Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Itachi Uchiha. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Itachi Uchiha. Pokaż wszystkie posty

26 marca 2017

492# It ain't me

Hejka mordeczki! Jak mnie tutaj dawno nie było. Czas w końcu dodać coś od siebie. Głównie dzisiaj przedstawiam zamówienia, może następnym razem stworzę jakiś szablon wolny. Ale najpierw wyrobię się z moimi wszystkimi zamówieniami, bo trochę mi jeszcze ich zostało. 
Jak tam u Was? Czujecie wiosnę? U mnie małymi kroczkami nadchodzą zmiany, już czuję ten przypływ energii! ♥ 

23 czerwca 2016

450# siri am i tired or dying





Ku**wy babilońskie, taka jestem zła na siebie, że będzie zwięźle i na temat, bo inaczej same niecenzuralne słowa by tutaj poleciały i mama Kociak będzie krzyczeć (nie żałuję). Wiecie, miał być taki cudowny post, nastawiłam się na niego psychicznie, a wyszło ch... kasztan, pupa i kamieni kupa. bo jestem beznadziejna i zamiast robić szablony, to śpię i oglądam dramy. Mam zero motywacji. I tylko jedno zamówienie dzisiaj oddaję, to, które wymagało ode mnie najmniej własnego wkładu, do rzeczy, minimalizm. Nie narzekam, lubię skomplikowane szablony, oryginalność to coś, co kluski lubią najbardziej. Wybaczcie mój brak artyzmu, już kończę, idę przeklinać, płakać do Taekooka i hejtować upały dalej, bo tylko to potrafię.
PS W ciągu kilku kolejnych tygodni dowiem się, jak moje życie się ułoży, to się zobaczy, kiedy następny post, już możecie rzucać kamieniami.


26 października 2014

242# BORN HATER


Przychodzę z kolejnym i zarazem ostatnim zamówieniem. Może niedługo znowu otworzę kolejkę, zależy, czy będę miała trochę czasu. Chyba muszę sobie przerwę zrobić, bo moje szablony coraz słabsze XD


24 lipca 2014

202# Zupa kalafiorowa


© Eveline Dee
Cześć!
Na wstępie raz jeszcze dziękujemy wszystkim uczestniczkom ropuszkowej imprezy. Spisałyście się! Nie spodziewałam się tylu wspaniałych prac. Jesteście - kolokwialnie to ujmując - zajebiste! Współpraca z Wami to była czysta przyjemność. Mamy nadzieję, że dołączycie do nas w kolejnym, pandowym wyzwaniu.
Tak jak po poprzedniej grze przynoszę do Was wyniki konkursu! Zdecydowałyśmy się na lekkie ułatwienie pandowego wyzwania. Dzisiaj to CZTERECH ostatnich celebrytów z konkursu zostanie bohaterami kolejnej imprezy!

Oto oni:

10 maja 2014

180# The Baddest Female tak bardzo xd

CL - The Baddest Female

Przychodzę opublikować zamówienia, które zrobiłam. Tak, nie da się uwolnić od tworzenia grafiki... Nawet jeśli potem ma się przez to problemy XD Oba zamówienia były dla mnie problematyczne, bo nie wiedziałam jak ładnie je wykonać. Ostatecznie wyszło, to co wyszło i jestem zadowolona. Teraz czeka mnie największe wyzwanie, czyli szablon, który ma się stać wizytówką bloga... Mam nadzieję, że uda mi się osiągnąć idealny efekt. A potem nareszcie wolna ręka! Nie wiecie jak bardzo na to czekam, bo nazbierałam tyle fajnych ZDJĘĆ, tak zdjęć, bo ostatnio słabo z fajnymi artami, że aż się proszą o zrobienie z nimi czegokolwiek. Będą to szablony trochę... Pokręcone, smutne, ciemne, ale ciekawe :D

I bardzo, bardzo, bardzooo dziękujemy za głosy w sondzie! Tak jak to Vanes napisała, dla nas miesiąc mógłby się już skończyć :)

8 marca 2014

150# Won't regret

Witam wszystkich bardzo serdecznie :) Niedawno przeszłam staż na Panda Juniors, a jako że parę szablonów już miałam wykonanych wcześniej - publikuję swoją pierwszą notkę tutaj.

250# Zamówienie dla Tayla

podgląd
Bardzo mi się podoba, bo jest inny, niż wszystko, co do tej pory stworzyłam. Mój pierwszy jasny szablon i pierwszy o takim układzie.

251# Zamówienie dla Dita Finger

podgląd
Najbardziej w całym szablonie podoba mi się ta pani w środku, która płonie :D To wyszło tak niechcący...
Ten i poprzedni szablon nie są do pobrania, ponieważ już widnieją na blogach, na które były robione.

252# Shingeki no Kyojin
podgląd|pobierz

Ostatnio pokochałam Shingeki no Kyojin i musiałam zrobić szablon z tego anime, a już szczególnie z Levim i Oddziałem Specjalnym. Szablon wyszedł bardzo prosty, ale taki miał być w założeniu i nie ma do niego żadnych obiekcji.
Czekam na Waszą krytykę i rady, ponieważ wciąż się uczę i chcę robić coraz lepsze szablony :)
Jeśli ktoś chciałby złożyć u mnie zamówienie, to wkrótce stworzę regulamin i będziecie mieli taką możliwość na mojej podstronie: http://by-vanes.blogspot.com/.
Pozdrawiam wszystkich!

1 lutego 2014

141# It feels all so demanding now, but there will come a time when we miss this day, right?


Tytuł to wypowiedź CL, która wzburzyła wszystkich w tym i mnie. Kto lubi 2NE1 ten za pewne wie o co chodzi, więc nie będę tutaj o tym pisać, gdyż większość pandowiczów nawet ich nie zna :p.
Nareszcie, nareszcie jestem woooooooooooooolna! tzn, nie mam żadnych zamówień. To wspaniałe uczucie, haha. Ale naprawdę, tak długo robiłam szablon dla Bommie, a w końcu i tak nie jest taki jaki miał być, to jest wkurzające i frustrujące, ale nie nic nie poradzę. Muszę zapomnieć o tych nerwowych godzinach:p. I umiem już trochę czytać koreański! I powiedzieć trochę zdań. Eh, powinnam zająć się angielskim ><
Nie mogę doczekać się poniedziałku!! Tak bardzo, że aż sama się sobie dziwię. Mój ukochany zespół wyda full album ♥
+ MAMY 3 MIEJSCE! SAMI! DZIĘKUJEMY♥
Do zamówienia Bommie podeszłam z ogromnym zapałem, nie spodziewałam się, że będę mogła zrobić szablon z 2NE1 na zamówienie, a tu proszę. Od razu wpadłam na pomysł i bardzo chciałam go zrealizować, ale niestety mam za słaby sprzęt - taka prawda niestety. Mój laptop nie dał rady zapisać nagłówka, który miał być gifem. Być może dlatego, że gif zawierał wiele klatek i był większy niż standardowy format gifów. Wczoraj stworzyłam ten nagłówek zamiast tamtego z gifowego, podoba mi się, ale po moich wyobrażeniach mam zawyżone mniemanie o tej pracy i czuje się strasznie źle, że nie udało mi się tego zrobić tak jak chciałam. W przyszłości, daleeekiej, zafunduje sobie lepszy sprzęt. Jednak mam nadzieję, że to co przygotowałam się spodoba. Chyba nikt jeszcze nie bawił się pierwszym i ostatnim postem, więc będziesz miała czego jeszcze nikt inny nie miał :)
+ tło stron to gif, a nie czarne tło, ale akurat w takim momencie złapałam screena XD
Do zamówienia WW. podeszłam optymistycznie, ale jak zobaczyłam obrazki od razu z żalem powiedziałam "o niee", ale jakoś wybrnęłam, zauważyłam, że zawsze w takich przypadkach używam jakiejś akcji, która ujednolica wszystkie warstwy. Taka operacja ratuje mi życie:p, szablon powstał szybko i mi się podoba. Tutaj również jest nowość, bo nie widziałam u nikogo awatarów po prawej stronie w komentarzach :p Mam nadzieję, że jest ci się spodoba:D

210# Zamówienie dla Bommie

211# Zamówienie dla wymysł wyobraźni.


 I czy wy to widzicie? Panda odżyła, normalnie mam łzy w oczach. W końcu nastał ten dzień. Mam nadzieję, że nie spotka mnie to co się tutaj działo ostatnio.

3 października 2013

118# Nililiria



Nie ogarniecie, ale przestraszyłam się swojego łokcia w odbiciu, w oknie... Hahah, to ja i mój talent xD 
Na dzisiaj obiecany szablon z GD featured modeleczka, której nie znam i 2 zamówienia ;)
Tak w ogóle to robiąc szablon dla Mini Aiki to kurde, tylko pokerfejsowałam jak rodzice wchodzili do pokoju, a ja robiłam nagłówek.. Cóż.. Jakby to powiedzieć.. Wystarczy na niego spojrzeć i chyba wiadomo jak można to interpretować XD
Brak czasu na nic, nawet żeby powstawiać te szablony na dA nie miałam zbytnio czasu, bo muszę napisać dłuższe wypowiedzi na niemiecki i angielski, co z tego, że google tłumacz XD
I...... Odnośnie angielskiego, czy jest jakaś osoba, która wytłumaczyłaby mi, kiedy daję się get used to, uset to, be used to i tym podobne? <proooooooooosi>

180# GD!


181# Zamówienie


182# Zamówienie dla Mini Aika
podgląd / pobierz

Co powiecie na szablon z Atacck On Titan(już dawno jakiś zrobiłamXD) oraz chłopaczkami z zespołu BTS w kolejnej notce? ;)
Może jakieś własne propozycje(odnośnie kpopu) ?


Let the fire shine!

27 kwietnia 2013

090# Hmm... a tak....

131# Screamq

132# Aoi-chan
 
133# Hana- chan

Nie mam zbyt wiele na usprawiedliwienie. Znaczy, bardzo dużo! Miałam poważnie problemy z rodziną i najbliższą mi przyjaciółką, zawaliłam kilka przedmiotów, dość mocno się rozchorowałam i ostatnio rozpoczęłam remont. Mimo to, powinnam jakoś się ogarnąć i zrobić to wcześniej, a nadal nie zrobiłam wszystkich zamówień. Ale to ostatnie jeszcze przed weekendem majowym. Obiecuje.

3 kwietnia 2013

086# The sun is falling from the sky

125# Burning alive
 
Zakochałam się w tej piosence. I ona mnie naprawdę mocno motywuje. W ogóle, polecam wam nowego Devil May Cry - super gra. 

126# Stand in the rain
Dla  MichiruSan
Nie umiem tego zrobić lepiej. A tak w ogóle, sprawdź sobie co oznacza słowo "bynajmniej", bo na pewno nie jest to to samo co "przynajmniej".

127# Strona słońca
 
Dla Amaterasu
Mam wrażenie, że chciałaś coś mrocznego. Ale kocham ten pairing (choć Naruto nie oglądam i nie czytam) i gdy tylko zobaczyłam ten art, to od razu miałam w głowie ten szablon.  Musiałam go właśnie tak zrobić! Tak poza tematem, dręczy mnie, że widziałam gdzieś podobny szablon ale nie mogę sobie przypomnieć gdzie. Mam nadzieję, że to tylko moja wyobraźnia...

Po pierwsze, postanowiłam troszeczkę zmienić system zamawiania. Znaczy, wszystko będzie niby tak jak dawniej ale wcześniej gdy ktoś nie przestrzegał regulaminu przymykałam na to oko. Do niektórych nawet pisałam co jest nie tak aby to zmienili. Z tym już koniec. Obiecałam sobie, że nie będzie dla nikogo litości. Rygorystycznie będę przestrzegać regulamin, który odrobinkę zmienię gdy tylko znów odblokuje kolejkę - a nastąpi to niebawem. Jeszcze w miarę szybko wyrobie się z tak dwoma zamówieniami i będzie dobrze. Bo jak widzicie mam okropne opóźnienia. Jest to spowodowane nie tylko moim lenistwem i brakiem czasu, ale też wami. Niektóre wasze pomysły wbijają mnie w podłogę. Ale co tam jeszcze pomysły, obrazki to już w ogóle! Naprawdę, dostaje czasem takie zamówienia, że godzinami, dzień w dzień robię i nic nie mogę zrobić! Ja wiem, że to też kwestia moja, bo nie umiem zawsze wykorzystać obrazków. Wychodzi mi to raz lepiej ale najczęściej gorzej.

EDIT
Rozumiem, że nie każdy lubi czytać ale nie umiera się od przeczytania regulaminu albo wielkiego napisu "KOLEJKA ZABLOKOWANA". Napisałam jednej pani, że może zamówić jeszcze raz GDY ZMIENIĘ REGULAMIN, CZYLI PO OTWARCIU KOLEJKI NA NOWO. Co napisałam w poście! To już naprawdę przegięcie! Nie przyjmuję zamówień i proszę ich NIE SKŁADAĆ AŻ DO OTWARCIE KOLEJKI. Wszystkie zamówienia które się pojawią podczas blokady nie zostaną wykonane. Naprawdę mam dość tego olewania zasad i jeszcze pretensji o to, że ja się czepiam. Ludzie, czytajcie ze zrozumieniem to co piszę!

27 marca 2013

082# W sam raz na czas

POPRAWA
Szczerze powiedziawszy nie miałam ambicji
robić to jeszcze raz. Szczególnie, że twoim argumentem było
"za mało czarne włosy". Mam nadzieje, że bohaterka
jest teraz odpowiednia!

122#
Chyba chciałaś ciemny. 
Nie wyszedł ciemny.

Dostałam pierwszą czwórkę z matmy w technikum XO 
Wiem, zamówienia robię na ostatni dzień, ale mam ich naprawdę dużo a jeszcze muszę zrobić zamówienia bleachowej. Mam nadzieje, że przez święta nadrobię jak najwięcej. 

12 lutego 2013

075# Unowned Demon

115#
Hmm... mam co do niego duże zastrzeżenia. 
Z jednej strony wydaje mi się okey a z drugiej...
no nie zdziwię się, jak Yuki poprosi o coś innego.
Jestem zmęczona. Rozpoczęłam rehabilitację i nic nie się wysypiam. Na dodatek czuje, że muszę coś zrobić. Narysować, napisać, zrobić szablon a jak już się w końcu za to wezmę, to zdaje sobie sprawę, że nie mam pojęcia co chce pokazać.

31 października 2012

043# Oh Oh Oh o ppa reul saranghae; zam.

Nareeeeeeeeeeszcie! Nareszcie wykonałam zamówienie dla Wiwiany. Przepraszam za to nieregulaminowe przeciągnięcie oczekiwania na szablon, ale sama wiesz jak to bywa z weną. Mimo iż przez tyle czasu mogłam zrobić coś naprawdę super to może nie wyszło tak dobrze jak się spodziewałaś, ale mi się ta praca podoba. A ten obrazek Itachi'iego co mi dałaś jest naprawdę ładny *.* i w ogóle wszystkie obrazki są fajne:D Długo ich szukałaś?

062# Doko desu ka, Itachi?

 a! i my nie gryziemy! więc zgłaszajcie się do naboru :*
+ macie mój fejs xD tak dla śmiechu.

16 października 2012

#39 aishiteru-itachi

Wiem, że zamówienie było dla bleachowej (widzę też że już nie przyjmuje ona żadnych zgłoszeń) ale nie mogłam się powstrzymać (uwielbiam Itachiego! jestem na tyle stuknięta na jego punkcie, że mam jego ołtarzyk, prawie 1000 grafik z nim i ogółem uwielbiam tą postać)... Nie musisz tego pobierać (poczekaj na pracę bleachowej) ale chociaż powiedz co o tym myślisz~:)

4 sierpnia 2012

011# zamówienie i nowość

Hej! Dziś wrzucę zamówienia, które otrzymałam na maila. Najmocniej od razu przepraszam za zwłokę. Wszystko spowodowane dużą ilością anime we krwi, pracą (niestety stałą -.-) i długą pracą nad szablonami (związaną z całkowitym nieogarnianiem blogspota). Ponadto czuję, że się zestarzałam. Nie potrafię założyć bloga na onecie (matko noc! tam nie da się włączyć szablonu jak kiedyś -.-), bo od razu robi się z końcówką blog.pl a takiej nie chcę. Ech... To by było na tyle moich wypocin.

~z1~, czyli zamówienie 1 specjalnie dla bloga www.shizuo-izaya.blogspot.com


klikając w miniaturkę możecie zobaczyć wstępny wygląd szablonu
możliwość pobierania znajdziecie na tej stronie:
jest tam szczegółowy opis jak wkleić szablon na swojego bloga
swoją drogą przepraszam za opóźnienia...

zapytacie teraz pewnie: "dlaczego nie wstawiasz szablonów jak twoje koleżanki?" ależ moi kochani to oczywiste. Chcę aby osoba zainteresowana moją pracą przeczytała trochę moich skromnych wypocin. Ponadto nie lubię, gdy nie szanuje się czyjeś pracy w tym wypadku myślę o nieprzykładaniu wagi do osobowości szabloniarza, która ujawnia się w tych nielicznych słowach w poście oraz opisie.
I żeby nie było, że tylko bazgram ot tak to szablon kolejny ode mnie (tym razem na blogspot):
~3~
---

I jeszcze dodatkowo przypomnę poprzedni szablon ~2~ w wersji do pobrania na blogspot.

Wszystkim, którzy mnie jeszcze nie znienawidzili dziękuję i nadal oczekuję Waszych zamówień pod mailem: angel.mizu@gmail.com (sprawdzam go codziennie, na panda-graphics staram się wchodzić co drugi dzień)

Pozdrawiam
Mizu

28 lipca 2012

007# Witam

Hej wszystkim! Jestem tu nowa i chciałabym współtworzyć ten portal z Wami. robię szablony na blog.onet.pl ale jeśli chcecie jakiś na blogspot to musicie poczekać aż się tu ogarnę.

Robię szablony proste i estetycznie w moim mniemaniu. Nie lubię nadto fantazjować. Wywiązuję się ze swoich obowiązków. Interesują mnie zamówienia tylko i wyłącznie związane z postaciami rysowanymi.  Lubię ludzi zdecydowanych i wiedzących czego chcą. Oglądam wiele anime, czytam dużo książek. Nie interesuje się popkulturą zachodnią. Nie znam wokalistówm aktorów itp. Ponadto nie mam zamiaru ich poznawać. Sprawnie posługuję się photoshopem, gimpem, photofiltrem i photoscapem. Jestem w stanie stworzyć prostą animację. Jestem skrupulatna. Nad jedną pracą spędzam około 3-4 godzin i staram się ją dopracować w każdym calu. Na ogół podaję wszystkie parametry wyglądu bloga ze względu na to, że przed wykonaniem szablonu mam już wstępne założenia. Chętnie pomagam blogerom we wstawianiu moich prac na ich blogi i cieszę się, gdy zobaczę swoją pracę wykorzystywaną. Zawsze zaglądam na stronę, gdzie mam stworzyć szablon, czytam tamtejszą treść.


A to coś dla Was:

~11~

obrazek: znaleziony na 2chanie - yuri
kliknij na bannerek aby zobaczyć szablon


kolor tła: ffd5be
kolor napisów: c49d5b
kolor linków: 81683d
rozmiar czcionki: 10
rodzaj czcionki: Verdana


układ: dwukolumnowy


po prawej: uniwersalna z obrazkiem
po lewej: ----
na środku: uniwersalna z napisem "blog"
nagłówek: ----
tło: obrazek


szablon wykonany na blog.onet.pl


~12~
obrazek: Itachi Uchiha (anime Naruto) w wersji Nekomimi
kliknij na bannerek aby zobaczyć szablon

kolor tła: 8195a5
kolor napisów: 4f5b64
kolor linków: 62717c
rozmiar czcionki: 8
rodzaj czcionki: Courier New

układ: dwukolumnowy

po prawej: obrazek
po lewej: ----
na środku: ----
nagłówek: ----
tło: ----

szablon wykonany na blog.onet.pl

Pozdrawiam Mizu

PS. Zamówienia robię w ciągu 4 dni:) wysyłajcie je na mail: angel.mizu@gmail.com


Followers