Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Zielony Kociak & Vanes. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Zielony Kociak & Vanes. Pokaż wszystkie posty

12 maja 2016

435# Human Shield


Cześć wszystkim!
W dniu dzisiejszym przedstawiam Wam dwa nagłówki (może ktoś się pokusi na ich wykorzystanie?), jeden wolny szablon i część zamówień, które udało mi się przygotować w terminie. :) Resztę zamawiających chciałabym uspokoić - reszta pojawi się w kolejnej mojej notce, a tak czy siak wysyłam je i instaluję na Waszych blogach zanim pojawią się na Pandzie.
I właśnie dlatego macie dziś możliwość podejrzenia szablonów na żywo już bezpośrednio na blogach. Zachęcam więc na klikanie na linki w tytułach. :)
Ponadto bardzo dziękuję osóbce, która podsunęła mi pomysł na napis na powyższej sygnaturce jakiś czas temu. ;>

25 lutego 2016

411# Piąte urodziny Pandy!

Nastał wspaniały dzień dla Pandy, leci jej kolejny rok, piąty. To nie mała liczba dla bloga tego typu, bo większość z nas wie, że większość szablonarni nie dociera do tego wieku. Jestem ogromnie z nas dumna, że dalej robimy, to co kochamy! Wiele z nas doskonali swoje umiejętności od początku na Pandzie i to naprawdę jest miłe, kiedy ktoś zaczyna i dalej tworzy w tej samej ekipie. Zacieśniają się więzy i zupełnie inaczej to wygląda. Współpraca jest wtedy czymś niezwykle naturalnym. Bez problemu można się dogadać z pozostałymi, znaleźć swoje bratnie dusze. 
Nawet jeśli kogoś dłuższą chwilę nie ma [tu mówię o sobie], to wszyscy nadal cierpliwie czekają na powrót tej osoby. I za to chciałabym podziękować, bo zrzuciłam wiele obowiązków na dziewczyny, a one świetnie je wypełniają! I za to chciałabym im podziękować. Bez Kociaka i Vanes nie byłoby z Pandą tak dobrze jak jest teraz, podejrzewam, że nawet mogłaby zostać zawieszona, ale dzięki świetnej organizacji ciągle ktoś przybywa do ekipy i nasza pandowa rodzinka się powiększa! To naprawdę wspaniałe. Pięć lat jednak powoduje, że człowiek się przywiązuje, nawet jeśli chodzi o zwykły blog, bo po takim czasie staje się to już częścią życia. Jeszcze raz dziękuje! ♥ ~ k4sper


11 lutego 2016

407# Zagraj Razem z Pandą 10!


Witam wszystkich serdecznie!
Dziś - tak jak zapowiadałyśmy, rozpoczynamy nasz imprezowy maraton. W notce przedstawiamy prace, które zostały zainspirowane naszą zabawą w ostatnią literę. Jej przebieg możecie śledzić tutaj. Zwycięskimi słówkami okazały się być nibynóżki, Irlandia, agrafka oraz anime. To pierwsze nie cieszyło się uznaniem i niestety nikt nie wykonał pracy o tematyce nibynóżek... W ramach rekompensaty dla dyskryminowanego słowa w naszej zabawie, podzielę się z wami kawałem!



Ameba do ameby:
- Zaraz Cię kopnę!
- Niby czym?
- Nibynóżką!




Pożartowaliśmy, pośmialiśmy się... Zapraszam zatem na graficzny pokaz przygotowany nie tylko przez szabloniarki Pandy, ale również gości, którzy licznie zaszczycili nas swoją obecnością.
Dziękujemy! :)

25 stycznia 2015

276# Roczek Vanes

Tak jak widzicie w tytule - dzisiaj wypada rocznica rozpoczęcia mojej kariery jako szabloniarki. Długo się wahałam z decyzją o zaczęciu robienia szablonów, nawet kiedy dołączyłam do Panda Juniors, nie byłam pewna, czy mi się szybko nie odechce. Teraz cieszę się, że w końcu zdobyłam się na odwagę, ponieważ nauczyłam się dużej ilości rzeczy oraz, co jest dla mnie najważniejsze, pozyskałam mnóstwo znajomych.

W tym miejscu dziękuję szczególnie Kaeru oraz Lizz Kaviste, przez które zainteresowałam się robieniem szablonów i które mnie tego nauczyły, Rinne, która stała się moją internetową przyjaciółką i której udało się - razem z Lizz - wyciągnąć mnie na konwent, bleachowej oraz Zielonemu Kociakowi, które radośnie przywitały mnie na Pandzie i dzięki którym cieszę się, że tu dołączyłam, Szkieletowi Smoka, bo miałyśmy możliwość spotkać się w realu oraz Renfri, która zawsze spamuje na gg.
Cóż, zrobiło się za ckliwo.

Podsumowując, przez ten rok zrobiłam 142 szablony i ponad 100 dodatków. Skoro już obchodzić urodziny, to na całego - prezentuję Wam mój pierwszy szablon na blogspot zrobiony równo rok temu: KLIK Szczerze? Jest... niezły. Nagłówek niedopasowany, ponieważ po raz pierwszy napisałam CSS'a i na nim skupiłam uwagę.

29 września 2014

232# Miesiąc Tematyczne - mroczne

Buahahaha! Witamy Was w mrooocznej notce :D
Pogoda i wena dopisały, dzisiaj mamy dla Was jedenaście prac od prawie wszystkich szabloniarek! Nie przedłużając, zapraszam do podziwiania i komentowania :)

Followers