HEJO! Jak się macie? Nawet wole nie liczyć ile mnie nie było XD Postaram się powoli wrócić, ale najpierw poprawię się z matmy hahaha Więc co dziś były moje urodziny, dzień spędziłam wspaniale, naprawdę było lepiej niż w tamtym roku. Mimo to chciałabym i tak mieć jeszcze przy sobie, tak fizycznie kilka osób. A co u was? W końcu mnie tu dawno nie było, nie wiem co się działo więc piszcie!
Dziś skromnie, miałam dać dwa szablony, ale dopiero o 19 byłam w domu i już nie zdążyłam dokończyć drugiego szablonu. Następnym razem będę miała dla was więcej.
Dziś skromnie, miałam dać dwa szablony, ale dopiero o 19 byłam w domu i już nie zdążyłam dokończyć drugiego szablonu. Następnym razem będę miała dla was więcej.
