ONE OK ROCK - HEARTACHE
Szczerze mówiąc ten szablon wyszedł mi chyba lepiej niż ten co gości na głównej Pandy hehe
Zastanawiam się, czy go tutaj nie ustawić, bo ma taki fajny klimat. Co do samej jakości wykonania, to jak widać niewiele od siebie dodałam do nagłówka, nawet nie ma napisu, bo nie miałam chęci w poszukiwaniu jakiegoś dobrego cytatu, ale - gdyby ktoś chciał, to mogę dorobić indywidualny napis.
Dobrze jest tutaj wrócić ♥
