W końcu mam ferie, ale nie zapowiadają się kolorowo.Ale przynajmniej szkoły nie ma xD. Jak widać Panda odżywa, co mnie bardzo cieszy :D, główna ekipa znów się zebrała, a jeszcze mamy dwie juniorki, czego chcieć więcej? :)
Miałam dodać posta wcześniej, jakieś 2h temu, ale chciałam zrobić zamówienie dla Bommie, jednak PS ze mną nie współpracuję. To pewnie dlatego, że laptop pracuje bez przerwy już: 2:02:29:55 xD Nie chciało mi się go wyłączać, żeby pobierał po nocy i teraz taki trochę niedożycia jest, no, ale no cóż XD :p
Mam nadzieję, że szablony się spodobają :)
207# Zamówienie dla Moon
208# No more tomorrow

