miałam racji! Rozwija się nam młoda kadra, która jeszcze nie jeden wielki turniej zdoła wygrać. Jednak brak Kurka mimo wszystko to był cios. Być może rzeczywiście nie był w formie (bo jak miał być skoro podczas trwania ligi wpuszczał go pod koniec setów na kilka piłek?), to rozumiem decyzję trenera, sama bym tak zrobiła, jednak mam nadzieję, że na igrzyska w Rio, Kurek zasili szeregi naszej kadry, bo mimo wszystko, to on przez te kilka lat ciągnął drużynę ku zwycięstwu. Również czekam na Bartmana, choć wydaję mi się, że to nie jest już taki świetny zawodnik, mam wrażenie, że już mu na tym sporcie niewiele zależy, nie wiem dlaczego ale tak czuje xD
Obiecuje w weekend porobić szablony (bo mam zaległe dwa do MT i książkowej notki), dlatego napiszcie kogo najchętniej chcielibyście zobaczyć w moim wykonaniu :D