Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Shingeki no Kyojin. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Shingeki no Kyojin. Pokaż wszystkie posty

17 marca 2016

419# fools

heeeej!
Jak tam żyjecie? Przez mój totalny bezwen pewnie nie pojawiłoby się nic, ale przesłuchanie jednego albumu zainspirowało do zrobienia nagłówka i pierwszego szablonu ^.^ a dalej już z górki. Na tę notkę udało mi się wykonać aż dwie sygnaturki, wspomniany nagłówek - który wyszedł strasznie chaotycznie, ale jestem z niego względnie zadowolona oraz trzy szablony. I jednak wstrzymuje się z przyjmowaniem zamówień, ale dalej chętnie przygarnę wszelkie propozycje c: 
Zapraszam do oglądania. Póki co, można w wersji live.

11 lutego 2016

407# Zagraj Razem z Pandą 10!


Witam wszystkich serdecznie!
Dziś - tak jak zapowiadałyśmy, rozpoczynamy nasz imprezowy maraton. W notce przedstawiamy prace, które zostały zainspirowane naszą zabawą w ostatnią literę. Jej przebieg możecie śledzić tutaj. Zwycięskimi słówkami okazały się być nibynóżki, Irlandia, agrafka oraz anime. To pierwsze nie cieszyło się uznaniem i niestety nikt nie wykonał pracy o tematyce nibynóżek... W ramach rekompensaty dla dyskryminowanego słowa w naszej zabawie, podzielę się z wami kawałem!



Ameba do ameby:
- Zaraz Cię kopnę!
- Niby czym?
- Nibynóżką!




Pożartowaliśmy, pośmialiśmy się... Zapraszam zatem na graficzny pokaz przygotowany nie tylko przez szabloniarki Pandy, ale również gości, którzy licznie zaszczycili nas swoją obecnością.
Dziękujemy! :)

3 sierpnia 2015

342# My heart aches when i see you, i can't breathe


all.png
(c) Arachne

Bum. Jestem dopiero teraz, chociaż notka miała być w sobotę, ale wiecie - Powstanie Warszawskie, więc wypadało jednak pojechać do muzeum. Największą atrakcją było chyba kompletowanie kartek kalendarza, ale samo muzeum zrobiło na mnie duże wrażenie.

Dzisiaj dodaje cztery szablony. To chyba największa liczba jeśli chodzi o szablony dodawane w jednej notce. Ostatni robiony pół na pół z Amnezją (emergency). Do następnego razu!

23 lipca 2015

338# niemampomysłunatytułwięcdamtaki

(moje z idk-p)

Dawno nic nie publikowałam, nie licząc imienin. Po prostu mi się nie chce. Codziennie pracuję (ta, w weekendy też) w Szopie i InDesignie i w czasie wolnym odpoczywam od grafiki. Jednak jak zobaczyłam taką wspaniałą propozycję od Carrie, nie mogłam się powstrzymać. Ale policzyłam - sama opublikowałam już tutaj cztery szablony z samym Leviem, dwa z Eruri i jeden z Ereri. Nie powinniście narzekać na ich brak ;p
Btw, komuś się powaliły numery szablonów, więc pozmieniałam parę notek wstecz.

18 lipca 2015

336# Hooka

hyukoh - hooka
Ichigo się obraził, że go zostawiłam... Ale to on zostawił mnie pierwszy znikając z telewizora. Czekam i czekam... Nawet Fairy Tail szybciej wróciło. A manga w pl dopiero na 37 tomie. Ile miesięcy potrwa zrównanie jej z oryginałem? No, więc niech on się nie dziwi, że go opuściłam i tak od podstawówki za nim szalałam, przykro mi. Ale nadal, wisi narysowany na ścianie ♥

Dzisiaj mam dla was taki pełny post jak nigdy... Zawsze serwuje po jednym szablonie w notce a tym razem są aż dwa + nagłówek w dwóch wersjach kolorystycznych :)

9 czerwca 2015

321# This Love

Publikowałam ten nagłówek na idk-p, ale tak mi się podoba, że wrzucam go tutaj <3
Ostatnio nie można narzekać na brak notek na Pandzi, prawda? Ja też nie mogę narzekać na brak zajęć. Dzięki uprzejmości Kaeru mam Simsy 4 i siedzę po nocach, rozmnażając moje postacie. Uważam to za idealne zajęcie dla dorosłej, dojrzałej kobiety. Phi, nie przyznaję się do siebie, że się tak określiłam.
bleachi słusznie zauważyła, że zmieniłyśmy tytuł postów, więc poprawiłam (dla mnie zawsze będziesz bleachi ;p).

15 kwietnia 2015

299# Demo sore ja mou boku wo dama senai desho

http://funkyimg.com/i/V7V3.png
(c) Nezja <3

 I po jakimś czasie, me voilà. Tym razem szablony są dość aktualne, bo oba robione wczoraj wieczorem. Być może ukaże się jeszcze jedna notka przed końcem miesiąca, bo mam dość sporo czasu wolnego i chcę go spędzić na czymś przydatnym. I się rozreklamuję, a co: zapraszam na moje opowiadanie, bo jakoś trzeba czytelników zdobyć xD -> Just a great romantic shit.

27 marca 2015

293# I Lived

(zrobione na Bitwę o Tron Spisu Graficznego)

Jestem zadowolona z szablonów, które Wam dzisiaj prezentuję. Jedno zamówienie oraz szablon wolny, który zaczęłam już dawno pod wpływem chwili, ale nie mogłam skończyć.
Biorę urlop. Nie wiem na jak długo, co najmniej do końca matur. Na pewno przez ten czas zdarzy mi się publikować coś we wspólnych notkach, ale po prostu chcę mieć spokój i nie myśleć o tym, że powinnam coś zrobić. I tak będę spędzać mnóstwo czasu na komputerze, więc będę uchwytna :)


11 lutego 2015

281# Wracam do żywych!


Cześć i czołem!
Muszę przyznać, że wypoczęłam na tym moim urlopie i wracam do Was z nową energią i chęcią do pracy. Mam nadzieję, że nie jest to słomiany zapał.. Tak czy siak postanowiłam go wykorzystywać póki mogę. I... Wykorzystuję póki co, o czym zresztą przekonacie się w graficznej części notki.
Teraz jednak kilka newsów!

Widzieliście już Galerię, którą przygotowałyśmy dla Was z Vanes? Jest nieco odmieniona, świeższa i dużo szersza.Jeśli nie - zapraszam do zapoznania się ze zmianami.

Otworzyłam zamówienia - nie bez powodu zmieniłam nieco ich formę. Wiem, że to może być nieco krzywdzące i bardziej kłopotliwe dla uczciwych zamawiających, ale postanowiłam próbować działać profilaktycznie. Widzicie zdarzały się przypadki, w których nasiedziałam i nagłówkowałam się nad jakimś szablonem spełniając ekstremalnie dziwne życzenia zamawiającego (jak kolorystyka czarno-brązowo-różowo-żółto-khaki), a zamawiający widząc efekt po prostu się wycofywał, nie ustawiał nawet szablonu, przez co ja marnowałam swój czas i niejednokrotnie nerwy. Dlatego dodałam kilka warunków - zamówienia teraz będą odbywały się drogą mailową - w ten sposób łatwiej będzie nam nawiązać kontakt, ustalić szczegóły. Nie bójcie się. Ze mną można się w każdej kwestii dogadać. Myślę, że zarówno ja, jak i druga strona będzie zadowolona.

Trzecia rzecz, którą chciałam Wam przekazać. Widzieliście już Wyzwania Spisu Graficznego? Muszę przyznać, że część z prac, które dzisiaj Wam zaprezentuję pochodzi stamtąd właśnie. Zachęcam do brania udziału w zabawie, do głosowania i oceniania wyników tutaj.

I to na co, Ci którzy czytali moje wypociny czekali!
Graficzna część notki.

3 grudnia 2014

259# Pięć setek i jeszcze trochę

Coś ostatnio cicho tutaj... Komentujący, uaktywnić się, bo tak niefajnie się tworzy, kiedy nie ma odzewu z Waszej strony ;_;
Gra, która powinna się pojawić na początku miesiąca - cóż, nie jest nic przygotowane, więc musimy ją przełożyć. Jeśli chcecie, żebyśmy wzięły się do roboty, to zmotywujcie nas jakoś i upominajcie się, to pomaga!
Dzisiaj publikuję zamówienia oraz szablon, który wysłałam na NPG. Uwaga, przekraczamy pięćset szablonów na Pandzie! :D




9 listopada 2014

248# Masz babo placek

Gojira - The Axe


Witam wszystkich! :)


Na wstępie pragnę bardzo podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w grze naszej Pandzi. Zarówno komentującym, jak i dziewczynom, które zdecydowały się coś dla naszej kochanej Pandy stworzyć.
Szczególny ukłon w stronę Eveline Dee, Mrs. Punk, Natx, Rosesyllii, Kaeru oraz Sasame Ka, których prace uświetniły poprzednią notkę. Spisałyście się świetnie! Prawdziwa uczta dla oczu. Bardzo dziękujemy za odwiedziny i mamy nadzieję, że w kolejnej edycji również będziemy mogły Was ugościć. :)
Bawiliśmy się świetnie. Przed nami lepsza część naszej gierki... Jak zawsze wykonamy (z gośćmi!) grafikę z czwórką finalistów z poprzedniej notki.

Oto oni:


31 października 2014

244# Halloween


Witamy Was w ten mhroczny dzień, kiedy o północy wszystkie upiory wylegają na ulice i wyłudzają cukierki. Przygotowaliśmy dla Was sporo dawkę halloweenowych prac a pod koniec znajdziecie specjalną niespodziankę. Sami zdecydujcie, czy to cukierek, czy psikus :)

EDIT: Doszedł jeszcze szablon Nessy!


1 września 2014

220# Postacie z anime

Dzisiaj część z nas musiała ubrać się w galowe stroje, opuścić przytulne zacisze domowe i dotrzeć do szkoły, rozpoczynając kolejne dziesięć miesięcy pracy. Dlatego żeby osłodzić wizję dalszej nauki, rozegramy sobie kolejną, już piątą, rundę gry w ostatnią literę. Zapraszam do udziału w zabawie w komentarzach, a poniżej prezentujemy prace z postaciami z anime: Hinatą Hyuugą z Naruto, Uryuu Minene z Mirai Nikki, Erwinem Smithem z Shingeki no Kyojin i Aikuro z Kill la kill.

30 sierpnia 2014

219# Fire and fury


Skillet - Fire and fury

Ostatnio sporo osób dołączyło do nas na PG, wszystkie serdecznie witam :D

A już w poniedziałek, tak, szkoła ;__; Ale na osłodę rozegramy sobie kolejną rundę gry! Tematyka jeszcze nie jest zadecydowana, więc zachęcam do głosowania tych, którzy jeszcze tego nie zrobili, w sondzie (link po lewej).
Dzisiaj oddaję dwa zamówienia - dla Cherry Różowej i Kaoru Shibanumy. Kto by się spodziewał, że dostanę zamówienie na szablon z Shingeki? ;p Cieszę się, że mogłam sama wybrać art i, o dziwo, nie miałam z tym problemu xD

10 sierpnia 2014

210# Znowu Shingeki

Znowu Shingeki, tak, wiem, ale koleżanka przesłała mi sporo renderów własnej roboty i nie potrafię się powstrzymać. To anime cały czas siedzi mi w głowie, nawet napisałam fanficka, którego niedawno skończyłam.
Cherry Różowa, usiłuję się z Tobą skontaktować, ale cały czas wyskakuje mi, że mail nie istnieje. Odezwij się do mnie, ponieważ nie wykonam Twojego zamówienia i wypadniesz z kolejki.

5 sierpnia 2014

208# Magi

Seether - Like Suicide
Kolejna pandowa gra została zakończona. Dziękujemy wszystkim za udział! Postanowiłyśmy, że zrobimy sondę, w której zdecydujecie, jaki będzie temat następnej gry :D

A oto anime, z którymi zobaczycie prace:

10 lipca 2014

198# Konwent, konwent, konwent!

Widzę, że dobrze się bawiliście dzięki naszej małej grze i na pewno powtórzymy ją wkrótce :) Ostatnio przez dwa dni nie miałam internetu, dlatego dzisiaj mam tylko jeden szablon, ponieważ technicznie nie miałam jak stworzyć CSS-a. Ale możliwe, że któryś z nagłówków będzie w przyszłości szablonem, bo podobają mi się.
Poza tym zapraszam na Panda Juniors, ponieważ czekamy na Wasze komentarze odnośnie naszej stażystki! Jeśli pozytywnie wyrazicie się o jej pracach, jest duża szansa, że przejdzie staż i dołączy do naszej ekipy Pandy Matki :D


24 czerwca 2014

190# Up In The Air

30 Seconds To Mars - Up In The Air
Każdy już czuje wakacje, prawda? U nas w szkole tak naprawdę jest już wolny. Wczoraj z mojej klasie przyszło aż trzy osoby (w tym ja), ale więcej niż jedną lekcję nie zdołałam wytrzymać ;p Dzisiaj przyszła aż jedna osoba, chociaż to nie byłam ja.
Powoli oddaję zamówienia, dzisiaj mam jedno gotowe a do jednego zrobiłam nagłówek, ale czekam na opinię zamawiającej. Postaram się do końca tego tygodnia zrobić wszystkie, tak jak już to komuś obiecałam.
I... nie wierzę, ale zrobiłam dwa szablony z ruchomymi nagłówkami .___. A myślałam, że to mnie ominie.

29 kwietnia 2014

176# Zamówienia

Drowning Pool - Tear Away
Dzisiaj prezentuję Wam cztery zamówienia i jeden wolny, który powędruje na moją podstronę, bo tak mi się spodobał. Chciałam zrobić jeszcze jeden z Durarara!!, ale mam dopiero zaczęty nagłówek i jakoś nie mam chęci, aby go dokończyć. W następnej notce pewnie się pojawi + trzy zamówienia, które dostałam.
Zgodnie z Waszą wolą ja i Zielony Kociak bierzemy udział w Miesiącu Tematycznym Maja, czyli "na podstawie książki". Tak jak wcześniej pytam: macie jakieś pozycje, które chcielibyście zobaczyć? Mogą to być filmy bądź seriale na podstawie jakieś książki.
Edit: dodałam wersję poprawioną zamówienia dla Różnych barw.

18 kwietnia 2014

170# I'm not normal person

My Chemical Romance - The Light Behind Your Eyes
Cześć wszystkim! Chciałam dodać notkę już w poniedziałek, ale terminy już pozajmowała bleachowa, więc nie chciałam jej się wpychać. Prezentuję Wam dzisiaj 10 szablonów - efekt mojej tygodniowej pracy, chociaż jeden powstał już dawno. Trzy szablony powstały wspólnie z Lizz Kaviste i Kaeru - dziękuję Wam za chęć wspólnej roboty, bo myślę, że wyszło nam naprawdę coś fajnego i mam nadzieję, że wkrótce znowu coś razem zrobimy :)

Followers