Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Vanes. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Vanes. Pokaż wszystkie posty

9 sierpnia 2016

468# We are PSYCHO

Witajcie, udało mi się przygotować parę rzeczy, aby móc opublikować w końcu jakąś notkę. Nie spodziewajcie się, że dam radę dodawać coś częściej niż parę miesięcy, ale będę się starać.
Mam dla was więcej grafiki niż szablonów, ponieważ mam bardzo fajną pracę wakacyjną, gdzie mogę siedzieć na laptopie - dlatego często bawię się w Photoshopie.
Jeden szablon jest przeróbką szablonu, który zrobiłam jakiś rok temu we współpracy z Robyn Gleams. Zamawiająca poprosiła nas o zmianę nagłówka i prezentuję wam efekt. Poza tym mam cztery tapetki!

13 lipca 2016

459# 4 Imieniny Pandy!

Witajcie! Nadszedł dzień, w którym Panda świętuje swoje imieniny! To już czwarta rocznica wkroczenia naszej szabloniarni na blogspot. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji. Są liczne współprace, są szablony, sygnatury, nagłówki... Prawdziwa, graficzna uczta, zwieńczona stworzonymi przez naszą załogę specjalnie dla Was dodatkami! 

9 maja 2016

434# Powrót?


Nie było mnie tu od 14 stycznia. Cztery długie miesiące. Wiele by można opowiadać co się u mnie działo - dużo zmian, dużo decyzji, dużo pracy, mało wolnego czasu. W tej chwili jeszcze do wszystkiego dochodzi wizja bardzo bliskiej sesji, ale notka się pojawiła dzięki Kociakowi, która nalegała, że w końcu wypadałoby, żebym coś dodała.
Zastanawiałam się nad odejściem z Pandy. Nie mam czasu na szablonowanie i już nie sprawia mi to takiej frajdy jak kiedyś. Ale Panda to ponad dwa lata mojego życia i nie potrafię tak po prostu z tego zrezygnować. Biorąc pod uwagę to, że niektóre osoby jeszcze dłużej nic nie publikowały, postanowiłam, że zostanę bardziej jako dobry duch i jeśli czas oraz wena pozwolą, będę coś dodawała. Enjoy!

25 lutego 2016

411# Piąte urodziny Pandy!

Nastał wspaniały dzień dla Pandy, leci jej kolejny rok, piąty. To nie mała liczba dla bloga tego typu, bo większość z nas wie, że większość szablonarni nie dociera do tego wieku. Jestem ogromnie z nas dumna, że dalej robimy, to co kochamy! Wiele z nas doskonali swoje umiejętności od początku na Pandzie i to naprawdę jest miłe, kiedy ktoś zaczyna i dalej tworzy w tej samej ekipie. Zacieśniają się więzy i zupełnie inaczej to wygląda. Współpraca jest wtedy czymś niezwykle naturalnym. Bez problemu można się dogadać z pozostałymi, znaleźć swoje bratnie dusze. 
Nawet jeśli kogoś dłuższą chwilę nie ma [tu mówię o sobie], to wszyscy nadal cierpliwie czekają na powrót tej osoby. I za to chciałabym podziękować, bo zrzuciłam wiele obowiązków na dziewczyny, a one świetnie je wypełniają! I za to chciałabym im podziękować. Bez Kociaka i Vanes nie byłoby z Pandą tak dobrze jak jest teraz, podejrzewam, że nawet mogłaby zostać zawieszona, ale dzięki świetnej organizacji ciągle ktoś przybywa do ekipy i nasza pandowa rodzinka się powiększa! To naprawdę wspaniałe. Pięć lat jednak powoduje, że człowiek się przywiązuje, nawet jeśli chodzi o zwykły blog, bo po takim czasie staje się to już częścią życia. Jeszcze raz dziękuje! ♥ ~ k4sper


14 lutego 2016

408# Zakochaj się w Pandzie!



Z okazji Święta Zakochanych życzymy wszystkim dużo miłości, i przytulania!
W tym szczególnym dniu ekipa Panda Graphics przygotowała dla miłosne grafiki i szablony, które bez wątpienia cieszą nie tylko oczy, ale i serca!
Poza tym - premierę ma dziś Nowa Panda. ;)

Wielkimi krokami zbliżają się urodziny naszej szabloniarni. Nie zapomnijcie odwiedzić nas 25!




14 stycznia 2016

398# X-Men


(Nagłówek stworzony razem z Fantazją).

Fazuję od jakiegoś czasu na X-Menów, więc stąd ta notka. Pokochałam X-Menów, Wolverine'a i nie mogę się doczekać na nadchodzące w tym roku i przyszłym filmy. Dzięki temu wróciła mi wena na szablony.
Za niedługo wybije nam 400 notka i 800 szablon. Wiecie, że jestem tu już prawie dwa lata i prawie od 250 notek?  Dodałam tu 150 szablonów. Liczby są straszne.











25 grudnia 2015

392# Współpraca z Pandą! Edycja świąteczna


Dziękujemy wam wszystkim za dotrzymanie nam towarzystwa podczas tych świąt. Trochę spóźnione, ale chciałybyśmy życzyć wszystkim mile spędzonego czasu z rodziną i dużo odpoczynku przez te wolne dni.
Z paru przyczyn notka nie pojawiła się w planowanym terminie, czyli w Wigilię. Mam nadzieję, że darujecie nam ten poślizg i docenicie dziewczyny, które poświęciły swój czas, aby przygotować prace i szablony.

18 grudnia 2015

390# Do domu, do domu~


Nie mam ostatnio ochoty na robienie szablonów, ale bardziej na grafikę. Chyba po prostu nie chce mi się kombinować co mogłabym zrobić. Dlatego przyjęłam zamówienie i wiedziałam, jak to ma wyglądać.
Jadę dzisiaj wieczorem do domu na święta. Nie byłam u siebie już dwa miesiące, stęskniłam się <3 Każdy przeżywa stres przedsesjowy, ale ciągle powtarzam "będzie dobrze, będzie dobrze". Chociaż może nie będzie dobrze, skoro muszę przeczytać co najmniej trzydzieści lektury obowiązkowych, a na razie przeczytałam ich siedem... Ale będzie dobrze.

13 listopada 2015

382# Małe co-nieco na osłodę

Przyciśnijcie mnie, żeby zrobiła szablon z tym nagłówkiem. Bardzo mi się podoba, ale nie mam teraz wystarczająco motywacji, żeby siedzieć nad całym kodem. Chyba że znajdzie się duszyczka, która będzie gotowa przygarnąć ten nagłówek za mnie :)
Dzisiaj tylko jedno zamówienie. Jak to, przyjmujesz zamówienia? Nie, to wyjątkowo zrobiłam dla znajomej ;p
Nie wracam z urlopu, po prostu zrobiłam coś i trudno, żeby mi po prostu leżał szablon na dysku.







31 października 2015

379# Halloween!

Bu!Wesołego Halloween!
Obawiałyśmy się psikusa z Waszej strony. Dlatego też część załogi Pandy przygotowała dla was, Czytelnicy - graficzne słodkości, z nadzieją, że przypadną Wam do gustu. Impreza nieco skromniejsza niż zeszłoroczna, ale to wcale nie oznacza, że gorsza. 
Enjoy!
PS: W poście pojawiła się jeszcze praca nieco spóźnionej Nessy. ;)

22 września 2015

362# Pożegnanie?


Tytuł posta zawiera bardzo ważne pytanie. Czy znajdę czas na szablony, kiedy zaczynam studia? Przeprowadzam się do nieznanego miasta, gdzie nie mam znajomych, i przy okazji muszę na siebie zarobić. Czy jest sens, żebym nakładała na siebie kolejne zobowiązania?
Oczywiście, że jest. Dzięki Pandzie zdobyłam mnóstwo znajomych, z niektórymi widziałam się w realu. Lubię myśleć, że zabawy na Pandzi i ta nasza wspaniała atmosfera, są po części moją zasługą. Zastanawiałam się głęboko, czy powinnam odejść, ale tak naprawdę nie potrafię. Spędziłam tutaj półtora roku i tak się zakorzeniłam, że nie dacie rady wyplewić wszystkich moich chwastów. Przechodzę na urlop bezterminowy, ale wciąż będę nad wami czuwać.

9 września 2015

358# [H]ouse


Mam mocną fazę na House'a. Codziennie oglądam parę odcinków, więc nie dziwi mnie zawartość dzisiejszej notki. Szablon miał być opublikowany na debiut Eveline, ale czasowo się nie wyrobiłyśmy.  Tyle House'ika <3
Przypominam, został jeden tydzień na podsyłanie prac na Współpracę.

20 sierpnia 2015

349# Don't Stop Believing

Jestem w szale organizacyjnym pomiędzy I a II turą Współpracy z Pandą, ale miałam czas, żeby zrobić sygnaturę, z której jestem dumna, zamówienie oraz namówiłam Robyn na współpracę. Zdjęcie do tej współpracy wzięłam z propozycji Kaminaki-chan.
Ach, ta piosenka powyżej mnie prześladuje przez Glee, a niedawno usłyszałam ją jeszcze w wykonaniu Adama Lamberta...

13 sierpnia 2015

346# Współpraca z Pandą!


Właśnie zakończyłam przyjmowanie prac. Jestem z was dumna. Nie sądziłam, że mój pomysł spotka się z takim zainteresowaniem. Teraz trochę liczb.
6 szabloniarek wykonało bazy.
23 osoby zgłosiły się do zabawy.
20 osób ukończyło prace.
56 baz zostało wysłanych.
53 prac zostało ukończonych.

13 prac razem z emergency,
9 prac razem z k4sper.
7 prac razem z Lizz Kaviste.
8 prac razem z Renfri.
8 prac razem z Sasame Ka.
8 prac razem z Vanes.

Najbardziej gorliwa osoba to Muffy, dokończyła 5 baz.
4 prace wysłały Desari oraz Lydia.

Liczby nie kłamią, naprawę wykonaliście dobrą robotę. Widząc takie zainteresowanie, na pewno w przyszłości pojawi się druga edycja zabawy. Już nawet mam pomysł jak ją udoskonalić :)
Nie przedłużając, zapraszam do obejrzenia prac, skomentowania, i wybrania swoich faworytów!

23 lipca 2015

338# niemampomysłunatytułwięcdamtaki

(moje z idk-p)

Dawno nic nie publikowałam, nie licząc imienin. Po prostu mi się nie chce. Codziennie pracuję (ta, w weekendy też) w Szopie i InDesignie i w czasie wolnym odpoczywam od grafiki. Jednak jak zobaczyłam taką wspaniałą propozycję od Carrie, nie mogłam się powstrzymać. Ale policzyłam - sama opublikowałam już tutaj cztery szablony z samym Leviem, dwa z Eruri i jeden z Ereri. Nie powinniście narzekać na ich brak ;p
Btw, komuś się powaliły numery szablonów, więc pozmieniałam parę notek wstecz.

13 lipca 2015

334# Imieniny!



Witam w ten piękny dzień!
Jeśli mam być szczera, to totalnie zapomniałam o imieninach. Wróciłam od rodziny, gdzie nie miałam dostępu do internetu i patrzę, a tutaj jakieś imieniny w nadchodzących postach. Myślę sobie: "Czy coś mnie ominęło?". Zaczęłam szukać starego postu i mnie olśniło. Tak... Moja pamięć jest naprawdę dobra ;-).
W poprzednim poście tego typu dodałam pierwszą pracę (opublikowaną tutaj) i najnowszą każdego obecnego grafika Pandy, w tym roku to ponawiam ale najnowsze szablony będą pokazane w rozwinięciu, bo to twory specjalnie przygotowane na tę okazję! :)

Nasze graficzki są najlepsze! :D
B e f o r e   &   A f t e r
k4sper (bleachowa): pierwsza praca & w poście
Zielony Kociak: pierwsza praca & w poście
Vanes: pierwsza praca & w poście
Nessa: pierwsza praca & w poście
Lizz Kaviste: pierwsza praca & najnowsza 
Amnezja: pierwsza praca & w poście
Szkielet Smoka: pierwsza praca & w poście
Renfri: pierwsza praca & w poście


9 czerwca 2015

321# This Love

Publikowałam ten nagłówek na idk-p, ale tak mi się podoba, że wrzucam go tutaj <3
Ostatnio nie można narzekać na brak notek na Pandzi, prawda? Ja też nie mogę narzekać na brak zajęć. Dzięki uprzejmości Kaeru mam Simsy 4 i siedzę po nocach, rozmnażając moje postacie. Uważam to za idealne zajęcie dla dorosłej, dojrzałej kobiety. Phi, nie przyznaję się do siebie, że się tak określiłam.
bleachi słusznie zauważyła, że zmieniłyśmy tytuł postów, więc poprawiłam (dla mnie zawsze będziesz bleachi ;p).

22 maja 2015

312# Powroty

(przygotowane na Bitwę o Tron)
Powracam z urlopy po wszystkich maturach. Nie będę was zanudzać szczegółami, najważniejsze, że wszystko bez problemów zdałam :) Mam teraz czas na wyluzowanie, ale z drugiej strony szukam już pracy. Będzie ciekawie.
Jeszcze o tym tutaj nie wspominałam - jakiś czas temu otworzyłam mojego własnego bloga graficznego. Zapraszam na idk-p (taka mała perfidna reklama ;p).

17 kwietnia 2015

300# 3x100

 (c) Renfri
Jak te notki zaczęły szybko lecieć... Nie tak dawno wybiła nam dwusetka (17.07.14), a teraz świętujemy 3-setkę xD W ciągu tego okresu czasu do naszej ekipy dołączyły nowe graficzki i wciąż przybywa ich więcej. W ostatnich miesiącach panda ciągle szczerzy się w uśmiechu :D
W dzisiejszym poście debiutuje nasza nowa koleżanka z załogi :D
Poza tym prezentujemy Wam 600 szablon, więc mamy jeszcze więcej powodów do świętowania!

27 marca 2015

293# I Lived

(zrobione na Bitwę o Tron Spisu Graficznego)

Jestem zadowolona z szablonów, które Wam dzisiaj prezentuję. Jedno zamówienie oraz szablon wolny, który zaczęłam już dawno pod wpływem chwili, ale nie mogłam skończyć.
Biorę urlop. Nie wiem na jak długo, co najmniej do końca matur. Na pewno przez ten czas zdarzy mi się publikować coś we wspólnych notkach, ale po prostu chcę mieć spokój i nie myśleć o tym, że powinnam coś zrobić. I tak będę spędzać mnóstwo czasu na komputerze, więc będę uchwytna :)


Followers