Three Days Grace - The Chain
Przepraszam, przepraszam, przepraszam ;_____; Wiem, że musieliście bardzo długo czekać na te zamówienia, niektórzy nawet miesiąc. Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie, po prostu przepraszam i mam nadzieję, że spodobają się Wam szablony, które dla Was zrobiłam.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą słońce. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą słońce. Pokaż wszystkie posty
9 czerwca 2014
186# Zamówienia
#
#Zamówienie ★
ciemny ★
jasne ★
Kuroko no Basket ★
łyżwiarstwo ★
minimalizm ★
no-anime ★
słońce ★
Vanes
4 listopada 2012
46# sygnatury i dalsza część zamówień
Zacznę standardowo od kolejki:)
KOLEJKA
Następnie będą zamawiane sygnatury dla Yuki-chan
szablon numer 67 dla Seszen
wybaczcie ale dzisiaj (jest 3 nad ranem) nie mam siły na wykonanie szablonu. Szczególnie pragnę przeprosić Seszen, która zawiodła się na szablonie, obiecuję, że wykonam następny proszę Cię tylko o chwilę cierpliwości. BTW. Czy ktoś jeszcze ma problem ze wstawieniem swojego szablonu? Piszcie w komentarzach postaram się pomóc, w ostateczności wyślę gotowca choć wolałabym abyście mieli możliwość nanoszenia zmian w wyglądzie bloga.
Subskrybuj:
Posty (Atom)




