Tytuł to wypowiedź CL, która wzburzyła wszystkich w tym i mnie. Kto lubi 2NE1 ten za pewne wie o co chodzi, więc nie będę tutaj o tym pisać, gdyż większość pandowiczów nawet ich nie zna :p.
Nareszcie, nareszcie jestem woooooooooooooolna! tzn, nie mam żadnych zamówień. To wspaniałe uczucie, haha. Ale naprawdę, tak długo robiłam szablon dla Bommie, a w końcu i tak nie jest taki jaki miał być, to jest wkurzające i frustrujące, ale nie nic nie poradzę. Muszę zapomnieć o tych nerwowych godzinach:p. I umiem już trochę czytać koreański! I powiedzieć trochę zdań. Eh, powinnam zająć się angielskim ><
Nie mogę doczekać się poniedziałku!! Tak bardzo, że aż sama się sobie dziwię. Mój ukochany zespół wyda full album ♥
+ MAMY 3 MIEJSCE! SAMI! DZIĘKUJEMY♥
Do zamówienia Bommie podeszłam z ogromnym zapałem, nie spodziewałam się, że będę mogła zrobić szablon z 2NE1 na zamówienie, a tu proszę. Od razu wpadłam na pomysł i bardzo chciałam go zrealizować, ale niestety mam za słaby sprzęt - taka prawda niestety. Mój laptop nie dał rady zapisać nagłówka, który miał być gifem. Być może dlatego, że gif zawierał wiele klatek i był większy niż standardowy format gifów. Wczoraj stworzyłam ten nagłówek zamiast tamtego z gifowego, podoba mi się, ale po moich wyobrażeniach mam zawyżone mniemanie o tej pracy i czuje się strasznie źle, że nie udało mi się tego zrobić tak jak chciałam. W przyszłości, daleeekiej, zafunduje sobie lepszy sprzęt. Jednak mam nadzieję, że to co przygotowałam się spodoba. Chyba nikt jeszcze nie bawił się pierwszym i ostatnim postem, więc będziesz miała czego jeszcze nikt inny nie miał :)
+ tło stron to gif, a nie czarne tło, ale akurat w takim momencie złapałam screena XD
Do zamówienia WW. podeszłam optymistycznie, ale jak zobaczyłam obrazki od razu z żalem powiedziałam "o niee", ale jakoś wybrnęłam, zauważyłam, że zawsze w takich przypadkach używam jakiejś akcji, która ujednolica wszystkie warstwy. Taka operacja ratuje mi życie:p, szablon powstał szybko i mi się podoba. Tutaj również jest nowość, bo nie widziałam u nikogo awatarów po prawej stronie w komentarzach :p Mam nadzieję, że jest ci się spodoba:D
I czy wy to widzicie? Panda odżyła, normalnie mam łzy w oczach. W końcu nastał ten dzień. Mam nadzieję, że nie spotka mnie to co się tutaj działo ostatnio.