Pokazywanie postów oznaczonych etykietą kosmos. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą kosmos. Pokaż wszystkie posty

2 sierpnia 2018

507# Let the darkness lead us into the light

K-391 - Ignite feat. Seungri, Alan Walker & Julie Bergan

Wiecie co jest najgorsze? Postanowiłam powrócić kiedy dosłownie nie mam czasu na nic innego jak na jedną bardzo pilną rzecz ale oczywiście nie poświęcam jej w ogóle czasu co prowadzi do szeregu różnych zajęć, typu gitara, grafika, fotografia, youtubowanie, oglądanie dram, samo słuchanie muzyki, instagram... Marnuje czaaaaas. Ktoś ma sposoby na motywacje żeby w końcu wziąć się do roboty???? HELP MEEEE, HELLLPP I NEEED SOMEBODY. Chyba powinnam zamiast ignite walnąć beatlesów do notki xD


10 lipca 2016

458# I miss those times

   
*Drugi gif to ja dzisiaj. Yhh, za mało mam czasu... i chęci*

Witam serdecznie! 
Ktoś ogląda Shadowhunters? Ja już tęsknię :c Co prawda czytam książki, już prawie skończyłam, ale to i tak nie to samo. I miss Alec's SASS xD
Po za tym to niezbyt dobrze się czuję. Denerwuje mnie to, że zawsze planuję dużo zrobić i ciągle mi nie wychodzi. Miały być 3 szablony albo co najmniej 2, a ile jest? 1... -,-
Dobra nie będę się nad sobą użalać. Bywa. Postaram się oddać pozostałe zamówienia, jak najszybciej i myślę, że po nich już nie będę wykonywała zamówień. Przynajmniej na razie. Muszę trochę odpocząć.

Followers