Cześć wszystkim!
Dwa miesiące temu miała miejsce poprzednia publikacja Waszych prac z Panda Challange. Sporo się od tego momentu zmieniło. Przede wszystkim - pierwsza osoba ukończyła wyzwanie wykonując wszystkie 20 zadań. W nagrodę dostała od nas upominek. Przypinka z jej nickiem, wraz z linkiem do bloga, który prowadzi na jakiś czas wyląduje u nas w głównej kolumnie. Niech wszyscy nas odwiedzający wiedzą kto jako pierwszy uzyskał status DOBREGO OBYWATELA BLOGOSFERY.
Tymczasem zachęcam resztę uczestniczek naszej zabawy do aktywniejszego w niej udziału. :)Poniżej przedstawiam prace, które pojawiły się na PANDA CHALLANGE w okresie od 6 lipca do 4 września. Wybierajcie swoich faworytów, komentujcie!
Enjoy.



