[druga i trzecia ikonka powstały w styczniu 2012 <3]
[A to amv mojego przyjaciela ♥]
Cześć moje kochane skarby. Troszkę mnie nie było, staram się jednak jak mogę. No i bardzo chciałam wpaść do was właśnie dzisiaj. A dlaczego? A no właśnie od dzisiaj wasz mały, dziecinny smok staje się całkiem dorosły i kończy 18 lat.
Pozwoliłam sobie właśnie dlatego wstawić tutaj pierwsze prace, które opublikowałam na pierwszym blogu graficznym. W zasadzie to wzięło mnie na wspominki, kto chce, niech sobie poczyta, kto nie, pewnie i tak od razu przejdzie do szablonów xD
Także... Zaczynałam publikować jako Felicis (i ten pseudonim został ze mną na naprawdę bardzo długo i wręcz ciężko mi było się z nim rozstać). Na onecie był sobie taki blog, Anime Graphics się nazywał i to właśnie od tego się zaczęło. Aż dziwne, że nikt mnie wtedy nie wywalił... Star miałam naprawdę niezwykle słaby xD Później wszystkie blogi przenosiły się na blogspota, a ja przerażona tym wszystkim odpuściłam na jakiś czas. Pojawiłam się na Malach Tow i tam też stworzyłam pierwszy szablon z jakimś, marnym kodzikiem. Malach się rozpadł, a ja? Znów zostałam "bezdomna", czy raczej "bezblogowa". Próbowałam z jeszcze jedną znajomą rozkręcić własny interes, ale niestety, odpowiedzialność nas przerosła. No i znów miałam długą przerwę... Ale później pomyślałam: "Yolo, swag, co mi tam? Zgłoszę się na Zaczarowane!", resztę historii już znacie, wtedy powołałam do życia nowy pseudonim, narodził się Szkielet, którego znacie dziś. Teraz jestem na Pandzi i raczej nic nie wróży na to, bym szybko zostawiła was w spokoju ♥A żem się rozczuliła przy wspominaniu... Ale dobra, to czas na prezenty, prace, szablony. Dwa zamówienia i jeden wolny.


