Tak, musiałam wstawić piosenkę zespołu, na który mam ostatnio fazę. Nie miejcie mi tego za złe :3
Całkiem długo niczego nie wstawiałam. Jak zwykle musiało dopaść mnie lenistwo. Ale wreszcie się zmusiłam i coś zrobiłam. W dodatku jestem z tego zadowolona.
96#
Całkiem mi się podoba. Zaczynam kombinować ze stylami i chyba nieźle mi to wychodzi c:
97# Zamówienie
Ten szablon wykonałam całkiem dawno, ale mimo to podoba mi się. Strasznie przypadł mi do gustu obrazek, który został użyty.
98# Zamówienie
Z niego jestem naprawdę zadowolona. Tylko nie lubię długich cytatów. A ty, jak na złość, zawsze takie mi dajesz >A<
Mam nadzieję, że wszystkie szablony przypadną wam do gustu. Czekam na szczere opinie i krytykę. Chcę doskonalić swoje umiejętności, więc za żadną radę się nie obrażę :D







