Moje z idk-p. Kocham Laxusa *o*
Dzisiaj upływa termin zgłasza się na Współpracę z Pandą! Dziękuję za tak duże zainteresowanie, nie spodziewałam się tylu osób. Postanowiłam, że jeśli ktoś będzie chciał się jeszcze zgłosić, będzie miał taką możliwość. Warunek jest taki, że ta osoba musi być pewna, że do 12.08 zdoła zrobić i wysłać pracę.Mam dla was dwa szablony. Jeden z nich to propozycja od Pluszowej - a przynajmniej starałam się zrobić coś na podstawie twojego pomysłu :)

