Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Ulquihime. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Ulquihime. Pokaż wszystkie posty

28 czerwca 2014

192# Hope




Cześć!
No dawno mnie tu nie było i po prawdzie jestem na urlopie, ale ostatnio coś mi graficzne chęci wróciły i przygotowałam dla Was kilka szablonów. :)
Jestem z nich zadowolona i prawdopodobnie wcześniej wrócę z urlopu - to się jednak okaże, mam ostatni egzamin. Trzymajcie kciuki żeby zarządzanie i organizacja w administracji publicznej mnie nie pokonały.
Kobietka od tego przedmiotu jest szalona i zdaje się, że skończę swój licencjat dopiero we wrześniu... Nawet dziekan do niej dzwonił żeby troszkę nam odpuściła. A czy to zrobi - okaże się właśnie dziś.

Tymczasem przejdźmy do graficznej części notki.

21 grudnia 2012

060# Hej?


Nie jestem tutaj nowa. 
Dawno temu, gdy Panda działała jeszcze na onecie byłam tam szabloniarką "Sou yo".
Mimo wszystko hej wam wszystkim, ciesze się, że znów mogę  tutaj współpracować z innymi.
Proszę tylko o jedno - o szczere komentarze. Jak się podoba, to co się podoba, a jak się nie podoba to co jest nie tak. Nie będę lepsza dzięki komentarzom "Super praca, pozdrawiam :*" 
Ten szablon jest dokładnie moim drugim jaki zrobiłam na blogspocie więc jest taki....
nieudany.

Followers