Pokazywanie postów oznaczonych etykietą pastelowy. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą pastelowy. Pokaż wszystkie posty

3 maja 2016

432# That's how it is

*Marvelowy klimacik ♥* #TeamIronMan

 Witam serdecznie!
Powiem szczerze, że z dzisiejszej notki nie jestem zbyt zadowolona xd Po tej przerwie chciałam dodać trochę więcej, no ale nie wyszło. Chyba jestem już trochę przyzwyczajona do wykonywania zamówień i sama niewiele potrafię wymyślić.. :/ Muszę nad tym popracować.
W tym czasie, kiedy mnie tutaj nie było, udało mi się napisać egzaminy gimnazjalne. Nie było łatwo, nie było trudno, ogólnie jestem zadowolona :D Sądzę, że lepiej nie mogłabym napisać.
Obecnie czuję się trochę wyprana z kreatywności. Niewiele rzeczy mi wychodzi w Photoshopie - dzisiaj próbowałam trzy razy zacząć pracę i nic mi nie wyszło :(
Mam nadzieję, że te dwie prace jakoś wam się spodobają ^^

3 lutego 2016

403# I don't know anymore

Heja! Obecnie mam już drugi tydzień ferii. Zdecydowanie za szybko zleciało, a ja oczywiście wcale nie odpoczęłam... No może trochę xD 
Z dnia na dzień robię się coraz bardziej leniwa, a do tego zbliżają się egzaminy, więc pewnie poskutkuje to też mniejszą ilością notek ode mnie. Na razie postaram się, jak najszybciej oddać wszystkie zamówienia, w tym miesiącu, obiecuję!
Póki co oddaję to co udało mi się zrobić, pozostałe później. Przepraszam, że tak długo musicie czekać. :(

22 października 2015

375# kluska ma zastój życiowy

Wasza kluska spała dzisiaj trzy godziny.
Wasza kluska jeszcze nie ma ani jednej pały z matmy.
Wasza kluska nie wie, z czego żyje.
Ale mimo to wasza kluska tutaj jest z szablonem dla was! Tak, właśnie. Szanujcie. Bo tak bardzo tęsknię do robienia szablonów, że nawet na tej nieszczęsnej matematyce zamiast notować coś, z czego i tak gó#@#%no wiem, to rozrysowuję układy. Jetem najwidoczniej chora na web. Poza tym jest jesień, kocham jesień i w ramach jesieni mam dla was wiosenny (?) szablon z Jongsukiem, fuck logic. Weźcie tam się módlcie za mnie do boga czy innego allaha, żeby mnie miał w opiece, bo jak nie to matura się na mnie zwali jak uchodźcy na Europę i będzie nieciekawie. Kckckckc was wszystkich rybeńki, uciekam pisać na angielski artykuł o kolonizacji Marsa, bo moja anglistka to pi** i ch**. Dobranoc, nie hejtujcie.

4 lipca 2014

195# Bang bang!

Cześć!
Wrócić z urlopu zamierzałam po Seven Festival. Jak się jednak okazało - ten został odwołany, co muszę kolokwialnie przyznać spieprzyło mi wakacje.
Zdaje się, że w zamian za to zdecydujemy się na zwyczajny Woodstock, ale... Za tym to Kociak nie przepada. Ludzi dużo, brudno...
Pociesza mnie jedynie fakt, że będzie tam cała masa moich znajomych. Wątpię, by ktokolwiek sobie odpuścił dwudziestolecie Wooda. ;) Może nie będzie tak źle.
Tak czy siak z urlopu powróciłam, kolejkę zamówień otwieram, a co za tym idzie - zapraszam na moją podstronę.
Dodatkowo również zgłosiłam się do tego minimalistycznego MT z katalogiem... No i zabrałam się za bardziej letni szablon dla PJ. Mam nadzieję, że się Wam spodoba. 
Nie przychodzę rzecz jasna do Was z pustymi rękami, więc zapraszam do graficznej części notki.

15 lutego 2014

145# Słodkości

Cześć!
Krótko będzie.
Pierwszy szablon wykonany na specjalne zamówienie dla mojej przyjaciółki. Pobrać nie można, ale ocenić i skrytykować - zawsze!
216# Z głową w chmurach
podgląd

Kolejny szablon wykonany na zamówienie dla Misaki. :)
Mam nadzieję, że spodoba się nie tylko jej, ale i reszcie odwiedzających, bo mimo iż robi wrażenie minimalistycznego naprawdę długo nad nim siedziałam i kombinowałam jak sprostać wyznaczonemu zadaniu. Jestem z siebie bardzo zadowolona!

217# Misaki
podgląd | pobierz

Pozdrawiam serdecznie! :)
Do zobaczenia następnym razem!

Followers