Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Eveline Dee. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Eveline Dee. Pokaż wszystkie posty

3 sierpnia 2016

466# Starting down a new path


Cześć!
Nie dowierzam, że minęła już połowa wakacji. (a tak w ogóle, to no poleniłam się i nie mam sygnaturki, jak można zauważyć powyżej xd)
Domęczyłam w końcu te zamówienia, które przyjęłam :D yay! Oby przypadły do gustu.
Dzisiaj już naprawdę jestem ciasno w terminie, bo dosłownie kilka minut przed końcem dnia, uf. 
Jak wasze wakacje? Ja wreszcie odnalazłam w sobie jakieś natchnienie i zaczęłam ćwiczyć! Zgubiłam już kilka kilogramów, więc naprawdę jestem zadowolona. Jeszcze długa droga przede mną, ale mam nadzieję, że w końcu uda mi się coś ze sobą zrobić. 
A teraz wracam do notki: dzisiaj dwie prace. Zapraszam do obejrzenia ;)

13 lipca 2016

459# 4 Imieniny Pandy!

Witajcie! Nadszedł dzień, w którym Panda świętuje swoje imieniny! To już czwarta rocznica wkroczenia naszej szabloniarni na blogspot. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji. Są liczne współprace, są szablony, sygnatury, nagłówki... Prawdziwa, graficzna uczta, zwieńczona stworzonymi przez naszą załogę specjalnie dla Was dodatkami! 

10 lipca 2016

458# I miss those times

   
*Drugi gif to ja dzisiaj. Yhh, za mało mam czasu... i chęci*

Witam serdecznie! 
Ktoś ogląda Shadowhunters? Ja już tęsknię :c Co prawda czytam książki, już prawie skończyłam, ale to i tak nie to samo. I miss Alec's SASS xD
Po za tym to niezbyt dobrze się czuję. Denerwuje mnie to, że zawsze planuję dużo zrobić i ciągle mi nie wychodzi. Miały być 3 szablony albo co najmniej 2, a ile jest? 1... -,-
Dobra nie będę się nad sobą użalać. Bywa. Postaram się oddać pozostałe zamówienia, jak najszybciej i myślę, że po nich już nie będę wykonywała zamówień. Przynajmniej na razie. Muszę trochę odpocząć.

2 lipca 2016

454# Time for Changes


Heja! Dawno już nic nie publikowałam.. aż trochę wstyd :p No ale już jestem. Trochę się wydarzyło. Skończyłam gimbazę, dostałam się do tego LO, co chciałam i na ten profil, co chciałam. :) Teraz mogę wyluzować i cieszyć się wakacjami, których jeszcze tak do końca nie czuję szczerze mówiąc, nie wiem, co się dzieje. Jest za gorąco, głowa mnie boli. >.<

3 maja 2016

432# That's how it is

*Marvelowy klimacik ♥* #TeamIronMan

 Witam serdecznie!
Powiem szczerze, że z dzisiejszej notki nie jestem zbyt zadowolona xd Po tej przerwie chciałam dodać trochę więcej, no ale nie wyszło. Chyba jestem już trochę przyzwyczajona do wykonywania zamówień i sama niewiele potrafię wymyślić.. :/ Muszę nad tym popracować.
W tym czasie, kiedy mnie tutaj nie było, udało mi się napisać egzaminy gimnazjalne. Nie było łatwo, nie było trudno, ogólnie jestem zadowolona :D Sądzę, że lepiej nie mogłabym napisać.
Obecnie czuję się trochę wyprana z kreatywności. Niewiele rzeczy mi wychodzi w Photoshopie - dzisiaj próbowałam trzy razy zacząć pracę i nic mi nie wyszło :(
Mam nadzieję, że te dwie prace jakoś wam się spodobają ^^

5 marca 2016

415# I'm blue

Hejka!

Jak ten czas szybko leci! Już tylko 1,5 miesiąca do egzaminu, a wciąż mam tak dużo do powtórzenia. Jednocześnie ciągle tyle się dzieje w internetach, to nowe seriale, to nowe filmy i weź tutaj nadążaj. :D
Dzisiaj kolejne dwa zamówienia. Naprawdę czuję się wyprana i pewnie zbliża mi się urlop, jeszcze zobaczymy.
Zapraszam do oglądania!

21 lutego 2016

410# I need to speed up

*marzenia* *__* ;__;

Hejka! Z notki na notkę co raz mniej mi się chce.. Dzisiaj oddaję 2 zamówienia z 5. Postaram się dodać pozostałe 3 jak najszybciej.
Egzaminy się zbliżają, aż by się chciało, żeby tak Dumbledore odwołał xD Co tydzień mam co raz więcej zaliczeń, naprawdę ciężko znaleźć czas na przyjemności, jeśli się chce mieć dobre oceny.
Nie będę już zanudzać, zmęczona jestem xd Oto prace. Mam nadzieję, że się spodobają.

14 lutego 2016

408# Zakochaj się w Pandzie!



Z okazji Święta Zakochanych życzymy wszystkim dużo miłości, i przytulania!
W tym szczególnym dniu ekipa Panda Graphics przygotowała dla miłosne grafiki i szablony, które bez wątpienia cieszą nie tylko oczy, ale i serca!
Poza tym - premierę ma dziś Nowa Panda. ;)

Wielkimi krokami zbliżają się urodziny naszej szabloniarni. Nie zapomnijcie odwiedzić nas 25!




11 lutego 2016

407# Zagraj Razem z Pandą 10!


Witam wszystkich serdecznie!
Dziś - tak jak zapowiadałyśmy, rozpoczynamy nasz imprezowy maraton. W notce przedstawiamy prace, które zostały zainspirowane naszą zabawą w ostatnią literę. Jej przebieg możecie śledzić tutaj. Zwycięskimi słówkami okazały się być nibynóżki, Irlandia, agrafka oraz anime. To pierwsze nie cieszyło się uznaniem i niestety nikt nie wykonał pracy o tematyce nibynóżek... W ramach rekompensaty dla dyskryminowanego słowa w naszej zabawie, podzielę się z wami kawałem!



Ameba do ameby:
- Zaraz Cię kopnę!
- Niby czym?
- Nibynóżką!




Pożartowaliśmy, pośmialiśmy się... Zapraszam zatem na graficzny pokaz przygotowany nie tylko przez szabloniarki Pandy, ale również gości, którzy licznie zaszczycili nas swoją obecnością.
Dziękujemy! :)

3 lutego 2016

403# I don't know anymore

Heja! Obecnie mam już drugi tydzień ferii. Zdecydowanie za szybko zleciało, a ja oczywiście wcale nie odpoczęłam... No może trochę xD 
Z dnia na dzień robię się coraz bardziej leniwa, a do tego zbliżają się egzaminy, więc pewnie poskutkuje to też mniejszą ilością notek ode mnie. Na razie postaram się, jak najszybciej oddać wszystkie zamówienia, w tym miesiącu, obiecuję!
Póki co oddaję to co udało mi się zrobić, pozostałe później. Przepraszam, że tak długo musicie czekać. :(

27 grudnia 2015

393# I See The Light


Witam!
Jak tam święta? U mnie okej, bez fajerwerków, ale ok :D 
Dzisiaj się spieszę, bo dzień się kończy, więc oto prace!

22 listopada 2015

383# That moment when you know



Witam. Dzisiejszy GIF idealnie oddaje mój nastrój oraz uczucia związane z nadchodzącym tygodniem. Co roku organizowany jest u nas w listopadzie Tydzień Kultury Uczniowskiej, także w tym roku, i jest to właśnie ten tydzień. Tradycją i ogólną zasadą jest fakt, że nauczyciele nie robią nam w tym czasie żadnym klasówek. Pewnie już domyślacie się, że w tym roku jest zupełnie inaczej. Bowiem to właśnie w tym tygodniu mam chyba najwięcej zaliczeń naraz od początku roku! Moi nauczyciele są po prostu boscy, wspaniałomyślni i jedyni w swoim rodzaju. Na dodatek cały dzień nawala mnie dzisiaj głowa i nic się nie uczyłam. Naprawdę czuję się cudownie... I jeszcze jakby tego było mało to Kosogłos cz.2 będzie u mnie w mieście dopiero za dwa tygodnie!!! O bogowie, dlaczego?! :((
Ale już wystarczy tego użalania! Jutro TWD będzie wszystko okej xD Jak wam się podoba 6. sezon tak w ogóle?
SPOILER ALERT(jak ktoś nie oglądał 6 sezonu)
----
Ja nadal mam nadzieję, że Glenn jednak żyje. Co prawda, kiedy obejrzałam odcinek byłam załamana, ale starałam się z tym pogodzić. Następnego dnia brat wyjeżdża mi z teorią, że Glenn żyje, a zombiaki rozszarpały niby tylko tego Nicka co na nim leżał. Jak to obejrzałam jeszcze raz (choć krzyki Glenna rozrywały mi serce ;---;), to rzeczywiście jest to możliwe. Ale z drugiej strony ile by zajęło, żeby z Nicka przerzuciły się na Glenna, pewnie krótką chwilę... no nie wiem. Mam nadzieję, że jakoś to rozjaśnią, bo w tym momencie naprawdę nie wiadomo co się dokładnie stało. A wy macie jakąś opinię na ten temat?
----
KONIEC SPOILERA

Zaczęłam tez oglądać inny krótki serial, który będzie miał tylko 8 odcinków i jest naprawdę świetny. Jeśli chcecie zaczerpnąć trochę Wikingowej historii to polecam xD Serial ma tytuł "The Last Kingdom" i dzisiaj w notce jeden nagłówek z głównym bohaterem.


11 października 2015

370# Much more to show

(hełherełhe, cute) *gif z internetów, nie mój

Cześć i czołem! 
Dzisiaj późno, jak zwykle. Niestety tylko zamówionka, ponieważ nie bardzo miałam czas.
Nic się u mnie nie dzieję za bardzo. W środę wyjeżdżam na pięciodniowy rajd w góry, Pieniny dokładnie. Mam nadzieję, że przetrwam jakoś :D Na pewno będzie to pamiętne doświadczenie.
Jutro w końcu 6 sezon The Walking Dead. Po obejrzeniu promo jestem naprawdę ciekawa i zniecierpliwiona :D

24 września 2015

363# Everyday I spend my time


Cześć! Co słychać?
U mnie raczej nudno. Zaczęła się szkoła, trzeba się uczyć na konkursy, żeby jak najmniej egzaminów pisać xD Moja logika.
Cały tydzień odkładam obejrzenie Fear The Walking Dead, bo ciągle jest coś innego do zrobienia, ale chyba jutro wreszcie mi się uda! Ogląda ktoś z was? Podoba się wam? Mi osobiście na razie, tak nie bardzo. Wkurzają mnie niektórzy bohaterowie i czekam aż wreszcie akcja się rozkręci. 
Oddaję dzisiaj trzy zamówienia. :)

9 września 2015

358# [H]ouse


Mam mocną fazę na House'a. Codziennie oglądam parę odcinków, więc nie dziwi mnie zawartość dzisiejszej notki. Szablon miał być opublikowany na debiut Eveline, ale czasowo się nie wyrobiłyśmy.  Tyle House'ika <3
Przypominam, został jeden tydzień na podsyłanie prac na Współpracę.

30 sierpnia 2015

354# On the way to...


Cześć! Jestem Eveline Dee nowa duszyczka na Pandzie, tak miło zapowiedziana przez Zielonego Kociaka. Bardzo się cieszę, że udało mi się dostać na Pandę. Przede wszystkim przyszłam tutaj ze względu na mój podziw, co do panującej tutaj miłej atmosfery oraz świetnej organizacji :) Mam nadzieję, że uda mi się sprostać waszym oczekiwaniom i zostać na Pandzie przez długi czas. <3

Dzisiejsza notka wyjątkowo przesiąkała będzie Harrym Potterem. To z pewnością z powodu zakończenia emisji filmów w telewizji, co niestety od razu kojarzy się też z rozpoczęciem szkoły :c
Ogólnie to nie wiem, czy będę wykonywała wiele prac anime, tak jak pozostałe autorki. Na pewno będą się takowe pojawiały zwłaszcza, jak obejrzę jakieś super anime. :D Mam nadzieję, że nie sprawi to, iż będę w jakiś sposób odstawała od reszty... Ja i te moje niepewności. xD

Zapraszam jeszcze na moją podstronę, jeżeli chcecie zadać jakieś pytania lub złożyć zamówienia, które będę przyjmowała (oczywiście tylko te zgodne z moimi preferencjami). :)

Followers