Cześć! :)
Dziś dwa szablony z zamówień i jeden wolny. :)
Miało być bardziej postapokaliptycznie, a wyszło mi delikatniutko - może następnym razem się uda bardziej... Zwłaszcza, że w planach mam szablon z zombie! Tak z okazji zakończenia sezonu TWD pewnie się pojawi. Najpewniej w poniedziałek, o ile uda mi się ogarnąć w weekend.
Mam nadzieję, że się Wam spodobają!
Mi się podoba bardzo. Przyznam, że się przy nim nie namęczyłam bo od razu po zobaczeniu tego arta wpadłam na pomysł i... Oto co mi się wylęgło. :)
Nie przepadam za stricte czarno-białymi szablonami i odcieniami szarości, ale tutaj wyszło wyjątkowo udanie to połączenie.
Tutaj przyznać muszę było trochę ciężej. Kolorystyka jednak ostatecznie mi się spodobała. Fajne są w sumie takie... Ostrzejsze szablony, nie uważacie? :D
268# Regular
Tutaj właściwie nie tyle co się szablon nie spodobał, co się zwyczajnie nie zrozumiałyśmy. :)
W następnej notce trzy zamówienia dla Ley (tak to się odmienia?) i szablon wolny. Pewnie z jakiegoś animca... Może macie co do tego propozycje? Czegoś na Pandzie Wam brakuje, czegoś chcielibyście więcej? :)
Tak czy siak notka pojawi się pod koniec tygodnia.
Bądźcie czujni!
Pozdrawiam!