Cześć!
No dawno mnie tu nie było i po prawdzie jestem na urlopie, ale ostatnio coś mi graficzne chęci wróciły i przygotowałam dla Was kilka szablonów. :)
Jestem z nich zadowolona i prawdopodobnie wcześniej wrócę z urlopu - to się jednak okaże, mam ostatni egzamin. Trzymajcie kciuki żeby zarządzanie i organizacja w administracji publicznej mnie nie pokonały.
Kobietka od tego przedmiotu jest szalona i zdaje się, że skończę swój licencjat dopiero we wrześniu... Nawet dziekan do niej dzwonił żeby troszkę nam odpuściła. A czy to zrobi - okaże się właśnie dziś.
Tymczasem przejdźmy do graficznej części notki.

