Pokazywanie postów oznaczonych etykietą steins;gate. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą steins;gate. Pokaż wszystkie posty

5 marca 2015

286# I swallow the fear~

[druga i trzecia ikonka powstały w styczniu 2012 <3]

[A to amv mojego przyjaciela ♥]

Cześć moje kochane skarby. Troszkę mnie nie było, staram się jednak jak mogę. No i bardzo chciałam wpaść do was właśnie dzisiaj. A dlaczego? A no właśnie od dzisiaj wasz mały, dziecinny smok staje się całkiem dorosły i kończy 18 lat.
Pozwoliłam sobie właśnie dlatego wstawić tutaj pierwsze prace, które opublikowałam na pierwszym blogu graficznym. W zasadzie to wzięło mnie na wspominki, kto chce, niech sobie poczyta, kto nie, pewnie i tak od razu przejdzie do szablonów xD
Także... Zaczynałam publikować jako Felicis (i ten pseudonim został ze mną na naprawdę bardzo długo i wręcz ciężko mi było się z nim rozstać). Na onecie był sobie taki blog, Anime Graphics się nazywał i to właśnie od tego się zaczęło. Aż dziwne, że nikt mnie wtedy nie wywalił... Star miałam naprawdę niezwykle słaby xD Później wszystkie blogi przenosiły się na blogspota, a ja przerażona tym wszystkim odpuściłam na jakiś czas. Pojawiłam się na Malach Tow i tam też stworzyłam pierwszy szablon z jakimś, marnym kodzikiem. Malach się rozpadł, a ja? Znów zostałam "bezdomna", czy raczej "bezblogowa". Próbowałam z jeszcze jedną znajomą rozkręcić własny interes, ale niestety, odpowiedzialność nas przerosła. No i znów miałam długą przerwę... Ale później pomyślałam: "Yolo, swag, co mi tam? Zgłoszę się na Zaczarowane!", resztę historii już znacie, wtedy powołałam do życia nowy pseudonim, narodził się Szkielet, którego znacie dziś. Teraz jestem na Pandzi i raczej nic nie wróży na to, bym szybko zostawiła was w spokoju ♥
A żem się rozczuliła przy wspominaniu... Ale dobra, to czas na prezenty, prace, szablony. Dwa zamówienia i jeden wolny.

14 sierpnia 2012

015# z propozycji :)

Najpierw edit poprzednich buttonków (dopiero z konwentu wróciłam)
po kliknięciu na sygnaturkę powiększy się

Ponieważ mam problem z robieniem szablonów wysyłam nagłówki:) Mam nadzieję że przyjemne ^^
 
obrazek: różnego rodzaju smoki
(kliknij na obrazek aby powiększyć nagłówek)

kolor tła: 015b16
kolor napisów: 87bf81
kolor linków: 6a9a65

obrazek: Zuko (Awatar Legenda Aanga)
(kliknij na obrazek aby powiększyć nagłówek) 

kolor tła: 000000
kolor napisów: 9aaba6
kolor linków: ffffff

obrazek: Hibari (KHR)
 (kliknij na obrazek aby powiększyć nagłówek)  

kolor tła: ffffff
kolor napisów: 6ba2c2
kolor linków: 787f8f
obrazek: Makise Kurisu (Steins; Gate)
(kliknij na obrazek aby powiększyć nagłówek)  

kolor tła: 000000
kolor napisów: cccdcd
kolor linków: ffffff

Followers