Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Iron Man. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Iron Man. Pokaż wszystkie posty

3 maja 2016

432# That's how it is

*Marvelowy klimacik ♥* #TeamIronMan

 Witam serdecznie!
Powiem szczerze, że z dzisiejszej notki nie jestem zbyt zadowolona xd Po tej przerwie chciałam dodać trochę więcej, no ale nie wyszło. Chyba jestem już trochę przyzwyczajona do wykonywania zamówień i sama niewiele potrafię wymyślić.. :/ Muszę nad tym popracować.
W tym czasie, kiedy mnie tutaj nie było, udało mi się napisać egzaminy gimnazjalne. Nie było łatwo, nie było trudno, ogólnie jestem zadowolona :D Sądzę, że lepiej nie mogłabym napisać.
Obecnie czuję się trochę wyprana z kreatywności. Niewiele rzeczy mi wychodzi w Photoshopie - dzisiaj próbowałam trzy razy zacząć pracę i nic mi nie wyszło :(
Mam nadzieję, że te dwie prace jakoś wam się spodobają ^^

8 stycznia 2015

272# We can be heroes


Cześć i czołem!


Ostatnimi czasy ciężko było mi cokolwiek stworzył. Czuję jednak przypływ weny i chyba powoli się rozkręcam. :)
Jestem przede wszystkim dumna z powyższej sygnatury. Rzadko udaje i się osiągnąć zamierzony efekt, a tym razem zrealizowałam pomysł w stu procentach. Jeszcze nie pracowałam z gifem w taki sposób. Pewnie wkrótce pojawi się jeszcze kilka, technologicznych sygnatur, czy nagłówków z mojej strony.
Może nawet wplotę ten motyw w jakiś szablon?
To rzecz jasna nie wszystko ode mnie - dorzucam dwa, wolne szablony. Mam nadzieję, że się spodobają.


Followers