Pokazywanie postów oznaczonych etykietą anime girl. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą anime girl. Pokaż wszystkie posty

6 lipca 2016

456# Czerwone Truskawki ~~

Zjedliście kiedyś truskawkę i ser, a co dziwniejsze smakowało wam to połączanie?
Idźmy inną drogą bo tu daleko nie zajdziemy. W poniedziałek były nieoficjalne wyniki przyjęć do technikum i się dostałam ♥ "Kij ci w dupę na szczęście" to usłyszałam od znajomej jak to zobaczyła, bo poszła razem ze mną. Szkoda, że mówiła to przy dyrektorze mojej przyszłej szkoły. Technik cyfrowych procesów graficznych. Jak nauczyciele zobaczą moje wyczuci gustu w grafice to dedną. Śmiercią tego nazwać nie będzie można XD

13 kwietnia 2016

426# Drunk

cudowny, jezu <333

Witam. Dawno nie dodawałam tu żadnej notki. Oczywiście była myśl, żeby dodać ją w tamtym tygodniu, ale po prostu się nie wyrobiłam. Zresztą teraz też nie ma za wiele, no i zbytnio nie zachwycam ;-; Ale może komuś się coś spodoba, albo przyda :) Jeśli macie jakieś konkretne propozycję na szablony piszcie w komentarzach :)

Przy okazji jak już dodaję notkę, to zrobię małą reklamę (kociak zamknij oczy ;d), zapraszam na mojego prywatnego bloga o tutaj :)

24 września 2015

363# Everyday I spend my time


Cześć! Co słychać?
U mnie raczej nudno. Zaczęła się szkoła, trzeba się uczyć na konkursy, żeby jak najmniej egzaminów pisać xD Moja logika.
Cały tydzień odkładam obejrzenie Fear The Walking Dead, bo ciągle jest coś innego do zrobienia, ale chyba jutro wreszcie mi się uda! Ogląda ktoś z was? Podoba się wam? Mi osobiście na razie, tak nie bardzo. Wkurzają mnie niektórzy bohaterowie i czekam aż wreszcie akcja się rozkręci. 
Oddaję dzisiaj trzy zamówienia. :)

27 lipca 2015

340# No, please don't wake me now

[Ten gif jest niesamowity <3]


Cześć, skarbeńki ♥
Co tam u was słychać? Jak mijają wakacje i w ogóle? Tak, tak... Radosną paplaniną nie zamydlę waszych bezbłędnych oczek i jednak będę musiała się wytłumaczyć. Dawno mnie nie było. Miałam troszkę spraw do załatwienia, mniej i bardziej przyjemnych. I w sumie nadal je załatwiam, ale to już nie jest tak absorbujące jak wcześniej xD Przez pewien czas myślałam nawet nad przejściem na graficzną emeryturę... Ciii, wcale tego nie słyszeliście, bo już mi przeszło.
Tak czy siak wpadam do was dzisiaj ze wszystkimi zamówieniami, także... Będzie się działo i troszkę sobie jeszcze pogadam.

23 marca 2015

292# Come with me now

Witam, witam! Dzisiaj wpadam tylko z jednym szablonem... Niestety, ale coś mnie ostatnio dopada i czasem jest ta wena, a czasem jej nie ma. ;-----;
To moja pierwsza notka tutaj (samotna!). Troszkę się dziwnie czuję, ale sama nie wiem czemu. Nie mam się przecież czego bać, nie? XD
Tak jak już wspominałam, mam tylko jeden szablon, ale obiecuję, że następnym razem będzie więcej! Muszę tylko złapać trochę weny. :3 
Praca jest współpracą Renfri (nagłówek) i moją (CSS). Osobiście uwielbiam ten nagłówek Renifera. I te boskie kolorki. <3 

31 stycznia 2015

277# Now that your rose is in bloom~

(c) Zielony Kociak

(Ten cover zrobili znajomi z chóru mojej siostry, są super *-*)

Witam was, moje skarby tego jakże ponurego popołudnia c: Macie ferie? Bo ja właśnie kończę pierwszy tydzień xD Troszkę pracowałam, ale to nadal troszkę za mało jak ja mój gust. Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu zrobię coś więcej.

16 stycznia 2015

274# He said, "I'll rest a little while"~





Cześć, koteczki (ostatnio tak mówię do wszystkich, musicie mi to wybaczyć ;_; ). Co u was? Ja już normalnie żyję tym, że za tydzień zaczynają mi się ferie ♥ Cała masa czasu na grafikę *-* Serio, chcę troszkę nad tym popracować, bo ostatnio coraz mniej mnie tu... Ale spokojnie, wasze smoczysko dalej dycha i można powiedzieć, że ma się całkiem nieźle...

19 listopada 2014

253# I love Rock n' Roll



Cześć wszystkim ^^ Wreszcie udało mi się zrobić coś konkretnego na moją, całkiem własną i do tego pierwszą notkę na Pandzi. Pozwolicie, że chociaż minęło już troszkę czasu od przygarnięcia mnie przez resztę ekipy, to jeszcze raz za to podziękuję. Gdyby nie wy, dziewczyny, to zapewne nadal bym się tułała po blogosferze bez żadnego sensu ♥
Na dziś przygotowałam dwa szablony... Można powiedzieć, że nawiązują one do bajek Disneya. Pomyślałam, że do póki nie dostanę jakichś konkretnych zamówień, albo propozycji, to będę spełniać swoje marzenia odnośnie szablonów :3 Następnym razem pewnie machnę coś z jakimiś ciekawymi renderami, bo troszkę mi się ich nazbierało.
Ogólnie rzecz biorąc, to niedawno otworzyłam swoją kolejkę~

13 listopada 2014

250# Like a broken rose


Hej wszystkim :) Dawno mnie tu nie było, wiem. Dawno tu też nie wpadałam, więc będę szczęśliwa, jeśli ktokolwiek będzie jeszcze o mnie pamiętał :) Żałuję, że nie mam już czasu na szablony. Szczęśliwie trafił się taki 11 listopada, kiedy miałam chwilkę odpoczynku. Z chęcią rozpisałabym się o studiach, bo w sumie jest o czym opowiadać. Nie zrobię tego jednak, ale wspomnę tylko, że mam zajęcia, na których uczymy się m. in. CSS'a. Fajnie, prawda?
Co do szablonu w notce - podoba mi się. I im dłużej na niego patrzę, tym bardziej mi się podoba, więc myślę, że może przypadnie komuś do gustu. A jeszcze bardziej ucieszyłabym się, gdyby kogoś zainspirował do obejrzenia "Nany" - bardzo polecam!

485# Nana

podgląd |   pobierz


Zapraszam was również do obejrzenia speedart'a, na którym przygotowywałam nagłówek szablonu.
No do do następnej notki.
I nie bijcie, dziewczyny, postaram się częściej coś dodawać.

9 listopada 2014

248# Masz babo placek

Gojira - The Axe


Witam wszystkich! :)


Na wstępie pragnę bardzo podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w grze naszej Pandzi. Zarówno komentującym, jak i dziewczynom, które zdecydowały się coś dla naszej kochanej Pandy stworzyć.
Szczególny ukłon w stronę Eveline Dee, Mrs. Punk, Natx, Rosesyllii, Kaeru oraz Sasame Ka, których prace uświetniły poprzednią notkę. Spisałyście się świetnie! Prawdziwa uczta dla oczu. Bardzo dziękujemy za odwiedziny i mamy nadzieję, że w kolejnej edycji również będziemy mogły Was ugościć. :)
Bawiliśmy się świetnie. Przed nami lepsza część naszej gierki... Jak zawsze wykonamy (z gośćmi!) grafikę z czwórką finalistów z poprzedniej notki.

Oto oni:


7 sierpnia 2014

209# Make Love

BIG BANG - Make Love

Ten szablon miał być lepszy ale chyba za bardzo doprawiłam go kolorami w kolumnie. Data sobie spływała w dół ale przy okazji po najechaniu na strony post też zaczynał zjeżdżać, więc usunęłam ten bajer. Może jeszcze kiedyś zachcę mi się pobawić w animacje, bo wiele trudu w tym nie ma.
Nie wiem, co ja mogę tu jeszcze napisać xD Gdybym nie pisała tego jeszcze w lipcu, a w momencie publikacji, to może coś więcej bym od siebie dodała, ale niestety nie mam takiej możliwości aż do końca sierpnia :c tylko telefoooooooon.

5 sierpnia 2014

208# Magi

Seether - Like Suicide
Kolejna pandowa gra została zakończona. Dziękujemy wszystkim za udział! Postanowiłyśmy, że zrobimy sondę, w której zdecydujecie, jaki będzie temat następnej gry :D

A oto anime, z którymi zobaczycie prace:

17 lipca 2014

200# Druga setka na blogspocie!; MT

O to i jest 200-tna notka na Pandzie! Trudno uwierzyć, że uzbierało się tego już tyle. Do pierwszej setki dobiliśmy dnia 05.06.13 więc wychodzi na to, że mniej więcej w ciągu roku dodajemy około stu postów :D Nie długo po stówie Panda przeżywała kryzys wewnętrzny i przez ponad miesiąc była zawieszona. Mam nadzieję, że w tym roku nic takiego się nie stanie.
Razem z Vanes i Zielonym Kociakiem postanowiłyśmy, że w związku z tą szczególną notką przygotujemy szablony zgodne z miesiącem tematycznym Katalogu Graficznego, czyli będą to prace minimalistyczne. Mamy nadzieję, że się wam spodobają! :)


10 lipca 2014

198# Konwent, konwent, konwent!

Widzę, że dobrze się bawiliście dzięki naszej małej grze i na pewno powtórzymy ją wkrótce :) Ostatnio przez dwa dni nie miałam internetu, dlatego dzisiaj mam tylko jeden szablon, ponieważ technicznie nie miałam jak stworzyć CSS-a. Ale możliwe, że któryś z nagłówków będzie w przyszłości szablonem, bo podobają mi się.
Poza tym zapraszam na Panda Juniors, ponieważ czekamy na Wasze komentarze odnośnie naszej stażystki! Jeśli pozytywnie wyrazicie się o jej pracach, jest duża szansa, że przejdzie staż i dołączy do naszej ekipy Pandy Matki :D


2 lipca 2014

194# Get Back

Nine Lashes - Get Back
Ostatnio bardzo polubiłam ten zespół. Przypadkowo znalazłam ich na YouTubie i po przesłuchaniu parę razy albumu World We View stwierdziłam, że są naprawdę nieźli :D
Dzisiaj oddaję ostatnie zamówienia i jak na razie nie otwieram kolejki. Miałam przejść na urlop w lipcu, ale postanowiłam, że jeśli będę robiła same wolne to tak jakby jestem na urlopie, prawda? Przynajmniej nikt nie będzie czekał na moje szablony, bo zamówienia zawsze robię według jednego schematu a chcę trochę poeksperymentować.

12 maja 2014

181# Wachlarze

Shinedown - Simple Man
Dzisiaj mam dla Was jedno zamówienie, dwa szablony z paniami trzymającymi wachlarze (zauważyłam to, że obie mają wachlarze dopiero, kiedy robiłam miniaturki xp) a do tego dwie sygnaturki :D
Coś czuję, że wkrótce zwolnię tempo i będę sobie na spokojnie robiła szablony. Mam do zrobienia sześć zamówień i zaplanowałam już siedem szablonów do miesiąca tematycznego... :o Trzeba jeszcze na to wszystko znaleźć czas!

18 kwietnia 2014

170# I'm not normal person

My Chemical Romance - The Light Behind Your Eyes
Cześć wszystkim! Chciałam dodać notkę już w poniedziałek, ale terminy już pozajmowała bleachowa, więc nie chciałam jej się wpychać. Prezentuję Wam dzisiaj 10 szablonów - efekt mojej tygodniowej pracy, chociaż jeden powstał już dawno. Trzy szablony powstały wspólnie z Lizz Kaviste i Kaeru - dziękuję Wam za chęć wspólnej roboty, bo myślę, że wyszło nam naprawdę coś fajnego i mam nadzieję, że wkrótce znowu coś razem zrobimy :)

25 marca 2014

156# Dear You

Cześć! :)
Dziś dwa szablony z zamówień i jeden wolny. :)
Miało być bardziej postapokaliptycznie, a wyszło mi delikatniutko - może następnym razem się uda bardziej... Zwłaszcza, że w planach mam szablon z zombie! Tak z okazji zakończenia sezonu TWD pewnie się pojawi. Najpewniej w poniedziałek, o ile uda mi się ogarnąć w weekend.
Mam nadzieję, że się Wam spodobają!

266# Dla Camil Handersone
podgląd | pobierz
Mi się podoba bardzo. Przyznam, że się przy nim nie namęczyłam bo od razu po zobaczeniu tego arta wpadłam na pomysł i... Oto co mi się wylęgło. :)
Nie przepadam za stricte czarno-białymi szablonami i odcieniami szarości, ale tutaj wyszło wyjątkowo udanie to połączenie.

267. Dla Miroki Nami

podgląd | pobierz

Tutaj przyznać muszę było trochę ciężej. Kolorystyka jednak ostatecznie mi się spodobała. Fajne są w sumie takie... Ostrzejsze szablony, nie uważacie? :D

268# Regular
podgląd | pobierz

Tutaj właściwie nie tyle co się szablon nie spodobał, co się zwyczajnie nie zrozumiałyśmy. :)
W następnej notce trzy zamówienia dla  Ley (tak to się odmienia?) i szablon wolny. Pewnie z jakiegoś animca... Może macie co do tego propozycje? Czegoś na Pandzie Wam brakuje, czegoś chcielibyście więcej?  :)
Tak czy siak notka pojawi się pod koniec tygodnia.
Bądźcie czujni!
Pozdrawiam!



23 marca 2014

155# Whispers In The Dark

Cześć wszystkim!
Wczoraj był taki piękny dzień a dzisiaj pogoda zrobiła psikusa i cały dzień pada. Nic mi się nie chce~ Tylko robię szablony - siedzę w CSS'ie i próbuję coś stworzyć. Nie przedłużając, pokazuję Wam moje prace.

Na początek nagłówek:

podgląd

263# Roy Mustang

podgląd | pobierz

264# Yato

podgląd | pobierz

265# Levi


podgląd | pobierz

Tak się złożyło, że na szablonach są tylko panowie ;p Szczerze mówiąc, to żadna z powyższych grafik nie miała być szablonem. Nagłówek z Royem zrobiłam, bo chciałam przetestować nowe teksturki, nagłówek z Yato to oryginalnie tapeta xp a Levi... Za dużo Shingeki. Tak.
Do następnego.

25 grudnia 2013

131# Dali, Van, Picasso

Like Salvador dalí, Van Gogh
Picasso in my body,
Man I’m fuckin artist

Jakoś tak szybciutko zrobiłam jeden szablonik, nie jest zły, aczkolwiek to nie moja kolorystyka :p. Zazwyczaj gustuję w innej, ale trzeba czasem coś zmienić, bo jak nie mi, to komuś innemu wpadnie w oko:).
Jak wam minął 24 grudnia? Bo mi jak zwykle, czyli niezbyt ciekawie ><

198#


Followers