Podejrzewam, że wielu z was, którzy odwiedzają w tej chwili Pandę - nie spodziewali się postu. Ale o to jest! Przyczyną mojej nieobecności było jak wiadomo, dla ucznia - wrzesień, dla studenta - październik + miesiąc (lub dłużej jak w moim przypadku) adaptacyjny w obu przypadkach. Trzeba było odnaleźć na nowo bieg w innych warunkach ;). Wolę nie zapowiadać w jakiej ilości możecie spodziewać się moich prac, bo zazwyczaj jak coś napiszę, to nie wychodzi. Może teraz będzie inaczej :D Szablony robiłam dzisiaj. Zajęło mi to parę godzin. Może jeden parę godzin, bo drugi jest wersją dodatkową na tym samym CSS tylko wymienną grafiką. Wpadłam na pomysł idąc chodnikiem pełnym starych listków. Prawie w całości go spełniłam (jeszcze miałam dodać efekt animowany spadających liści ale postanowiłam wrócić na spokojnie, czyli standardowo XDDD). Zapraszam do komentowania :D
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą jesień. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą jesień. Pokaż wszystkie posty
19 listopada 2018
26 października 2015
377# Jeszcze jeden oddech jesieni
To znów ja. I znów mam Wam do zaprezentowania trzy szablony, znów dwa zamówienia i jeden wolny. To chyba będzie mój stały schemat. Anyway, nie rozpisuję się za bardzo, bo mnie gonią terminy z oddawaniem poprawy. Nie polecam.
Nie przyjmuję też tymczasowo zamówień, bo jeszcze zalegam z dwoma. Przy kolejnym poście z pewnością otworzę kolejkę. A teraz zapraszam do podziwiania.
Chyba nie muszę wspominać, że moim faworytem jest ostatni.
#
jesień ★
K-Project ★
minimalistyczny ★
Naruto ★
prudence. ★
Zamówienie
16 października 2015
372# Notka tematyczna - GrafikoSfera współpracuje!
Cześć wszystkim!
Jakiś czas temu Vanes zgłosiła naszego bloga na zabawę graficzną organizowaną przez szablonosferę. Szczegóły znajdziecie tutaj.
Pomimo powszechnych urlopów i niedyspozycji większości autorek Panda Graphics, a także lenistwa tych, które na urlopie nie są, udało nam się skompletować naprawdę ciekawy zestaw prac, który jak mam nadzieję - przypadnie wam do gustu.
Chwyćcie kubek z herbatą w dłoń, szczelnie opatulcie się kocem i spójrzcie na jesień oczami szabloniarek z PG!
Subskrybuj:
Posty (Atom)
