Tym razem mam Wam do zaprezentowania trochę inne szablony. Wszystkie tak naprawdę zostały zrobione wczoraj, bo miałam wenę, więc wszystkie mają podobny układ.
256# Skull
podgląd | pobierz
257# Yukine
pobierz | podgląd
Nie mam pojęcia, który mi się najbardziej podoba. Jeśli chodzi o nagłówek to chyba trzeci, ale CSS jest lepszy na drugim.
Pozdrawiam!