Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Orihara Izaya. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Orihara Izaya. Pokaż wszystkie posty

20 października 2014

239# Closer to wrong


Chwila na reklamę :D

Niedawno rozpoczęliśmy akcję #RóżoweCiasteczka.
Akcja ma promować aktywne czytelnictwo wśród polskiej grupy internetowych autorów, co obejmuje treściwe komentowanie opowiadań. Skupia ona autorów, którzy chcąc otrzymać komentarz, mają samemu skomentować, dając dobry przykład formułowania oraz odbierania krytyki.
Wspólnie szerzymy motywację, wenę i samozaparcie oraz dobre nawyki czytelnicze. Staramy się też wzajemnie czegoś nauczyć.
Dotyczy to jednak (jak na razie) tylko opowiadań autorskich oraz potterowskich.
Na razie jesteśmy dostępni tutaj: facebook. A w przygotowaniu jest nasz blog, na który przenosimy cała akcję: blog.

26 lipca 2014

203# Enjoy your life

Theatre Brook - Uragiri no Yuuyake


Dawno nie publikowałam nic (nie licząc wspólnych notek), więc stwierdziłam, że muszę coś dodać, nawet jeśli to tylko jeden szablon. Obiecuję, że następnym razem zobaczycie więcej i otwieram kolejkę! Długo z tym zwlekałam, ale coś z tego eksperymentowania nie wyszło. Ten tydzień chodziłam na zbiory borówek, ale mam już dosyć - i tak zarobiłam już wystarczająco ;p

12 maja 2014

181# Wachlarze

Shinedown - Simple Man
Dzisiaj mam dla Was jedno zamówienie, dwa szablony z paniami trzymającymi wachlarze (zauważyłam to, że obie mają wachlarze dopiero, kiedy robiłam miniaturki xp) a do tego dwie sygnaturki :D
Coś czuję, że wkrótce zwolnię tempo i będę sobie na spokojnie robiła szablony. Mam do zrobienia sześć zamówień i zaplanowałam już siedem szablonów do miesiąca tematycznego... :o Trzeba jeszcze na to wszystko znaleźć czas!

29 kwietnia 2014

176# Zamówienia

Drowning Pool - Tear Away
Dzisiaj prezentuję Wam cztery zamówienia i jeden wolny, który powędruje na moją podstronę, bo tak mi się spodobał. Chciałam zrobić jeszcze jeden z Durarara!!, ale mam dopiero zaczęty nagłówek i jakoś nie mam chęci, aby go dokończyć. W następnej notce pewnie się pojawi + trzy zamówienia, które dostałam.
Zgodnie z Waszą wolą ja i Zielony Kociak bierzemy udział w Miesiącu Tematycznym Maja, czyli "na podstawie książki". Tak jak wcześniej pytam: macie jakieś pozycje, które chcielibyście zobaczyć? Mogą to być filmy bądź seriale na podstawie jakieś książki.
Edit: dodałam wersję poprawioną zamówienia dla Różnych barw.

18 kwietnia 2014

170# I'm not normal person

My Chemical Romance - The Light Behind Your Eyes
Cześć wszystkim! Chciałam dodać notkę już w poniedziałek, ale terminy już pozajmowała bleachowa, więc nie chciałam jej się wpychać. Prezentuję Wam dzisiaj 10 szablonów - efekt mojej tygodniowej pracy, chociaż jeden powstał już dawno. Trzy szablony powstały wspólnie z Lizz Kaviste i Kaeru - dziękuję Wam za chęć wspólnej roboty, bo myślę, że wyszło nam naprawdę coś fajnego i mam nadzieję, że wkrótce znowu coś razem zrobimy :)

3 sierpnia 2012

010# Hello, my name is Frank


### 
Nie spodziewałam się, że pod poprzednim postem zbiorę tyle pozytywnych komentarzy! Dziękuję każdemu z osobna za tak wspaniałą motywację do dalszej pracy, postaram się Was nie zawieść~

17.


 Szablon z propozycji Tyzyfone, aczkolwiek i tak nie widać na nim bohaterów Drrr!, wiec się praktycznie nie liczy C:
      Szablon jest prosty, no i dominują w nim zaledwie dwa kolory; biały i szary. Jest więc przeciwieństwem mojego poprzedniego stworka. Mimo wszystko, podoba mi się - jest bardziej w moim stylu, bo o ile poprzedni był raczej kolorową ignorancją tego co preferuje, ten przedstawia wszystko to, co lubię w szablonach - podrasowaną ascetyczność : ) 

       A Wam który szablon podoba się bardziej? 


Jakoś tak wyszło, że już drugi raz z rzędu wstawiam tylko jeden szablon. Właściwie jest to dla mnie wygodniejsze, bo dodaję swoje pace na bieżąco i nic nie zalega mi na dysku, kusząc dodawaniem szablonów później i w ostatecznym terminie.

(znikam na tydzień - w końcu rozpoczęły się dla mnie wakacje ;)

edit: przyjmę jedno zamówienie - na próbę ;)

Followers