Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Sulli. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Sulli. Pokaż wszystkie posty

24 września 2014

230# I can’t put anything in my head, my eyes close at the thought of you

TEAM B - Wait For Me

więcej na: pretty-sinner

POOOLSKA, BIAŁO-CZERWONI! ♥♥♥♥
Przyznam szczerze, że wątpiłam w wygraną ale na szczęście nie miałam racji! Rozwija się nam młoda kadra, która jeszcze nie jeden wielki turniej zdoła wygrać. Jednak brak Kurka mimo wszystko to był cios. Być może rzeczywiście nie był w formie (bo jak miał być skoro podczas trwania ligi wpuszczał go pod koniec setów na kilka piłek?), to rozumiem decyzję trenera, sama bym tak zrobiła, jednak mam nadzieję, że na igrzyska w Rio, Kurek zasili szeregi naszej kadry, bo mimo wszystko, to on przez te kilka lat ciągnął drużynę ku zwycięstwu. Również czekam na Bartmana, choć wydaję mi się, że to nie jest już taki świetny zawodnik, mam wrażenie, że już mu na tym sporcie niewiele zależy, nie wiem dlaczego ale tak czuje xD

Obiecuje w weekend porobić szablony (bo mam zaległe dwa do MT i książkowej notki), dlatego napiszcie kogo najchętniej chcielibyście zobaczyć w moim wykonaniu :D


13 września 2014

224# And going back home, even the air feels heavy

Nie wiem jak często będę się teraz pojawiać, bo mam dużo roboty teraz... I co najgorsze nie mam pomysłów na szablony. Tzn, może i mam, ale nie od graficznej części xD
Miałam dodać notkę 11.9 ale uznałam, że to co przygotowałam to porażka więc odpuściłam. Dzisiaj udało mi się zrobić jeden szablonik, który mi się podoba, więc postanowiłam dodać. Mam nadzieję, że wam również się spodoba, bo trochę różni się od tego, co ostatnio publikuje.
Rok szkolny się zaczął, więc i treningi powróciły <3 Byłam na jednym i stwierdzam, że nie jest tak źle po tej przerwie wakacyjnej. Szkoda, że trener tego nie widzi.


Followers