Pokazywanie postów oznaczonych etykietą śnieg. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą śnieg. Pokaż wszystkie posty

8 stycznia 2015

272# We can be heroes


Cześć i czołem!


Ostatnimi czasy ciężko było mi cokolwiek stworzył. Czuję jednak przypływ weny i chyba powoli się rozkręcam. :)
Jestem przede wszystkim dumna z powyższej sygnatury. Rzadko udaje i się osiągnąć zamierzony efekt, a tym razem zrealizowałam pomysł w stu procentach. Jeszcze nie pracowałam z gifem w taki sposób. Pewnie wkrótce pojawi się jeszcze kilka, technologicznych sygnatur, czy nagłówków z mojej strony.
Może nawet wplotę ten motyw w jakiś szablon?
To rzecz jasna nie wszystko ode mnie - dorzucam dwa, wolne szablony. Mam nadzieję, że się spodobają.


Followers