Pokazywanie postów oznaczonych etykietą emergency & Renfri. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą emergency & Renfri. Pokaż wszystkie posty

26 czerwca 2016

451# Ah Ha

  
^Renfri przypomina sobie, jak się robi ikony T_T

Uczciwie mówię: notka jest tak szybko tylko dlatego, że następnej nie dodam raczej przed końcem wakacji. Renfri bierze sobie urlop, a co! Rzucam wam przerobiony szablon 'paranoid' z poprzedniej notki, tym razem w jasnej wersji, przerobiony szablon z mojej podstrony, stary szablon z opowiadania, którego i tak nie napisałam i nie napiszę oraz wolny, który jest współpracą z Nezją. No to na tyle by było. Dobrych wakacji, ludzie!

6 maja 2016

433# People? Bueeh


Cześć ludzie! 
Dzisiejsza notka jest nieco wyjątkowa z tego powodu, że żaden z szablonów poniżej nie był robiony na ostatnią chwilę, co u mnie zalicza się do cudów (ostatni raz zdarzyło mi się to w... 2013?).

27 marca 2016

422# Murder Melody

moje, nie tykać.

Oficjalnie stwierdzam, że moje życie to jeden wielki bałagan. I w tego właśnie powodu, po prostu powiem wszystkim: 'wesołych świąt' i znowu zniknę. Whoo, nic nie widzieliście. 
(jeśli ktoś lubi moje prace, zapraszam na stronę na fb, gdzie staram się publikować pojedyncze prace co 2/3 dni, czyli znacznie częściej niż tutaj :3)

25 lutego 2016

411# Piąte urodziny Pandy!

Nastał wspaniały dzień dla Pandy, leci jej kolejny rok, piąty. To nie mała liczba dla bloga tego typu, bo większość z nas wie, że większość szablonarni nie dociera do tego wieku. Jestem ogromnie z nas dumna, że dalej robimy, to co kochamy! Wiele z nas doskonali swoje umiejętności od początku na Pandzie i to naprawdę jest miłe, kiedy ktoś zaczyna i dalej tworzy w tej samej ekipie. Zacieśniają się więzy i zupełnie inaczej to wygląda. Współpraca jest wtedy czymś niezwykle naturalnym. Bez problemu można się dogadać z pozostałymi, znaleźć swoje bratnie dusze. 
Nawet jeśli kogoś dłuższą chwilę nie ma [tu mówię o sobie], to wszyscy nadal cierpliwie czekają na powrót tej osoby. I za to chciałabym podziękować, bo zrzuciłam wiele obowiązków na dziewczyny, a one świetnie je wypełniają! I za to chciałabym im podziękować. Bez Kociaka i Vanes nie byłoby z Pandą tak dobrze jak jest teraz, podejrzewam, że nawet mogłaby zostać zawieszona, ale dzięki świetnej organizacji ciągle ktoś przybywa do ekipy i nasza pandowa rodzinka się powiększa! To naprawdę wspaniałe. Pięć lat jednak powoduje, że człowiek się przywiązuje, nawet jeśli chodzi o zwykły blog, bo po takim czasie staje się to już częścią życia. Jeszcze raz dziękuje! ♥ ~ k4sper


Followers