Pokazywanie postów oznaczonych etykietą K-POP. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą K-POP. Pokaż wszystkie posty

22 maja 2016

438# We are like young volcanoes

Cześć wam! Jak tam weekend mija? Przechodząc do notki, w dzisiejszej pięć szablonów, w tym tylko jeden niedostępny do pobrania, a poza nimi trzy sygnaturki. Drugi i ostatni szablon to prawdziwy eksperyment, głównie pod względem nagłówkowym *uprzedza* i tematycznym, bo to moje pierwsze prace z Azjatami. Kolejkę dalej muszą przytrzymać zamkniętą, końcówka roku szkolno-akademickiego to zawsze koszmar, ale w wakacje zacznę już przyjmować większe ilości zamówień. To chyba tyle i zapraszam do oglądania^^

31 marca 2016

424# I still don't know how to get in with people



Cześć i czołem~ Wita was nowa panda ^^ Nigdy nie byłam dobra w powitaniach, zawsze lepiej wychodziły mi pożegnania... Jednak mam nadzieję, że z Pandą nie pożegnam się zbyt szybko. Skrycie wierzyłam, że gif rozwiąże sprawę za mnie XD Więc podziwiajcie~ 
Nie przedłużając mam dla was trzy szablony, ostatni ukradłam sobie chwilowo na podstronę, więc można go tam zobaczyć "na żywo".
Przy okazji podstrony - przyjmę jedno zamówienie, tak na dobry początek.
Do zobaczenia~ ^^ 

18 lipca 2015

336# Hooka

hyukoh - hooka
Ichigo się obraził, że go zostawiłam... Ale to on zostawił mnie pierwszy znikając z telewizora. Czekam i czekam... Nawet Fairy Tail szybciej wróciło. A manga w pl dopiero na 37 tomie. Ile miesięcy potrwa zrównanie jej z oryginałem? No, więc niech on się nie dziwi, że go opuściłam i tak od podstawówki za nim szalałam, przykro mi. Ale nadal, wisi narysowany na ścianie ♥

Dzisiaj mam dla was taki pełny post jak nigdy... Zawsze serwuje po jednym szablonie w notce a tym razem są aż dwa + nagłówek w dwóch wersjach kolorystycznych :)

28 czerwca 2015

328# +


+ tiger JK - Reset ft. Jinsil od Mad Soul Child +

:)

3 czerwca 2015

318# Sweet dreams

 

Piosenka z początku posta wyszła chłopakom znacznie lepiej na żywo, zapewniam :)
Witajcie w kolejnym poście, który - swoją drogą - zapewne nie pojawiłby się dzisiaj, gdyby nie Vanes, która mi o nim przypomniała. Nie mam dużo do opowiadania, także przejdę od razu do rzeczy.

9 maja 2015

307# You got no jams



Witam wszystkich po długiej przerwie :) Na początek uprzedzę tylko, żeby osoby o słabych nerwach nie klikały w link do piosenki.
Dawno nic nie dodawałam, wiem. Tłumaczenie takie samo jak zwykle, także nie będę się powtarzać, a tylko opowiem, co u mnie słychać.

12 października 2014

237# Can’t we live in a world where time stands still?

Song Ji Eun - Don't look at me like that
♥♥♥

 Uwielbiam wyżej podaną piosenkę! Jest naprawdę piękna. Oczywiście brakuje mi tu rapu Banga, ale i bez tego jest świetna. Od razu zamarzył mi się szablon z animowanym nagłówkiem i o to powstał. Akurat wpasował się do miesiąca tematycznego KG.


Usunęłam możliwość komentowania. 
Myślę, że przez chwilę tak będzie lepiej.


29 września 2014

232# Miesiąc Tematyczne - mroczne

Buahahaha! Witamy Was w mrooocznej notce :D
Pogoda i wena dopisały, dzisiaj mamy dla Was jedenaście prac od prawie wszystkich szabloniarek! Nie przedłużając, zapraszam do podziwiania i komentowania :)

24 września 2014

230# I can’t put anything in my head, my eyes close at the thought of you

TEAM B - Wait For Me

więcej na: pretty-sinner

POOOLSKA, BIAŁO-CZERWONI! ♥♥♥♥
Przyznam szczerze, że wątpiłam w wygraną ale na szczęście nie miałam racji! Rozwija się nam młoda kadra, która jeszcze nie jeden wielki turniej zdoła wygrać. Jednak brak Kurka mimo wszystko to był cios. Być może rzeczywiście nie był w formie (bo jak miał być skoro podczas trwania ligi wpuszczał go pod koniec setów na kilka piłek?), to rozumiem decyzję trenera, sama bym tak zrobiła, jednak mam nadzieję, że na igrzyska w Rio, Kurek zasili szeregi naszej kadry, bo mimo wszystko, to on przez te kilka lat ciągnął drużynę ku zwycięstwu. Również czekam na Bartmana, choć wydaję mi się, że to nie jest już taki świetny zawodnik, mam wrażenie, że już mu na tym sporcie niewiele zależy, nie wiem dlaczego ale tak czuje xD

Obiecuje w weekend porobić szablony (bo mam zaległe dwa do MT i książkowej notki), dlatego napiszcie kogo najchętniej chcielibyście zobaczyć w moim wykonaniu :D


18 września 2014

227# Take it out on me


Hej wszystkim, witam ponownie. Znów przybywam do was tylko z jednym szablonikiem, ale muszę przyznać, że naprawdę mi się podoba i na przekór panującemu minimalizmowi zrobiłam coś... sporego :) Jak czas pozwoli, postaram się wrzucać częściej i więcej, ale nie obiecuję.
Mam zwyczaj rozpisywać się w postach, ale tym razem napiszę tylko troszkę, bo już późno, a Nana sama się nie obejrzy.
A więc historia mojego życia w pigułce: widziałam ostatnio VIXX, stąd tematyka szablonu. To było tylko przez chwilę, ale zawsze to jakieś przeżycie. Miało to miejsce na Festiwalu K-POP'owym, gdzie przydarzyła mi się bardzo milusia sytuacja. Mianowicie - moim kolegom spodobała się piosenka SHINee - Everybody, więc podeszłam do grupy osób z koszulkami z napisem "SHINee WORLD" i poprosiłam, żeby ktoś mi wysłał. Kiedy jedna z dziewczyn wyszukała mój telefon przez Bluetooth (musicie wiedzieć, że jestem podpisana "Lizz Kaviste") spojrzała na mój nick i spytała: "A czy ty nie robisz przypadkiem szablonów?" No i tak poznałam Anylkę, autorkę Lee Min Ho Poland, której robiłam szablon i którą serdecznie pozdrawiam <3

13 września 2014

224# And going back home, even the air feels heavy

Nie wiem jak często będę się teraz pojawiać, bo mam dużo roboty teraz... I co najgorsze nie mam pomysłów na szablony. Tzn, może i mam, ale nie od graficznej części xD
Miałam dodać notkę 11.9 ale uznałam, że to co przygotowałam to porażka więc odpuściłam. Dzisiaj udało mi się zrobić jeden szablonik, który mi się podoba, więc postanowiłam dodać. Mam nadzieję, że wam również się spodoba, bo trochę różni się od tego, co ostatnio publikuje.
Rok szkolny się zaczął, więc i treningi powróciły <3 Byłam na jednym i stwierdzam, że nie jest tak źle po tej przerwie wakacyjnej. Szkoda, że trener tego nie widzi.


28 sierpnia 2014

218# I'm her

WINNER - EMPTY
To co coś z boku zostało przygotowane na notkę z celebrytami, ale nie miałam nic więcej oprócz tego i ikon, więc już nie dawałam xd Mam fazę na takie dziwne rzeczy po tym jak robiłam dodatki z 'mv' Taeyanga do 'Body' XD Nawet wycięłam sobie tą teksturę w paski właśnie stamtąd i używam gdzie się da jak widać. Obiecałam szablon z WINNER ale ciężko mi idzie z całymi zespołami...Jednak jakoś wyszło. Nie jest to coś super, ale myślę, że praca jest warta publikacji :p

POWITAJCIE DOBRZE NASZE MŁODE PANDY NA GŁÓWNEJ! Zaczarowana♥ i Nessa przeszły staż na PJ i od września będą aktywnie reprezentować PG. + Do załogi dołączyła utalentowana graficzka - Lizz Kaviste, kto by się spodziewał, prawda? Cieszę się ogromnie, że wybrała naszą szablonarnie. Razem mamy już duży skład więc nabór oficjalnie jest zamknięty! Zachęcam do zaglądania na PJ, gdzie tworzą nasze juniorki :D

24 sierpnia 2014

216# 24/7 My heaven

BIG BANG - Heaven

W dzisiejszej notce po raz pierwszy od dawna zawitał gif. Tak się zastanawiam czy nie zrobić takich szablonów z pozostałymi członkami zespołu xD W końcu cała piątka ma takie krótkie nagrania, z których łatwo zrobić taki nagłówek. Niestety mój laptop po raz kolejny nie podołał rozmiarowi gifa i się po prostu wyłączał przy zapisywaniu. Na szczęście Misao zgodziła się pomóc i zapisała u siebie :D

15 sierpnia 2014

212# Number 1

BIG BANG - NUMBER 1

W dzisiejszej notce przedstawiam wam szczególnie ważny szablon. To pierwszy raz gdy zrobiłam jakąkolwiek grafikę z BIG BANG! Jakoś nigdy nie umiałam robić szablonów z zespołami, które lubie i o to dzisiaj prezentuje wam pierwszy i jedyny w swoim rodzaju szablon. Wcześniej pojawiały się szablony z idolami, ale nie w pełnym składzie, a dzisiaj w końcu nastał ten dzień gdzie wszyscy są razem ♥


17 kwietnia 2014

169# Be somebody

Cześć!
Tak, miałam lekką obsuwę w wykonaniu tych szablonów... Pewnie to ma związek ze zbliżającymi się wielkimi krokami świętami.
Tak się złożyło, że właściwie tylko ja w moim domu mam w miarę wolne, przez co niemal wszystkie obowiązki spadły na mnie... Jednak znalazłam kilka chwil i spłodziłam złożone zamówienia... Mam wielką nadzieję, że się spodobają.
Oj, strasznie mi nie szedł drugi szablon z poniżej prezentowanych. Z żadnego nie byłam zadowolona. Próbowałam w jeden sposób, w drugi i... No nic. W końcu wpadłam na nieco bardziej stonowany pomysł. Wydaje mi się, że jest naprawdę dobry.
A pierwszy... Tutaj kolejna historia, bo po raz pierwszy od dawien dawna odpaliłam Photoshopa i to w nim postanowiłam się pobawić. Efekt w mojej opinii nie jest zły. :)
Choć... No PhotoFlitre w mojej opinii niemal w niczym nie ustępuje Photoshopowi. :D

26 stycznia 2014

139# You make everything see hazy

W końcu mam ferie, ale nie zapowiadają się kolorowo.Ale przynajmniej szkoły nie ma xD. Jak widać Panda odżywa, co mnie bardzo cieszy :D, główna ekipa znów się zebrała, a jeszcze mamy dwie juniorki, czego chcieć więcej? :)
Miałam dodać posta wcześniej, jakieś 2h temu, ale chciałam zrobić zamówienie dla Bommie, jednak PS ze mną nie współpracuję. To pewnie dlatego, że laptop pracuje bez przerwy już: 2:02:29:55 xD Nie chciało mi się go wyłączać, żeby pobierał po nocy i teraz taki trochę niedożycia jest, no, ale no cóż XD :p
Mam nadzieję, że szablony się spodobają :)


207# Zamówienie dla Moon



208# No more tomorrow

12 grudnia 2013

129# 2 COOL 4 SKOOL


Nie być na 3 matmach to chyba najgorsze zło jakie sobie sprawiłam. Nie ogarniam nic z tych walonych parametrów. Eh, zapowiada się ciężki weekend. Ale ja nadal żywię nadzieję, że ktoś tutaj dołączy i sprawi, że panda nasza się uśmiechnie. Może ktoś się nad tym właśnie zastanawia, jeśli tak to proszę nie zwlekać i wysyłać zgłoszenie :D. Przypominam, że po nowym roku wejdzie kilka zmian, mam nadzieję, że słusznie postąpię wprowadzając je tutaj, ale to okaże się za niecały miesiąc. :)
196# Ringa Linga


Ladies and Gentlemen
B.A.P’s Time Is Back
again...

22 listopada 2013

127# Missing You

2NE1 - MISSING YOU ♥ kocham, kocham, kocham!

Miałam tyle do napisania, ale pozapominałam już. Jedno mocno trzyma mi się w pamięci a dokładnie zwycięstwo ze wszystkimi drużynami w kolejnym etapie zawodów[siatkówka]. Jedziemy dalej, co to teraz będzie... Pewnie sama masakra, ale co tam, może się uda tak jak do tej pory :D. I to chyba tyle co miałam do powiedzenia. Jeszcze tylko reklamka, a co: ZAPRASZAM KPOPOWICZÓW TUTAJ

194# Mine
podgląd / pobierz / podgląd nagłówka(bo to jest GIF!)

I jak patrzę coraz gorzej znowu się dzieję z tą pandą. Już chyba nigdy nie powróci do dawnej świetności ><. Powstaję tyle prywatnych blogów, nikt się do naboru nie zgłasza. To przygnębiające i niestety mało zachęcające, ale na szczęście mam was, tych którzy jeszcze tutaj zaglądają choć mało się tutaj pokazuje. Dziękuję.

tak dla odmiany, bo brakuję mi B.A.P
WARRIOR IS BACK!

3 października 2013

118# Nililiria



Nie ogarniecie, ale przestraszyłam się swojego łokcia w odbiciu, w oknie... Hahah, to ja i mój talent xD 
Na dzisiaj obiecany szablon z GD featured modeleczka, której nie znam i 2 zamówienia ;)
Tak w ogóle to robiąc szablon dla Mini Aiki to kurde, tylko pokerfejsowałam jak rodzice wchodzili do pokoju, a ja robiłam nagłówek.. Cóż.. Jakby to powiedzieć.. Wystarczy na niego spojrzeć i chyba wiadomo jak można to interpretować XD
Brak czasu na nic, nawet żeby powstawiać te szablony na dA nie miałam zbytnio czasu, bo muszę napisać dłuższe wypowiedzi na niemiecki i angielski, co z tego, że google tłumacz XD
I...... Odnośnie angielskiego, czy jest jakaś osoba, która wytłumaczyłaby mi, kiedy daję się get used to, uset to, be used to i tym podobne? <proooooooooosi>

180# GD!


181# Zamówienie


182# Zamówienie dla Mini Aika
podgląd / pobierz

Co powiecie na szablon z Atacck On Titan(już dawno jakiś zrobiłamXD) oraz chłopaczkami z zespołu BTS w kolejnej notce? ;)
Może jakieś własne propozycje(odnośnie kpopu) ?


Let the fire shine!

18 września 2013

113# Every day I shock (shock)!



B2ST - Shock

O mamo, szablon(170) zrobiony pod koniec sierpnia i dopiero teraz publikuję! Taki tutaj ruch, że po prostu SHOCK:D Dodatkowo nie wiem, czy ktoś w czasie zawieszenia zaglądał na mojego prywatnego bloga, który też raz jest zawieszony, a raz znowu działa, ale publikowałam tam szablony, więc jeśli jest ktoś kto ich nie widział to będzie miał na co patrzeć ;-)
Mogłam tyle szablonów zrobić bo 5 dni zdycham w domu, ale nie mam weny... Źle się dzieję. Został mi już tylko jeden szablon do przodu, ale nawet z niego nie jestem zadowolona, więc nie mam pewności, czy przypadkiem coś się nie zmieni w grafiku z datą nowego postu ode mnie.


Followers